W dniu 6 grudnia 2020r. w hali sportowo – widowiskowej w Wielkim Klinczu została rozegrana 2 kolejka Kościerskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej. Warto przypomnieć, że do rozgrywek przystąpiło dwanaście zespołów.
- Druga kolejka, podobnie, jak pierwsza, stała na bardzo dobrym poziomie, o czym świadczy przede wszystkim bardzo duża liczba goli, która padła w poszczególnych meczach, a także fakt, że niektóre z nich pozostały bez rozstrzygnięcia kończąc się remisem. To zapowiada emocje w kolejnych rundach, na co szczerze wszyscy liczymy – relacjonuje Krzysztof Recław, koordynator Kościerskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.
Organizatorem Kościerskiej Halówki są Ceramik Łubiana i Akademia Piłkarska Kościerzyna.
Wynik meczów 2 kolejki:
LKP Nowa Karczma - OSP Grabowo Kościerskie 1 - 4
Strzelcy bramek LKP Nowa Karczma: Łukasz Imianowski
Strzelcy bramek OSP Grabowo Kościerskie: Bartosz Stencel (2); Patryk Berth, Maciej Stencel.
Hugo Team - Aqua Sport Kościerzyna 7 – 1
Strzelcy bramek Hugo Team: Jakub Kafarski (3); Krystian Świeczkowski, Artur Sikora, Jakub Lemańczyk; Borys Tuszkowski
Strzelcy bramek Aqua Sport: Marcin Daszkowski
FC Grabowo - Usługi Ogólnobudowlane Dawid Wiczkowski 8 - 3
Strzelcy bramek FC Grabowo: Patryk Kostuch (2); Julian Jurczyk (2); Kacper Jakusz; Dominik Jenta; Przemysław Pałasz; Mareusz Lubecki
Strzelcy bramek Usługi Ogólnobudowlane: Piotr Zaborowski (2); Dominik Niklas.
Tencompol - OK Dziemiany 1- 1
Strzelcy bramek Tencompol: Dominik Kaszubowski
Strzelcy bramek OK Dziemiany: Marek Kuczkowski
KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo - Texas Pub II 2 - 4
Strzelcy bramek KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo: Daniel Buszman; Wiesław Werra
Strzelcy bramek Texas Pub II: Dawid Kroplewski (2); Dominik Igiel; Oskar Kisicki
Czarny Koń - Texas Pub 2 - 2
Strzelcy bramek Czarny Koń: Daniel Dułak; Tomasz Gostkowski
Strzelcy bramek Texas Pub: Damian Synak; Krystian Nowak
Program 3. kolejki - 20 grudnia 2020 r.
15.00 Usługi Ogólnobudowlane Dawid Wiczkowski - Texas Pub
15.50 Texas Pub II - Czarny Koń
16.40 OK Dziemiany - KS Rodzice Przyjaciele Skorzewo
17.30 OSP Grabowo - Tencompol
18.20 Aqua Sport Kościerzyna - LKP Nowa Karczma
19.10 FC Grabowo - Hugo Team
organizatorzy
Komentarze (0)