Większość reprezentantów powiatu kartuskiego w B klasie dopisała sobie po ostatnim weekendzie po trzy punkty. W derbach po pięć bramek gospodarzom z Kiełpina i Sulęczyna strzeliły Gryf i Sierakowice. Pięć goli zdobyło też Żukowo I, jeszcze wyżej wygrało Amigo, pewne zwycięstwa odniosły też Orzeł i Cartusia II.
Grupa II
AP KP Gdynia - Amigo Przyjaźń 1:7 (0:6)
Bramki: 0:1 Adrian Skierka (19.), 0:2 Adrian Skierka (25.), 0:3 Adrian Skierka (28.), 0:4 Damian Jurczak (34.), 0:5 Kamil Skierka (38.), 0:6 Sebastian Szymański (43.), 1:6 Jakub Jabłoński (53.), 1:7 Adrian Skierka (80.).
Amigo: Marcin Papis - Sebastian Żołnowski, Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Adrian Skierka, Kamil Skierka, Ireneusz Skrzyński, Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski, Łukasz Toporski.
KKS Koleczkowo - Jaguar II Gdańsk 0:4
Pomorzanin Gdynia - KS Dąbrówka Linia 9:0
UKS 82 Klukowo - KP Gdynia 3:3
Oruński KP - GKS II Żukowo - goście nie dojechali
Santos Gdańsk - Morena Gdańsk - nie odbył się
|
|
mecze |
punty |
bramki |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
10 |
30 |
52:9 |
2 |
Pomorzanin Gdynia |
8 |
21 |
56:13 |
3 |
Morena Gdańsk |
7 |
18 |
37:13 |
4 |
Amigo Przyjaźń |
8 |
18 |
33:12 |
5 |
Santos Gdańsk |
7 |
12 |
23:26 |
6 |
KP Gdynia |
8 |
10 |
18:24 |
7 |
GKS II Żukowo |
8 |
9 |
20:26 |
8 |
KKS Koleczkowo |
8 |
7 |
11:32 |
9 |
AP KP Gdynia |
9 |
6 |
14:35 |
10 |
Oruński KP |
8 |
5 |
15:34 |
11 |
UKS 82 Klukowo |
9 |
5 |
13:49 |
12 |
KS Dąbrówka Linia |
8 |
3 |
13:32 |
Grupa III
Czarni II Pruszcz Gdański - GKS I Żukowo 2:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Jakub Formela (9.), 0:2 Piotr Iwanowski (17.), 0:3 Tomasz Otocki (53.), 0:4 Piotr Iwanowski (67.), 0:5 Ivan Mayuk (69.), 1:5 Jakub Żubrowski (74.), 2:5 Wiesław Włodarczyk (85.).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Jakub Wieruszewski, Damian Domaszk (78. Mariusz Czerlikowski), Jakub Formela, Patryk Grohs, Cezary Grot (70. Bartek Stencel), Piotr Iwanowski, Tomasz Otocki, Patryk Teca, Michał Wąs, Patryk Zaborowski (63. Ivan Mayuk).
Wisła Steblewo - GKS Trąbki Wielkie 1:2
Korona Cedry Małe - GTS Rotmanka 0:2
KS Grabiny Zameczek - GTS Rokitnica 5:0
Sokół Ełganowo - GTS Juszkowo 3:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Rotmanka |
8 |
20 |
23:6 |
2 |
KS Grabiny Zameczek |
8 |
16 |
29:22 |
3 |
Sokół Ełganowo |
9 |
16 |
20:19 |
4 |
GKS Trąbki Wielkie |
9 |
14 |
15:20 |
5 |
Wisła Steblewo |
9 |
14 |
28:18 |
6 |
GKS I Żukowo |
9 |
13 |
26:23 |
7 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
9 |
13 |
30:28 |
8 |
GTS Rokitnica |
8 |
12 |
21:24 |
9 |
Korona Cedry Małe |
8 |
9 |
22:23 |
10 |
GTS Juszkowo |
9 |
8 |
18:28 |
11 |
GTS Pruszcz Gdańskki |
8 |
6 |
15:26 |
12 |
Osiczanka Osice |
8 |
5 |
16:26 |
Grupa IV
Cartusia II Kartuzy - Multistal System Bytonia 3:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Maciej Hoeft (17.), 2:0 Adrian Piaskowski (30.), 3:0 Jakub Toruńczak (35.).
Cartusia: Teofil Wezel - Mateusz Fierka, Dawid Tusk (68. Szymon Poroszewski), Oskar Adamczyk (56. Robert Radomski), Łukasz Konkol, Adrian Raulin, Artur Szymański (46. Lucjan Lubocki), Maciej Hoeft, Iwo Goll (68. Michał Bertling), Bartłomiej Teca, Jakub Toruńczak (64. Gracjan Trapkowski).
Słupia Sulęczyno - GKS II Sierakowice 2:5 (1:3)
Słupia: 1:0 Kamil Śledziewski (8.), 1:1 Rafał Kunikowski (30.), 1:2 Robert Kuczkowski (39.), 1:3 Maciej Jóskowski (42.), 2:3 Kamil Śledziewski (67.), 2:4 Rafał Kunikowski (70.), 2:5 Robert Kuczkowski (90+2.).
Słupia: Michał Jereczek - Nikodem Cybula (46. Paweł Bielicki), Kamil Śledziewski, Piotr Warmowski (46. Przemysław Toruńczak), Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski (46. Filip Orlikowski), Waldemar Hinc, Szymon Hinc, Marcin Jeliński (79. Łukasz Stefański), Sebastian Stencel, Dawid Zander.
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Jakub Joskowski, Maciej Jóskowski, Maciej Lis, Robert Kuczkowski, Rafał Kunikowski, Paweł Labuda (90+2. Jakub Dejk), Tomasz Lis, Aleksander Mróz (67. Michał Skrzypkowski), Maciej Wolski (75. Michał Mielewczyk), Ignacy Wolski.
Amator II Kiełpino - Gryf Goręczyno 1:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Marcin Kolka (19.), 0:2 Piotr Żybko (44.), 1:2 Jakub Socha (60.), 1:3 Witold Tomaczkowski (73.), 1:4 Filip Tomaszuk (75.), 1:5 Witold Tomaczkowski (87.).
Amator: Krzysztof Jeliński - Grzegorz Armatowski (78. Mariusz Gliwa), Nikodem Czaja (46. Mariusz Mejna), Tomasz Sonntag (52. Szymon Bluhm), Mateusz Stelke (74. Igor Grota), Krzysztof Kaszyński, Marek Klawiter, Tomasz Lamk, Olaf Necel (70. Dorian Knop), Jakub Socha, Piotr Stolc.
Gryf: Michał Kotłowski - Tomasz Flisikowski, Marcin Kolka (77. Michał Regliński), Radosław Kostka (49. Bartłomiej Węsiora), Marek Szalewski, Szymon Kotłowski (46. Witold Tomaczkowski), Patryk Drążkiewicz, Łukasz Gliwa, Paweł Radomski, Mateusz Neubauer (46. Piotr Gliwa), Piotr Żybko (74. Filip Tomaszuk).
Orzeł Gołubie - Budmar Bytonia 4:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Dominik Niklas (55.), 2:0 Jakub Burandt (82.), 3:0 Dominik Niklas (89.), 4:0 Wojciech Dawidowski (85.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Jakub Burandt, Damian Gronda (53. Nikodem Pastalenc), Robert Jereczek, Radosław Kabała (79. Wojciech Dawidowski), Julian Kunikowski (53. Dominik Niklas), Kamil Puzdrowski, Dawid Wiczkowski, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach, Marcin Zarach (66. Mateusz Zarach).
KS Grom Kleszczewo - Ceramik Łubiana 6:0
Korona Rywałd - Huragan Nowe Polaszki 0:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Gryf Goręczyno |
8 |
24 |
34:8 |
2 |
Orzeł Gołubie |
8 |
19 |
30:6 |
3 |
Grom Kleszczewo |
8 |
18 |
26:5 |
4 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 |
15 |
21:20 |
5 |
GKS II Sierakowice |
8 |
13 |
22:13 |
6 |
Cartusia II Kartuzy |
8 |
13 |
18:11 |
7 |
Ceramik Łubiana |
8 |
12 |
23:22 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
8 |
12 |
17:21 |
9 |
MultiStal System Bytonia |
8 |
9 |
16:20 |
10 |
Korona Rywałd |
8 |
3 |
5:34 |
11 |
Amator II Kiełpino |
8 |
3 |
13:30 |
12 |
Budmar Bytonia |
8 |
0 |
2:37 |
Komentarze (0)