Dwa kluby ze Starogardu Gdańskiego - Beniaminek 03 i KP - spotkały się w finale turnieju rocznika 2007 Jako Futsal Cup w Kiełpinie. W ostatnim meczu dnia lepsi byli piłkarze Beniaminka i to oni zdobyli złoto, a ich kolegom pozostało cieszyć się ze srebra. Trzecie miejsce zajęła Cartusia 1923 Kartuzy, gospodarze z FC Kartuzy uplasowali się na 6. miejscu.
Jako Futsal Cup 2017 dla rocznika 2007 - wyniki
Grupa A
Morena Gdańsk |
1:0 |
Qumple |
FC Kartuzy |
1:1 |
Drutex Bytovia Bytów |
FC Kartuzy |
1:0 |
Morena Gdańsk |
Qumple |
0:1 |
Drutex Bytovia Bytów |
Drutex Bytovia Bytów |
1:0 |
Morena Gdańsk |
Qumple |
1:1 |
FC Kartuzy |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Morena Gdańsk |
1 |
2 |
-1 |
3 |
Qumple |
1 |
3 |
-2 |
1 |
FC Kartuzy |
3 |
2 |
+1 |
5 |
Drutex Bytovia Bytów |
3 |
1 |
+2 |
7
|
Grupa B
Pokolenia Lechii Gdańsk I |
1:1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
Cartusia 1923 Kartuzy |
1:2 |
KP Starogard Gdański Zieloni |
Cartusia 1923 Kartuzy |
3:0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk I |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0:5 |
KP Starogard Gdański Zieloni |
KP Starogard Gdański Zieloni |
4:0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk I |
Sopocka Akademia Piłkarska |
0:4 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Pokolenia Lechii Gdańsk I |
1 |
8 |
-7 |
1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
1 |
10 |
-9 |
1 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
8 |
2 |
+6 |
6 |
KP Starogard Gdański Zieloni |
11 |
1 |
+10 |
9 |
Grupa C
Pokolenia Lechii Gdańsk II |
0:1 |
Sparta Gdańsk |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3:0 |
KP Starogard Gdański Biali |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7:0 |
Pokolenia Lechii Gdańsk II |
Sparta Gdańsk |
1:0 |
KP Starogard Gdański Biali |
KP Starogard Gdański Biali |
1:1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk II |
Sparta Gdańsk |
2:2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Pokolenia Lechii Gdańsk II |
1 |
9 |
-8 |
1 |
Sparta Gdańsk |
4 |
2 |
+2 |
7 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
12 |
2 |
+10 |
7 |
KP Starogard Gdański Biali |
1 |
5 |
-4 |
1 |
Mecze o miejsca 9-12
Pokolenia Lechii Gdańsk I |
0:3 |
Qumple |
Pokolenia Lechii Gdańsk II |
0:4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
Ćwierćfinały
FC Kartuzy |
0:0 (kar. 0:1) |
Cartusia 1923 Kartuzy |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4:1 |
Morena Gdańsk |
Drutex Bytovia Bytów |
3:1 |
KP Starogard Gdański Biali |
KP Starogard Gdański Zieloni |
1:0 |
Sparta Gdańsk |
Mecz o 11 miejsce
Pokolenia Lechii Gdańsk I |
0:1 |
Pokolenia Lechii Gdańsk II |
Mecz o 9 miejsce
Qumple |
0:2 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
Mecze o miejsca 5-8
FC Kartuzy |
0:0 (kar. 2:0) |
Morena Gdańsk |
KP Starogard Gdański Biali |
0:0 (kar. 2:3) |
Sparta Gdańsk |
Półfinały
Cartusia 1923 Kartuzy |
1:0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
Drutex Bytovia Bytów |
0:1 |
KP Starogard Gdański Zieloni |
Mecz o 7 miejsce
Morena Gdańsk |
0:0 (kar. 1:2) |
KP Starogard Gdański Biali |
Mecz o 5 miejsce
FC Kartuzy |
0:4 |
Sparta Gdańsk |
Mecz o 3 miejsce
Cartusia 1923 Kartuzy |
5:0 |
Drutex Bytovia Bytów |
Finał
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
6:1 |
KP Starogard Gdański Zieloni |
Klasyfikacja końcowa
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. KP Starogard Gdański Zieloni
3. Cartusia 1923 Kartuzy
4. Drutex Bytovia Bytów
5. Sparta Gdańsk
6. FC Kartuzy
7. KP Starogard Gdański Biali
8. Morena Gdańsk
9. Sopocka Akademia Piłkarska
10. Qumple
11. Pokolenia Lechii Gdańsk II
12. Pokolenia Lechii Gdańsk I
Najlepszy strzelec
Tobiasz Szlagowski - Beniaminek 03 Starogard Gdański (9 bramek)
Najlepszy zawodnik
Tobiasz Szlagowski - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Najlepszy bramkarz
Igor Stelmasik - Drutex Bytovia Bytów
Komentarze (0)