Rekordowym zainteresowaniem cieszyły się tegoroczne Mistrzostwa Gminy Żukowo Szóstek Piłkarskich, organizowane przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie. Do rywalizacji zgłosiło się 18 zespołów (jeden nie przyjechał), a chętnych było jeszcze więcej. Dziś na żukowskim stadionie rozegrano fazę eliminacyjną, w której zespoły walczyły o awans do finałów.
⇒ Zobacz koniecznie drugą galerię zdjęć z turnieju w Żukowie
W eliminacjach zawodów piłkarze zagrali w trzech grupach, z których awans zdobywały po dwie ekipy najlepsze plus dwie z trzecich miejsc z najlepszym dorobkiem punktowym.
Z kompletem zwycięstw zmagania zakończyły FC Zbieranina, Dormar Meble Żukowo i Sparta Miechucino. Dalej grają także: Czarne Diabły Żukowo, Borkowo, Obrońcy Tytułu, a także Specjal Team i Amigo Przyjaźń.
Decydujące spotkania odbędą się 29 lipca od godz. 13.
Mistrzostwa Gminy Żukowo Szóstek Piłkarskich - wyniki eliminacji
Grupa A |
|
Czarne Diabły Żukowo |
- |
UKS Przyjaźń |
1:0 |
Grupa B |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
Dzikie Kocury |
2:0 |
Grupa C |
|
Wilmar KS Łapino |
- |
Power Czaple |
0:0 |
Grupa A |
|
Radunia Glincz |
- |
White Eagles FC |
5:0 |
Grupa B |
|
Gryf Pępowo |
- |
Borkowo |
0:3 |
Grupa C |
|
Dziki Borkowo |
- |
Obrońcy Tytułu |
0:2 |
Grupa A |
|
Specjal Team |
- |
FC Zbieranina |
1:2 |
Grupa B |
|
KS Banino |
- |
Dormar Meble Żukowo |
1:4 |
Grupa C |
|
Kamienica Szlachecka |
- |
Sparta Miechucino |
0:3 |
Grupa A |
|
UKS Przyjaźń |
- |
Radunia Glincz |
1:1 |
Grupa B |
|
Borkowo |
- |
Dzikie Kocury |
1:0 |
Grupa C |
|
Power Czaple |
- |
Dziki Borkowo |
0:1 |
Grupa A |
|
White Eagles FC |
- |
Specjal Team |
0:5 |
Grupa B |
|
Gryf Pępowo |
- |
KS Banino |
0:1 |
Grupa C |
|
Obrońcy Tytułu |
- |
Kamienica Szlachecka |
1:0 |
Grupa A |
|
Czarne Diabły Żukowo |
- |
Radunia Glincz |
2:1 |
Grupa B |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
Borkowo |
0:4 |
Grupa C |
|
Wilmar KS Łapino |
- |
Dziki Borkowo |
1:2 |
Grupa A |
|
UKS Przyjaźń |
- |
White Eagles FC |
5:0 |
Grupa B |
|
Dzikie Kocury |
- |
Gryf Pępowo |
1:0 |
Grupa C |
|
Power Czaple |
- |
Obrońcy Tytułu |
0:3 |
Grupa A |
|
Radunia Glincz |
- |
FC Zbieranina |
0:3 |
Grupa B |
|
Dormar Meble Żukowo |
- |
Borkowo |
3:0 |
Grupa C |
|
Dziki Borkowo |
- |
Sparta Miechucino |
0:2 |
Grupa A |
|
Czarne Diabły Żukowo |
- |
White Eagles FC |
5:0 |
Grupa B |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
Gryf Pępowo |
5:1 |
Grupa C |
|
Wilmar KS Łapino |
- |
Obrońcy Tytułu |
0:2 |
Grupa A |
|
Radunia Glincz |
- |
Specjal Team |
0:1 |
Grupa B |
|
KS Banino |
- |
Borkowo |
1:2 |
Grupa C |
|
Dziki Borkowo |
- |
Kamienica Szlachecka |
0:1 |
Grupa A |
|
FC Zbieranina |
- |
UKS Przyjaźń |
2:0 |
Grupa B |
|
Dormar Meble Żukowo |
- |
Dzikie Kocury |
1:0 |
Grupa C |
Sparta Miechucino |
- |
Power Czaple |
2:0 |
|
Grupa A |
|
Czarne Diabły Żukowo |
- |
Specjal Team |
3:1 |
Grupa B |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
KS Banino |
2:0 |
Grupa C |
|
Wilmar KS Łapino |
- |
Kamienica Szlachecka |
1:1 |
Grupa A |
|
FC Zbieranina |
- |
White Eagles FC |
5:0 |
Grupa B |
|
Dormar Meble Żukowo |
- |
Gryf Pępowo |
3:1 |
Grupa C |
|
Sparta Miechucino |
- |
Obrońcy Tytułu |
2:1 |
Grupa A |
|
UKS Przyjaźń |
- |
Specjal Team |
2:3 |
Grupa B |
|
Dzikie Kocury |
- |
KS Banino |
1:0 |
Grupa C |
|
Power Czaple |
- |
Kamienica Szlachecka |
1:0 |
Grupa A |
|
Czarne Diabły Żukowo |
- |
FC Zbieranina |
0:2 |
Grupa B |
|
Amigo Przyjaźń |
- |
Dormar Meble Żukowo |
0:2 |
Grupa C |
|
Wilmar KS Łapino |
- |
Sparta Miechucino |
1:2 |
Kolejność w tabelach
Grupa A
1. FC Zbieranina 15 14:1
2. Czarne Diabły Żukowo 12 11:3
3. Specjal Team 9 11:7m
3. UKS Przyjaźń 4 8:7
4. Radunia Glincz 4 7:7
5. White Eagels (zespół nie stawił się na zawody)
Grupa B
1. Dormar Meble Żukowo 15 13:2
2. Borkowo 12 10:4
3. Amigo Przyjaźń 9 9:7
4. Dzikie Kocury 6 2:4
5. KS Banino 3 3:9
6. Gryf Pępowo 0 2:13
Grupa C
1. Sparta Miechucino 15 11:2
2. Obrońcy Tytułu 12 9:2
3. Dziki Borkowo 6 3:6
4. Kamienica Szlachecka 4 2:6
5. Power Czaple 3 1:6
6. Wilmar KS łapino 2 3:7
Program finałów - 29.07.2018 r.
Faza grupowa
13.00 |
gr. E |
FC Zbieranina |
- |
Sparta Miechucino |
13.00 |
gr. F |
Dormar Meble Żukowo |
- |
Czarne Diabły Żukowo |
13.15 |
gr. E |
Borkowo |
- |
Amigo Przyjaźń |
13.15 |
gr. F |
Obrońcy Tytułu |
- |
Specjal Team |
13.30 |
gr. E |
Amigo Przyjaźń |
- |
FC Zbieranina |
13.30 |
gr. F |
Specjal Team |
- |
Dormar Meble Żukowo |
13.45 |
gr. E |
Borkowo |
- |
Sparta Miechucino |
13.45 |
gr. F |
Obrońcy Tytułu |
- |
Czarne Diabły Żukowo |
14.00 |
gr. E |
Sparta Miechucino |
- |
Amigo Przyjaźń |
14.00 |
gr. F |
Czarne Diabły Żukowo |
- |
Specjal Team |
14.15 |
gr. E |
FC Zbieranina |
- |
Borkowo |
14.15 |
gr. F |
Dormar Meble Żukowo |
- |
Obrońcy Tytułu |
Faza pucharowa
14.30 półfinał I
14.30 półfinał II
14.45 mecz o III miejsce
14.45 finał
15.15 uroczyste zakończenie i wręczenie nagród
Komentarze (0)