Opłaciła się długa podróż zawodnikom klubu CWZS Bydgoszcz, którzy przyjechali do Kiełpina na drugi turniej halowy z cyklu Futsal Cup. Drużyna z województwa kujawsko - pomorskiego wygrała zmagania, pokonując w finale UKS Jedynkę Reda po rzutach karnych. Podium uzupełniła Pomezania Malbork, która w meczu o 3. miejsce wygrała z KS-em Skorzewo.
Grupa A
Futsal Club Kartuzy |
0:0 |
UKS Jedynka Reda III |
KP Pomerania Gdańsk |
2:0 |
KS Skorzewo II |
KP Pomerania Gdańsk |
1:0 |
Futsal Club Kartuzy |
UKS Jedynka Reda III |
1:0 |
KS Skorzewo II |
KS Skorzewo II |
1:1 |
Futsal Club Kartuzy |
UKS Jedynka Reda III |
2:2 |
KP Pomerania Gdańsk |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce w grupie |
Futsal Club Kartuzy |
1 |
2 |
-1 |
2 |
III |
UKS Jedynka Reda III |
3 |
2 |
+1 |
5 |
II |
KP Pomerania Gdańsk |
5 |
2 |
+3 |
7 |
I |
KS Skorzewo II |
1 |
4 |
+3 |
1 |
IV |
Grupa B
UKS Jedynka Reda |
2:0 |
KS Skorzewo |
GTS Pruszcz Gdański |
0:1 |
Pomezania Malbork II |
GTS Pruszcz Gdański |
0:6 |
UKS Jedynka Reda |
KS Skorzewo |
2:0 |
Pomezania Malbork II |
Pomezania Malbork II |
0:4 |
UKS Jedynka Reda |
KS Skorzewo |
5:0 |
GTS Pruszcz Gdański |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce w grupie |
UKS Jedynka Reda |
12 |
0 |
+12 |
9 |
I |
KS Skorzewo |
7 |
2 |
+5 |
6 |
II |
GTS Pruszcz Gdański |
0 |
12 |
-12 |
0 |
IV |
Pomezania Malbork II |
1 |
6 |
-5 |
3 |
III |
Grupa C
Lew Lębork |
2:1 |
UKS Jedynka Reda II |
CWZS Bydgoszcz |
1:0 |
Pomezania Malbork |
CWZS Bydgoszcz |
1:1 |
Lew Lębork |
UKS Jedynka Reda II |
1:0 |
Pomezania Malbork |
Pomezania Malbork |
1:0 |
Lew Lębork |
UKS Jedynka Reda II |
0:3 |
CWZS Bydgoszcz |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce w grupie |
Lew Lębork |
3 |
3 |
0 |
4 |
II |
UKS Jedynka Reda II |
2 |
5 |
-3 |
3 |
IV |
CWZS Bydgoszcz |
5 |
1 |
+4 |
7 |
I |
Pomezania Malbork |
1 |
2 |
-1 |
3 |
III |
Mecze o miejsca 9-12
Futsal Club Kartuzy |
2:0 |
GTS Pruszcz Gdański |
KS Skorzewo II |
0:3 |
UKS Jedynka Reda II |
Ćwierćfinały
UKS Jedynka Reda III |
1:2 |
KS Skorzewo |
CWZS Bydgoszcz |
2:0 |
Pomezania Malbork II |
KP Pomerania Gdańsk |
1:2 |
Pomezania Malbork |
UKS Jedynka Reda |
5:1 |
Lew Lębork |
Mecz o 11. miejsce
GTS Pruszcz Gdański |
2:0 |
KS Skorzewo II |
Mecz o 9. miejsce
Futsal Club Kartuzy |
0:0 (kar. 2:3) |
UKS Jedynka Reda II |
Mecze o miejsca 5-8
UKS Jedynka Reda III |
1:1 (kar. 3:2) |
Pomezania Malbork II |
KP Pomerania Gdańsk |
0:1 |
Lew Lębork |
Półfinały
KS Skorzewo |
0:0 (kar. 0:1) |
CWZS Bydgoszcz |
Pomezania Malbork |
0:4 |
UKS Jedynka Reda |
Mecz o 7. miejsce
Pomezania Malbork II |
1:1 (kar. 2:0) |
KP Pomerania Gdańsk |
Mecz o 5. miejsce
UKS Jedynka Reda III |
0:1 |
Lew Lębork |
Mecz o 3. miejsce
KS Skorzewo |
0:0 (kar. 4:5) |
Pomezania Malbork |
Finał
CWZS Bydgoszcz |
1:1 (3:2) |
UKS Jedynka Reda |
Klasyfikacja końcowa
1. CWZS Bydgoszcz
2. UKS Jedynka Reda
3. Pomezania Malbork
4. KS Skorzewo
5. Lew Lębork
6. UKS Jedynka Reda III
7. Pomezania Malbork II
8. KP Pomerania Gdańsk
9. UKS Jedynka Reda II
10. Futsal Club Kartuzy
1. GTS Pruszcz Gdański
12. KS Skorzewo II
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec
Karol Mączka - UKS Jedynka Reda (6 bramek)
Najlepszy zawodnik
Ignacy Kurek - CWZS Bydgoszcz
Najlepszy bramkarz
Gabriel Wrzoskowicz - Pomezania Malbork
Składy medalistów
Pomezania Malbork: Gabriel Wrzoskowicz, Filip Dąbrowski, Bartosz Witek, Jakub Pastewski, Igor Jankowski, Filip Dryjas, Maks Łuczak, Kacper Gołuński, Oliwer Zadrejkowski, Filip Kwiatkowski
UKS Jedynka Reda: Ignacy Garski, Karol Mączka, Jakub Kur, Aleksy Kołata, Cezary Górniak, Konrad Opielewicz, Aleksander Warys.
CWZS Bydgoszcz: Dominik Marciniak, Dominik Giminski, Filip Ludkowski, Ignacy Kurek, Szymon Rędzina, Aureliusz Szymaniek, Kacper Miszkalski, Oliwier Gutkowski, Kacper Kuczma, Mikołaj Bajar
Komentarze (0)