Dziesięć zespołów przystąpiło do rywalizacji w kolejnym turnieju Futsal Cup w Kiełpinie, tym razem dla rocznika 2008. Rywalizacja była zacięta, chociaż w finale Radunia Stężyca wysoko pokonała Sztorm Mosty. Na podium stanęli też piłkarze FC Gowidlino, którzy w meczu o III miejsce pokonali jedną z dwóch drużyn Arki Gdynia.
W kalendarzu cyklu Futsal Cup w Kiełpinie pozostało jeszcze pięć turniejów. Najbliższy - dla rocznika 2007 - odbędzie się 10 marca.
Turniej Futsal Cup rocznika 2008 w Kiełpinie - wyniki
GRUPA A
FC Kartuzy |
0:2 |
Arka Gdynia B Żółci |
Polonia Gdańsk |
3:0 |
FC Gowidlino II |
Sztorm Mosty |
3:1 |
FC Kartuzy |
Arka Gdynia B Żółci |
0:0 |
Polonia Gdańsk |
FC Gowidlino II |
0:3 |
Sztorm Mosty |
FC Kartuzy |
1:1 |
Polonia Gdańsk |
Arka Gdynia B Żółci |
4:0 |
FC Gowidlino II |
Polonia Gdańsk |
0:1 |
Sztorm Mosty |
FC Kartuzy |
1:0 |
FC Gowidlino II |
Arka Gdynia B Żółci |
4:0 |
Sztorm Mosty |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce w grupie |
FC Kartuzy |
3 |
6 |
-3 |
4 |
IV |
Arka Gdynia B Żółci |
10 |
0 |
+10 |
10 |
I |
Polonia Gdańsk |
4 |
2 |
+2 |
5 |
III |
FC Gowidlino II |
0 |
12 |
-12 |
0 |
V |
Sztorm Mosty |
7 |
5 |
+2 |
9 |
II |
GRUPA B
Radunia Stężyca |
3:1 |
Arka Gdynia B Niebiescy |
FC Gowidlino |
0:0 |
Rodło Kwidzyn |
BKS Bydgoszcz |
1:1 |
Radunia Stężyca |
Arka Gdynia B Niebiescy |
1:1 |
FC Gowidlino |
Rodło Kwidzyn |
0:2 |
BKS Bydgoszcz |
Radunia Stężyca |
1:3 |
FC Gowidlino |
Arka Gdynia B Niebiescy |
3:0 |
Rodło Kwidzyn |
FC Gowidlino |
1:0 |
BKS Bydgoszcz |
Radunia Stężyca |
4:0 |
Rodło Kwidzyn |
Arka Gdynia B Niebiescy |
0:2 |
BKS Bydgoszcz |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Miejsce w grupie |
Radunia Stężyca |
9 |
5 |
+4 |
7 |
II |
Arka Gdynia B Niebiescy |
5 |
6 |
-1 |
4 |
IV |
FC Gowidlino |
5 |
2 |
+3 |
8 |
I |
Rodło Kwidzyn |
0 |
9 |
-9 |
1 |
V |
BKS Bydgoszcz |
5 |
2 |
+3 |
7 |
III |
Mecze o miejsca 5-8
Polonia Gdańsk |
0:0 (kar. 5:6) |
Arka Gdynia B Niebiescy |
BKS Bydgoszcz |
1:0 |
FC Kartuzy |
Półfinały
Arka Gdynia B Żółci |
1:1 (kar. 2:3) |
Radunia Stężyca |
FC Gowidlino |
1:2 |
Sztorm Mosty |
Mecz o 9. miejsce
FC Gowidlino II |
0:2 |
Rodło Kwidzyn |
Mecz o 7. miejsce
Polonia Gdańsk |
0:2 |
FC Kartuzy |
Mecz o 5. miejsce
Arka Gdynia B Niebiescy |
0:0 (kar. 3:4) |
BKS Bydgoszcz |
Mecz o 3. miejsce
Arka Gdynia B Żółci |
0:0 (kar. 1:3) |
FC Gowidlino |
Finał
Radunia Stężyca |
5:1 |
Sztorm Mosty |
Kolejność końcowa
I Radunia Stężyca
II Sztorm Mosty
III FC Gowidlino
IV Arka Gdynia B Żółci
V BKS Bydgoszcz
VI Arka Gdynia B Niebiescy
VII FC Kartuzy
VIII Polonia Gdańsk
IX Rodło Kwidzyn
X FC Gowidlino II
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec
Jakub Kukawka Arka Gdynia B Żółci (7 bramek)
Najlepszy zawodnik
Wiktor Naczk Radunia Stężyca
Najlepszy bramkarz
Szymon Kołodziejski Sztorm Mosty
Składy medalistów
Radunia Stężyca
Wiktor Naczk, Kacper Kobiela, Igor Kukliński, Nikodem Orlikowski, Hubert Skorowski, Oliwier Diks, Jakub Dułak, Maksymilian Ciechanowski, Szymon Mejer, Aleksander Mejer
Sztorm Mosty
Szymon Kołodziejski, Tomasz Baran, Mateusz Wajda, Maciej Bona, Konrad Karaś, Michał Mikucki, Kacper Kasiborski, Mateusz Jurkowski, Miłosz Kozłowski, Xavier Nowaczyk, Patryk Denc
FC Gowidlino
Ksawery Kotłowski, Tomasz Brzeski, Michał Czapiewski, Jakub Dawidowski, Gabriel Stolc, Tymoteusz Szymikowski, Szymon Polejowski, Daniel Młyński
Komentarze (0)