Dziesięć drużyn rocznika 2009 rywalizowało dziś w hali widowiskowo - sportowej w Kiełpinie w kolejnym turnieju z cyklu Jako Futsal Cup, który organizuje Futsal Club Kartuzy. Najlepszy okazał się KS Skorzewo, który w finale pokonał Beniaminka 03 Starogard Gdański 2:1. W meczu o III miejsce spotkały się dwa zespoły Chojniczanki i lepsza była drużyna rezerw.
⇒ Wkrótce galeria zdjęć z turnieju
Grupa A
FC Kartuzy 1:1 Sopocka Akademia Piłkarska
KS Skorzewo 1:1 GKS Kowale
Chojniczanka II Chojnice 1:1 FC Kartuzy
Sopocka Akademia Piłkarska 0:3 KS Skorzewo
GKS Kowale 0:2 Chojniczanka II Chojnice
FC Kartuzy 0:1 KS Skorzewo
Sopocka Akademia Piłkarska 2:2 GKS Kowale
KS Skorzewo 0:1 Chojniczanka II Chojnice
FC Kartuzy 0:0 GKS Kowale
Sopocka Akademia Piłkarska 1:0 Chojniczanka II Chojnice
1. Chojniczanka II Chojnice punkty 7 bramki +2
2. KS Skorzewo 6 +3
3. Sopocka Akademia Piłkarska 5 -2
4. FC Kartuzy 3 -1
5. GKS Kowale 3 -2
Grupa B
AP Marko-Gol 5:0 KS Skorzewo II
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:0 GKS Kowale II
Chojniczanka Chojnice 3:0 AP Marko-Gol
KS Skorzewo II 0:3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
GKS Kowale II 1:1 Chojniczanka Chojnice
AP Marko-Gol 2:2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
KS Skorzewo II 0:1 GKS Kowale II
Beniaminek 03 Starogard Gdański 1:1 Chojniczanka Chojnice
AP Marko-Gol 3:1 GKS Kowale II
KS Skorzewo II 0:1 Chojniczanka Chojnice
1. Chojniczanka Chojnice 8 +4
2. Beniaminek 03 Starogard Gd. 8 +4
3. AP Marko-Gol 7 +3
4. GKS Kowale II 4 -2
5. KS Skorzewo II 0 -10
Mecze o miejsca 5-8
Sopocka Akademia Piłkarska 2:0 GKS Kowale II
AP Marko-Gol 1:3 FC Kartuzy
Półfinały
KS Skorzewo 0:0 (kar. 2:0) Chojniczanka Chojnice
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0:0 (kar. 2:1) Chojniczanka Chojnice II
Mecz o 9. miejsce
GKS Kowale 0:0 (kar. 5:4) KS Skorzewo II
Mecz o 7. miejsce
GKS Kowale II 0:2 AP Marko-Gol
Mecz o 5. miejsce
Sopocka Akademia Piłkarska 0:3 FC Kartuzy
Mecz o 3. miejsce
Chojniczanka Chojnice 0:1 Chojniczanka Chojnice II
Finał
KS Skorzewo 2:1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Końcowa kolejność
1. KS Skorzewo
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański
3. Chojniczanka Chojnice II
4. Chojniczanka Chojnice
5. FC Kartuzy
6. Sopocka Akademia Piłkarska
7. AP Marko-Gol
8. GKS Kowale II
9. GKS Kowale
10. KS Skorzewo II
Wyróżnienia indywidualne
Najlepszy strzelec: Mati Włoch - AP Marko-Gol (10 bramek)
Najlepszy zawodnik: Błażej Kowalczyk - GKS Kowale II
Najlepszy bramkarz: Kacper Grams - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Składy medalistów
KS Skorzewo: Antoni Migiel, Fabian Ugowski, Miłosz Dobek, Michał Zaborowski, Julian Wica, Borysz Boczkowski.
Beniaminek 03 Starogard Gdański: Patryk Kurowski, Szymon Wałdoch, Jakub Zieliński, Maciej Midura, Patryk Ziemkiewicz, Kacper Kruzicki, Igor Budzyła, Miłosz Walczak, Kacper Grams, Sebastian Wroszewski.
Chojniczanka Chojnice II: Szymon Brzeziński, Maksymilian Hatta, Antoni Grzona, Błażej Patalas, Ksawery Krzosek, Szymon Reca, Nikodem Rydygier, Bartosz Rzepiński, Paweł Sporysz, Filip Bosacki.
Komentarze (0)