Nierozstrzygnięte pozostały derby powiatu kartuskiego w I grupie klasy okręgowej pomiędzy GKS-em Sierakowice i Sportingiem Leźno. Gospodarze liczyli na trzy punkty, ale goście z Leźna zdołali wyrwać im jeden punkt, który daje im iskierkę nadziei na utrzymanie. W II grupie Radunia Stężyca wygrała drugi mecz na wiosnę i drugi pod wodzą Marcina Martyniuka, pokonując Orła Subkowy.
Grupa I
GKS Sierakowice – Sporting Leźno 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Szymon Gawron (9.), 1:1 Szymon Marszałkowski (52.).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Karol Sychta, Robert Wenta, Jakub Joskowski, Kacper Zengerski (85. ukasz Miłosz), Filip Ustowski, Damian Hinca, Filip Gilmajster, Daniel Radomski, Damian Konkel, Szymon Marszałkowski.
Sporting: Łukasz Kwidziński - Mateusz Wadowski (70. Sebastian Bliźniewski), Adrian Szymichowski, Damian Merchel, Rafał Hirsz, Szymon Gawron, Krzysztof Wanke (83. Damian Bliźniewski), Robert Kostuch, Kewin Malinowski, Szymon Laskowski, Damian Drewing.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
19 |
45 |
66:27 |
2 |
Orkan Rumia |
20 |
43 |
71:34 |
3 |
Zenit Łęczyce |
20 |
40 |
58:30 |
4 |
Ogniwo Sopot |
20 |
39 |
67:32 |
5 |
GLKS Różyny |
20 |
39 |
70:48 |
6 |
Akademia Sportu Kolbudy |
20 |
37 |
57:30 |
7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
20 |
32 |
51:36 |
8 |
Błyskawica Reda Rekowo |
20 |
32 |
59:52 |
9 |
Orlęta Reda |
20 |
31 |
67:35 |
10 |
SPK Kamionka Sopot |
20 |
30 |
36:33 |
11 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
20 |
29 |
38:45 |
12 |
Bałtyk II Gdynia |
19 |
26 |
45:49 |
13 |
GKS Sierakowice |
20 |
25 |
55:56 |
14 |
GTS Goszyn |
20 |
19 |
35:67 |
15 |
GTS Mokry Dwór |
20 |
18 |
38:52 |
16 |
Sztorm Kosakowo |
20 |
15 |
34:59 |
17 |
Sporting Leźno |
20 |
12 |
20:50 |
18 |
Potok Pszczółki |
20 |
0 |
4:136 |
Grupa II
Radunia II Stężyca – Orzeł Subkowy 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Juński (4.), 2:0 Rafał Prądziński (86.).
Radunia: Kacper Czajkowski – Filip Kerlin, Krzysztof Iwanowski, Michał Czekaj, Karol Akerman – Damian Gębiś, Mateusz Juński, Nikodem Potrac, Christian Domaschke, Bartosz Stencel – Krzysztof Cichosz.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
18 |
47 |
45:16 |
2 |
Żuławy Nowy Dwór Gd. |
18 |
42 |
68:14 |
3 |
Radunia II Stężyca |
18 |
37 |
51:21 |
4 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
18 |
33 |
34:25 |
5 |
Pomezania Malbork |
18 |
32 |
50:27 |
6 |
Wietcisa Skarszewy |
17 |
31 |
51:33 |
7 |
Orzeł Subkowy |
18 |
31 |
38:27 |
8 |
Meteor Pinczyn |
18 |
23 |
33:30 |
9 |
Olimpia Sztum |
18 |
23 |
36:34 |
10 |
Wisła Tczew |
18 |
22 |
36:38 |
11 |
Spójnia Sadlinki |
18 |
20 |
32:35 |
12 |
Tęcza Brusy |
17 |
19 |
33:48 |
13 |
Victoria Kaliska |
18 |
16 |
32:53 |
14 |
Pogoń Prabuty |
18 |
14 |
32:54 |
15 |
Relax Ryjewo |
18 |
14 |
27:63 |
16 |
Czarni Przemysław |
18 |
11 |
23:78 |
17 |
Mady Ostaszewo |
18 |
9 |
19:44 |
Komentarze (4)
• kobranocka 07.05.2021, 14:47 Zgłoś naruszenie
Sierka oslabiona, Daniel Groth zawieszony na 3 mecze po spotkaniu z Orlętami Reda
• Do koscierzyna 04.05.2021, 09:17 Zgłoś naruszenie
A może ten lipny ???? Bekowy, szur szur
• ......... 03.05.2021, 17:49 Zgłoś naruszenie
A kto jest trenerem Sierki?
• abc koscierzyna 02.05.2021, 21:29 Zgłoś naruszenie
Sierka słaba nie mając trenera