Tylko trzy zespoły z powiatu kartuskiego cieszyły się w ostatni weekend ze zwycięstw w B klasie. Najbardziej okazały triumf święciły rezerwy GKS-u Sierakowice, które w derbach rozbiły Cartusię II aż 9:1, a pięć goli swojemu byłemu klubowi strzelił Jakub Hoffmann. Niemałe powody do zadowolenia miał Orzeł Gołubie, bo przegrywał z Ceramikiem Łubiana 0:1 i grał w dziesiątkę, ale w 20 minut zdobył cztery bramki. Również 4:1 wygrał Gryf Goręczyno w Sulęczynie.
Grupa II
Jaguar II Gdańsk - GKS II Żukowo 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Piotr Formela (17.), 1:1 Tomasz Zoch (31.), 1:2 Tomasz Chrupek (51.), 2:2 Dominik Bucholc (62.), 3:2 Rafał Ogrodowicz (90+1.).
Żukowo: Maciej Korabiewski - Łukasz Pawlicki, Tomasz Chrupek, Henryk Hirsz, Kamil Kosior, Tomasz Nowosad, Wojciech Poroszewski, Michał Sidor, Adam Sleziński, Przemysław Wojciechowski, Tomasz Zoch.
Pomorzanin Gdynia - Amigo Przyjaźń 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Bartłomiej Żołnowski (30.), 1:1 Łukasz Langowski (53.), 2:1 Bartosz Ratajczyk (82.).
Czerwone kartki: Mateusz Socha – Amigo (82. - druga żółta), Bartłomiej Żołnowski – Amigo (90+2. - druga żółta).
Amigo: Marcin Papis - Sebastian Żołnowski, Grzegorz Choszcz, Damian Nowakiewicz, Adrian Skierka, Kamil Skierka, Mateusz Socha, Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski, Łukasz Toporski, Bartłomiej Żołnowski.
Santos Gdańsk - KP Gdynia 0:5
KS Dąbrówka Linia - Morena Gdańsk 1:0
AP KP Gdynia - KKS Koleczkowo 2:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
11 |
33 |
55:11 |
2 |
Pomorzanin Gdynia |
10 |
27 |
62:17 |
3 |
Morena Gdańsk |
10 |
21 |
43:18 |
4 |
Amigo Przyjaźń |
10 |
21 |
39:15 |
5 |
KP Gdynia |
10 |
16 |
27:25 |
6 |
KKS Koleczkowo |
10 |
13 |
17:34 |
7 |
GKS II Żukowo |
10 |
12 |
26:29 |
8 |
Santos Gdańsk |
10 |
12 |
24:39 |
9 |
KS Dąbrówka Linia |
10 |
9 |
18:32 |
10 |
AP KP Gdynia |
11 |
6 |
17:42 |
11 |
Oruński KP |
10 |
5 |
15:42 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
10 |
5 |
13:52 |
Grupa III
Sokół Ełganowo - GKS I Żukowo 2:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Rafał Cichocki (2.), 1:1 Jakub Wieruszewski (68.), 2:1 Jakub Bąk (90+2.).
Żukowo: Dariusz Kotwas - Jakub Wieruszewski, Jakub Formela, Cezary Grot (54. Mariusz Czerlikowski), Piotr Iwanowski (72. Mateusz Toszek), Daniel Kuchta, Ivan Mayuk (54. Patryk Grohs), Tomasz Otocki, Patryk Teca, Paweł Ulenberg (87. Leszek Wyszomierski), Patryk Zaborowski (75. Bartłomiej Semerling).
GTS Rotmanka - GTS Rokitnica 2:1
Exclusive Sport Osiczanka Osice - Czarni II Pruszcz Gdański 5:0
Korona Cedry Małe - GTS Pruszcz Gdański 2:0
KS Grabiny Zameczek - GTS Juszkowo 7:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Rotmanka |
10 |
26 |
28:7 |
2 |
Sokół Ełganowo |
11 |
20 |
22:20 |
3 |
KS Grabiny Zameczek |
10 |
19 |
39:31 |
4 |
GKS I Żukowo |
11 |
16 |
31:27 |
5 |
GTS Rokitnica |
10 |
15 |
25:28 |
6 |
GKS Trąbki Wielkie |
10 |
15 |
15:20 |
7 |
Wisła Steblewo |
10 |
14 |
30:22 |
8 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
10 |
13 |
30:33 |
9 |
Korona Cedry Małe |
10 |
12 |
26:26 |
10 |
GTS Pruuszcz Gdański |
10 |
9 |
21:31 |
11 |
GTS Juszkowo |
10 |
8 |
21:35 |
12 |
Exclisive Sport Osiczanka Osice |
10 |
8 |
21:29 |
Grupa IV
Orzeł Gołubie - Ceramik Łubiana 4:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Filip Modrzejewski (58.), 1:1 Dominik Niklas (71.), 2:1 Nikodem Pastalenc (77.), 3:1 Dominik Niklas (90.), 4:1 Dominik Niklas (90+2.).
Czerwona kartka: Marcin Zarach – Orzeł (58.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Jakub Burandt (81. Wojciech Dawidowski), Jeremiasz Kulwikowski, Mateusz Bucior (57. Dominik Niklas), Robert Jereczek (90+1. Damian Gronda), Lucjan Jóskowski, Radosław Kabała (70. Nikodem Pastalenc), Julian Kunikowski (57. Kamil Puzdrowski), Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach, Marcin Zarach.
Amator II Kiełpino – KS Grom Kleszczewo 2:3 (2:0)
Bramki: 1:0 Marek Klawiter (9.), 2:0 Marek Klawiter (37.), 2:1 Dominik Porazik (65.), 2:2 Cezary Kusaj (76.), 2:3 Dominik Porazik (90+2.).
Czerwona kartka: Marek Klawiter – Amator (83. - druga żółta).
Amator: Mateusz Kaszyński - Sebastian Kąkol, Michał Klaman, Grzegorz Armatowski (63. Krzysztof Kaszyński), Tomasz Sonntag (84. Szymon Bluhm), Marek Klawiter, Tomasz Lamk, Jakub Socha (80. Kacper Mamelski), Piotr Stolc (75. Piotr Chlechowicz), Kacper Szczesny, Mikołaj Wunsz.
Słupia Sulęczyno - Gryf Goręczyno 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Regliński (34.), 0:2 Błażej Kluge (52.), 0:3 Tomasz Flisikowski (65.), 1:3 Przemysław Toruńczak (82.), 1:4 Szymon Kotłowski (80.).
Słupia: Michał Jereczek - Dominik Lącki, Łukasz Stefański, Kamil Śledziewski, Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski, Szymon Hinc, Marcin Jeliński (59. Nikodem Cybula), Filip Orlikowski, Przemysław Toruńczak (86. Piotr Warmowski), Dawid Zander.
Gryf: Tomasz Brillowski - Tomasz Flisikowski, Michał Regliński (46. Marek Szalewski), Szymon Mateja (70. Filip Tomaszuk), Szymon Stromski, Patryk Drążkiewicz, Łukasz Gliwa (76. Szymon Kotłowski), Wojciech Magulski, Błażej Kluge (75. Mateusz Neubauer), Paweł Wojtala, Piotr Żybko (71. Witold Tomaczkowski).
Cartusia II Kartuzy - GKS II Sierakowice 1:9 (1:2)
Bramki: 0:1 Jakub Hoffmann (7.), 1:1 Jakub Toruńczak (20.), 1:2 Karol Sychta (33.), 1:3 Jakub Hoffmann (53.), 1:4 Jakub Hoffmann (63.), 1:5 Robert Kuczkowski (71.), 1:6 Jakub Hoffmann (76.), 1:7 Daniel Radomski (85.), 1:8 Dawid Bulczak (87.), 1:9 Jakub Hoffmann (88.).
Czerwona kartka: Łukasz Jandziński – Cartusia (81. - druga żółta).
Cartusia: Teofil Wezel - Nikodem Dmochowski (54. Maciej Hoeft), Kacper Kobiela (46. Robert Radomski), Mateusz Fierka, Oskar Adamczyk, Łukasz Konkol, Adrian Raulin, Artur Szymański, Iwo Goll (60. Dawid Tusk), Bartłomiej Teca, Jakub Toruńczak (54. Łukasz Jandziński).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Damian Hinca, Dawid Gliwa, Jakub Hoffmann, Damian Konkel (64. Dawid Bulczak), Daniel Radomski, Robert Domaros (64. Rafał Kunikowski), Robert Kuczkowski, Tomasz Lis, Karol Sychta (54. Jakub Joskowski), Ignacy Wolski (57. Szymon Marszałkowski).
Korona Rywałd - Budmar Bytonia 1:3
Huragan Nowe Polaszki - Multistal System Bytonia 1:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Goręczyno |
10 |
30 |
39:9 |
2 |
Orzeł Gołubie |
10 |
23 |
37:10 |
3 |
KS Grom Kleszczewo |
10 |
21 |
29:8 |
4 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 |
21 |
26:21 |
5 |
GKS II Sierakowice |
10 |
17 |
34:17 |
6 |
Ceramik Łubiana |
10 |
15 |
35:26 |
7 |
Cartusia II Kartuzy |
10 |
13 |
20:22 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
10 |
12 |
18:36 |
9 |
MultiStal System Bytonia |
10 |
12 |
19:23 |
10 |
Budmar Bytonia |
10 |
6 |
7:39 |
11 |
Korona Rywałd |
10 |
3 |
8:40 |
12 |
Amator II Kiełpino |
10 |
3 |
16:37 |
Komentarze (19)
• Bobiii 10.11.2019, 17:41 Zgłoś naruszenie
Gowidlino zagrało młodymi wychowanka i i jak się okazuje nie trzeba gwiazdeczkom płacić. Na nasze niektóre przeplacane nie da się patrzeć. A tak się smielismy z kamienicy
• Kartuzy 06.11.2019, 12:31 Zgłoś naruszenie
Tak to jest jak dyskutują ludzie nie mający poję To planuje związek a nie klub. A glupiutkim się sfarcilo teraz i mieli pauze i zagrali klasa A. Te Sierakowice to naprawdę nie ten tego
• ....... 10.11.2019, 17:15 Zgłoś naruszenie
Sierka niestety nie dała rady mentalnie niestety jeśli ich czołowy napastnik kopie się po czole I zajmuje dyskusją zsędzią.Trochę pokory
• Do Waciak 10.11.2019, 14:49 Zgłoś naruszenie
Gratuluję przewidywań. Przewiduje jakieś opetanko!!!!
• Sierka 08.11.2019, 22:08 Zgłoś naruszenie
Amator sam najwięcej grał lewymi
Wszystkie komentarze...