W hali sportowej w Kiełpinie rozegrano w ostatni weekend dwa turnieje z cyklu Futsal Cup. W sobotę do gry przystąpiły zespoły rocznika 2009, wśród których dwa miejsca na podium zajęli piłkarze z Redy, a przedzielili ich gospodarze z FC Kartuzy. Niedziela należała do rocznika 2009 i dwunastu ekip z tej kategorii, które przyjechały do Kiełpina. Z medalami wyjechały zespoły: Radunia Stężyca, Drutex Bytovia Bytów i III Ex Siedlce Gdańsk.
Turniej rocznika 2009 - wyniki
Grupa A
FC Kartuzy |
3:0 |
BSS Gdynia |
UKS 1 Reda |
7:0 |
UKS Iskra Gdynia |
UKS 1 Reda |
3:0 |
FC Kartuzy |
BSS Gdynia |
0:1 |
UKS Iskra Gdynia |
UKS Iskra Gdynia |
0:3 |
FC Kartuzy |
BSS Gdynia |
0:2 |
UKS 1 Reda |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
FC Kartuzy |
6 |
3 |
+3 |
6 |
BSS Gdynia |
0 |
6 |
-6 |
0 |
UKS 1 Reda |
12 |
0 |
+12 |
9 |
UKS Iskra Gdynia |
1 |
10 |
-9 |
3 |
Grupa B
FC Kartuzy 2010 |
0:0 |
Victoria II Gdansk |
UKS 1 Reda II |
1:2 |
Marko Gol |
UKS 1 Reda II |
0:0 |
FC Kartuzy 2010 |
Victoria II Gdansk |
0:2 |
Marko Gol |
Marko Gol |
5:0 |
FC Kartuzy 2010 |
Victoria II Gdansk |
0:1 |
UKS 1 Reda II |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
FC Kartuzy 2010 |
0 |
5 |
-5 |
2 |
Victoria II Gdansk |
0 |
3 |
-3 |
1 |
UKS 1 Reda II |
2 |
2 |
0 |
4 |
Marko Gol |
9 |
1 |
+8 |
9 |
Ćwierćfinały
FC Kartuzy |
2:0 |
FC Kartuzy 2010 |
Marko Gol |
2:3 |
BSS Gdynia |
UKS 1 Reda |
7:0 |
Victoria Gdańsk II |
UKS 1 Reda II |
0:0 (kar. 3:2) |
UKS Iskra Gdynia |
Półfinały
FC Kartuzy |
1:0 |
BSS Gdynia |
UKS 1 Reda |
3:0 |
UKS 1 Reda II |
Mecze o miejsca 5-8
FC Kartuzy 2010 |
1:2 |
Marko Gol |
Victoria Gdańsk II |
0:0 (kar. 2:3) |
UKS Iskra Gdynia |
Mecz o 7 miejsce
FC Kartuzy 2010 |
1:0 |
Victoria Gdańsk II |
Mecz o 5 miejsce
Marko Gol |
2:0 |
UKS Iskra Gdynia |
Mecz o 3 miejsce
BSS Gdynia |
1:2 |
UKS 1 Reda II |
Finał
FC Kartuzy |
0:1 |
UKS 1 Reda |
Klasyfikacja końcowa
I UKS 1 Reda
II FC Kartuzy
III UKS 1 Reda II
IV BSS Gdynia
V Marko Gol
VI UKS Iskra Gdynia
VII FC Kartuzy II
VIII Victoria Gdańsk II
Najlepszy strzelec
Jakub Kur UKS 1 Reda (6 bramek)
Najlepszy zawodnik
Cezary Górniak UKS 1 Reda
Najlepszy bramkarz
Radosław Anolik FC Kartuzy
Składy medalistów
UKS 1 Reda: Krzysztof Menzez, Karol Mączka, Jakub Kur, Cezary Górniak, Aleksy Kołata, Ignacy Garski, Maciej Świgoński, Mateusz Jóźwiak, Gustaw Gębski.
FC Kartuzy: Radek Anolik, Aureliusz Cichosz, Florian Hinca, Samuel Serkowski, Filip Stolc.
UKS 1 Reda II: Michał Rejent, Konrad Opielewicz, Maksymilian Cieszyński, Bartosz Jóźwiak, Adrian Salicki, Szymon Piwowarski, Karol Rzepka, Dominik Pałkowski, Piotr Skowroński.
Turniej rocznika 2007 - wyniki
Grupa A
FC Kartuzy |
0:0 |
GKS Kowale II |
GTS Pruszcz Gdański |
1:4 |
Ex Siedlce Gdańsk |
Tigers Straszyn |
4:1 |
FC Kartuzy |
GKS Kowale II |
1:0 |
GTS Pruszcz Gdański |
Ex Siedlce Gdańsk |
0:2 |
Tigers Straszyn |
FC Kartuzy |
0:1 |
GTS Pruszcz Gdański |
GKS Kowale II |
0:2 |
Ex Siedlce Gdańsk |
GTS Pruszcz Gdański |
1:1 |
Tigers Straszyn |
FC Kartuzy |
0:2 |
Ex Siedlce Gdańsk |
GKS Kowale II |
0:1 |
Tigers Straszyn |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
FC Kartuzy |
1 |
7 |
-6 |
1 |
GKS Kowale II |
1 |
3 |
-2 |
4 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 |
6 |
-3 |
5 |
Ex Siedlce Gdańsk |
8 |
3 |
+5 |
9 |
Tigers Straszyn |
8 |
2 |
+6 |
10 |
Grupa B
Radunia Stężyca |
2:0 |
Jaguar Gdańsk |
Wietcisa Skarszewy II |
1:1 |
Polonia Pasłęk |
Wietcisa Skarszewy II |
0:6 |
Radunia Stężyca |
Jaguar Gdańsk |
0:1 |
Polonia Pasłęk |
Polonia Pasłęk |
0:2 |
Radunia Stężyca |
Jaguar Gdańsk |
4:0 |
Wietcisa Skarszewy II |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
Radunia Stężyca |
10 |
0 |
+10 |
9 |
Jaguar Gdańsk |
4 |
3 |
+1 |
3 |
Wietcisa Skarszewy II |
1 |
11 |
-10 |
1 |
Polonia Pasłęk |
2 |
3 |
-1 |
4 |
Grupa C
GKS Kowale |
2:0 |
Drutex Bytovia Bytów |
Wietcisa Skarszewy |
3:0 |
Gryf Słupsk |
Wietcisa Skarszewy |
1:0 |
GKS Kowale |
Drutex Bytovia Bytów |
3:0 |
Gryf Słupsk |
Gryf Słupsk |
0:3 |
GKS Kowale |
Drutex Bytovia Bytów |
5:1 |
Wietcisa Skarszewy |
Drużyna |
Br. strzelone |
Br. stracone |
Bilans |
Punkty |
GKS Kowale |
5 |
1 |
+4 |
6 |
Drutex Bytovia Bytów |
8 |
3 |
+5 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
5 |
5 |
0 |
6 |
Gryf Słupsk |
0 |
9 |
-9 |
0 |
Baraż o wejsćie do ćwierćfinału
Jaguar Gdańsk |
0:0 (kar. 1:2) |
Wietcisa Skarszewy |
Mecze o miejsca 9-12
Jaguar Gdańsk |
0:0 (kar. 1:0) |
FC Kartuzy |
GTS Pruszcz Gdański |
0:0 (kar. 2:3) |
Wietcisa Skarszewy II |
Ćwierćfinały
Ex Siedlce Gdańsk |
2:1 |
Polonia Pasłęk |
Drutex Bytovia Bytów |
1:0 |
GKS Kowale II |
Tigers Straszyn |
0:2 |
Wietcisa Skarszewy |
Radunia Stężyca |
2:0 |
GKS Kowale |
Mecz o 11 miejsce
GTS Pruszcz Gdański |
0:0 (kar. 1:2) |
FC Kartuzy |
Mecz o 9 miejsce
Wietcisa Skarszewy II |
2:2 (kar. 4:5) |
Jaguar Gdańsk |
Mecze o miejsca 5-8
Polonia Pasłęk |
1:1 (kar. 1:2) |
GKS Kowale II |
Tigers Straszyn |
1:4 |
GKS Kowale |
Półfinały
Ex Siedlce Gdańsk |
0:1 |
Drutex Bytovia Bytów |
Wietcisa Skarszewy |
1:3 |
Radunia Stężyca |
Mecz o 7 miejsce
Polonia Pasłęk |
2:2 (kar. 2:0) |
Tigers Straszyn |
Mecz o 5 miejsce
GKS Kowale II |
0:0 (kar. 1:2) |
GKS Kowale |
Mecz o 3 miejsce
Ex Siedlce Gdańsk |
1:1 (kar. 2:1) |
Wietcisa Skarszewy |
Finał
Drutex Bytovia Bytów |
0:2 |
Radunia Stężyca |
Klasyfikacja końcowa
I Radunia Stężyca
II Drutex Bytovia Bytów
III Ex Siedlce Gdańsk
IV Wietcisa Skarszewy
V GKS Kowale
VI GKS Kowale II
VII Polonia Pasłęk
VIII Tigers Straszyn
IX Jaguar Gdańsk
X Wietcisa Skarszewy II
XI FC Kartuzy
XII GTS Pruszcz Gdański
Najlepszy strzelec
Wiktor Etmański Radunia Stężyca (5 bramek)
Najlepszy zawodnik
Tomasz Birr Radunia Stężyca
Najlepszy bramkarz
Michał Cyran Drutex Bytovia Bytów
Składy medalistów
Radunia Stężyca: Kacper Mach, Tomasz Birr, Wiktor Etmański, Konrad Dułak, Jakub Richert, Szymon Recław, Adam Stencel, Aleksander Reclaw, Tomasz Hinc, Kacper Jereczek, Aleks Hinz, Lucjan Wunsz.
Drutex Bytovia Bytów: Michał Cyran, Iwo Domaros, Bartosz Recław, Maksymilian Wirkus, Kamil Stenka, Adrian Prądziński, Bartosz Kowalski, Łukasz Sundak, Miłosz Tomaszewicz, Igor Żmuda Trzebiatowski, Igor Kleinszmidt, Alex Kolaszt.
Ex Siedlce Gdańsk: Jeremiasz Sobieraj, Marcel Gaczoł, Franciszek Grybiel, Julian Sobański, Mateusz Chiliński, Wiktor Jankowski, Jakub Melzacki, Kornel Lukajak.
Komentarze (0)