Rzuty karne decydowały o zwycięstwie w turnieju Jako Futsal Cup w Kiełpinie dla rocznika 2007. Okazały się szczęśliwe dla Błękitnych Wejherowo, którzy pokonali Ex Siedlce 3:2. Na podium stanął też Dragon Bojano, który w małym finale wygrał z AP Pomorzanin. W drugim z cyklu turniejów organizowanych przez FC Kartuzy uczestniczyło jedenaście zespołów, w tym dwa z powiatu kartuskiego: Jedyneczka Kartuzy i FC Kartuzy.
Jako Futsal Cup 2016/2017 - komplet wyników
Grupa A
FC Kartuzy – Qumple 0:1
AP Pomorzanin - Dragon Bojano 0:1
AP Pomorzanin - FC Kartuzy 3:0
Qumple - Dragon Bojano 0:2
Dragon Bojano - FC Kartuzy 2:0
Qumple - AP Pomorzanin 0:1
Tabela
1. Dragon Bojano 6 pkt
2. AP Pomorzanin 6
3. Qumple 3
4. FC Kartuzy
Grupa B
Ex Siedlce Gdańsk - Sztorm Mosty 0:0
Gryf Słupsk - Futsal Kids Toruń 3:0
Gryf Słupsk - Ex Siedlce Gdańsk 0:2
Sztorm Mosty - Futsal Kids Toruń 4:0
Futsal Kids Toruń - Ex Siedlce Gdańsk 0:4
Sztorm Mosty - Gryf Słupsk 1:1
Tabela
1. Ex Siedlce Gdańsk 6
2. Sztorm Mosty 4
3. Gryf Słupsk 4
4. Futsal Kids Toruń
Grupa C
Jedyneczka Kartuzy - Błękitni Wejherowo 0:0
Błękitni Wejherowo - Potok Pszczółki 7:0
Potok Pszczółki - Jedyneczka Kartuzy 2:2
Tabela
1. Błękitni Wejherowo 4
2. Jedyneczka Kartuzy 2
3. Potok Pszczółki 1
Mecze o miejsca 9-11
Potok Pszczółki - Futsal Kids Toruń 0:0
Futsal Kids Toruń - FC Kartuzy 0:3
FC Kartuzy - Potok Pszczółki 0:2
Tabela
1. Potok Pszczółki 4
2. FC Kartuzy 3
3. Futsal Kids Toruń 1
Ćwierćfinały
AP Pomorzanin - Sztorm Mosty 2:0
Błękitni Wejherowo – Qumple 5:0
Dragon Bojano - Gryf Słupsk 4:1
Ex Siedlce Gdańsk - Jedyneczka Kartuzy 1:0
Mecze o miejsca 5-8
Sztorm Mosty – Qumple 1:1, kar. 1:3
Gryf Słupsk - Jedyneczka Kartuzy 0:0, kar. 3:2
Półfinały
AP Pomorzanin 0:2 Błękitni Wejherowo
Dragon Bojano 1:1 (kar. 1:3) Ex Siedlce Gdańsk
Mecz o miejsce 9
Potok Pszczółki - FC Kartuzy 1:1, kar. 2:3
Mecz o miejsce 7
Sztorm Mosty - Jedyneczka Kartuzy 0:1
Mecz o miejsce 5
Qumple - Gryf Słupsk 3:1
Mecz o miejsce 3
AP Pomorzanin - Dragon Bojano 1:3
Finał
Błękitni Wejherowo - Ex Siedlce Gdańsk 0:0 (kar. 3:2)
Kolejność końcowa
1. Błękitni Wejherowo
2. Ex Siedlce Gdańsk
3. Dragon Bojano
4. AP Pomorzanin
5. Qumple
6. Gryf Słupsk
7. Jedyneczka Kartuzy
8. Sztorm Mosty
9. FC Kartuzy
10. Potok Pszczółki
11. Futsal Kids Toruń
Najlepszy strzelec: Maciek Biliński (Błękitni Wejherowo) - 7 bramek
Najlepszy zawodnik: Anastazja Krampa (Dragon Bojano)
Najlepszy bramkarz: Szymon Smuniewski (Błękitni Wejherowo)
Błękitni Wejherowo: Smuniewski Szymon, Mróz Jakub, Lemke Norbert, Nowak Kacper, Biliński Maciek, Ziemann Szymon, Piątkowski Kacper, Roppel Olaf
Ex Siedlce Gdańsk: Grzybowski Szymon, Jankowski Wiktor, Błaszczyk Oliwier, Chiliński Mateusz, Melzacki Jakub, Dułak Filip, Słowak Jakub, Gaczoł Marcel, Łukaszak Kornel
Dragon Bojano: Zaklicki Tomek, Śliwowski Oskar, Zandecki Janusz, Treder Oskar, Starczewski Piotr, Krampa Anastazja, Damięcki Mateusz, Antczak Bartek, Celanowski Filip
Komentarze (0)