Dość nieoczekiwanie ciekawa zrobiła się rywalizacja o awans w III grupie B klasy. Jesienią Cartusia II Kartuzy grała jak z nuty, po rundzie miała pięć punktów przewagi i wydawała się być murowanym faworytem do mistrzostwa. Wiosną jednak zdążyła już zremisować, a teraz przegrała pierwsze spotkanie w sezonie, ulegając rezerwom Sierki aż 1:4. Orzeł Gołubie z kolei wygrał na wiosnę wszystko, w ostatni weekend w Linii i zrównał się z liderem punktami.
Grupa II
Czarni II Pruszcz Gdański - GKS Żukowo 1:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Konrad Rytlewski (52.).
Czerwona kartka: Tomasz Otocki (75. - druga żółta).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Jakub Formela (90+1. Maciej Witek), Konrad Rytlewski, Alan Stencel, Grzegorz Węsiora, Damian Domaszk (58. Tomasz Otocki), Damian Marek, Daniel Szadach (73. Piotr Krasowski), Jakub Kobiela (89. Marcin Gruba), Oskar Karpiński, Dominik Dejk (66. Jarosław Warowny).
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Morena Gdańsk |
15 |
40 |
64:32 |
2 |
Korona Cedry Małe |
14 |
37 |
104:18 |
3 |
GTS Juszkowo |
15 |
31 |
56:22 |
4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
14 |
24 |
50:29 |
5 |
GKS Żukowo |
14 |
23 |
51:35 |
6 |
Wisła Steblewo |
15 |
21 |
43:54 |
7 |
KS Grabiny-Zameczek |
15 |
20 |
48:41 |
8 |
GTS Pruszcz Gdański |
14 |
14 |
30:49 |
9 |
GKS Trąbki Wielkie |
15 |
14 |
34:56 |
10 |
KS Klukowo 82 Gdańsk |
15 |
11 |
26:76 |
11 |
GTS Rokitnica |
15 |
8 |
28:93 |
12 |
Pomerania Gdańsk |
13 |
7 |
23:52 |
Grupa III
Huragan Nowe Polaszki - Pomorzanin Banino 3:1 (2:0)
Bramka: 2:1 Michał Lewańczyk (43.).
Pomorzanin: Rafał Knobel - Mateusz Kamiński, Mateusz Mianowski, Adam Treppa, Piotr Szweda (87. Adrian Puttkammer), Michał Lewańczyk, Tomasz Roszkowski (77. Artur Kowalczyk), Marcin Kozak, Andrzej Kubicz (58. Kamil Cichy), Mykhailo Feshchenko (77. Norbert Chodyna), Piotr Szymański.
Ceramik Łubiana - Amator II Kiełpino 4:2 (2:0)
Bramki: 2:1 Kacper Szczesny (53.), 2:2 Mateusz Kaszyński (80.).
Amator: Teofil Wezel - Tomasz Lamk, Mateusz Kaszyński, Dawid Kobiela, Tomasz Sonntag (34. Krzysztof Kaszyński), Kacper Szczesny, Jacek Szymichowski, Igor Grota, Jakub Gollnau, Bernard Cirocki, Wiktor Zatyka (71. Mariusz Lamk).
GKS II Sierakowice - Cartusia II Kartuzy 4:1 (
Bramki: 1:0 Michał Skrzypkowski (36.), 1:1 Maciej Lis – samobójcza (39.), 2:1 Przemysław Okuniewski (59.), 3:1 Maciej Lis (77.), 4:1 Adrian Dawidowski (84.).
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Łukasz Miłosz (46. Przemysław Okuniewski), Michał Skrzypkowski (62. Rafał Kunikowski), Michał Mielewczyk, Jakub Dejk (63. Adrian Dawidowski), Tomasz Garski, Leszek Damaszk, Tomasz Lis, Dawid Klejna (81. Kacper Labuda), Maciej Lis, Tymoteusz Król.
Cartusia: Bartosz Płotka - Oliwier Hara, Paweł Raczyński, Łukasz Riegel, Filip Ptach, Artur Szymański, Iwo Goll (85. Michał Bertling), Bartłomiej Teca (85. Łukasz Treder), Igor Grzymkowski (53. Robert Radomski), Kacper Olszewski (41. Michał Wierzchołowski), Marcin Walentowski (61. Jakub Toruńczak).
GKS II Żukowo - Amigo Przyjaźń 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Kamil Skierka (29.), 0:2 Mateusz Socha (48.), 0:3 Kamil Skierka (57.), 1:3 Kamil Kosior (62.).
Żukowo: Adam Wojtyłowicz - Rafał Wrzeszcz (53. Adam Klinkosz), Michał Sidor, Wojciech Poroszewski, Kamil Kosior, Henryk Hirsz, Przemysław Wojciechowski, Maciej Sosnowski (89. Daniel Andrearczyk), Tomasz Nowosad, Malik Guller (22. Łukasz Pawlicki), Tomasz Chrupek.
Amigo: Łukasz Toporski - Grzegorz Szyrowski, Sebastian Szymański, Adrian Skierka (87. Patryk Borowski), Mateusz Socha, Kamil Skierka, Damian Nowakiewicz, Damian Jurczak (58. Bartłomiej Szostek), Grzegorz Choszcz, Robert Duraj (46. Bartłomiej Żołnowski), Kacper Kleisa.
KS Dąbrówka Linia - Orzeł Gołubie 1:3 (1:1)
Bramki: 1:1 Dominik Niklas (35.), 1:2 Dominik Niklas (53.), 1:3 Dawid Wiczkowski (90+2).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Kamil Puzdrowski, Mateusz Bucior (88. Wojciech Dawidowski), Piotr Zaborowski, Damian Regliński (64. Mikołaj Leyk, 84. Patrycjusz Zarach), Dominik Niklas, Jeremiasz Kulwikowski, Błażej Kulwikowski, Grzegorz Janikowski, Filip Meier (62. Tomasz Jeszka), Szymon Baska (70. Dawid Wiczkowski).
Słupia Sulęczyno - Remus Mirachowo 1:3
Bramki: 0:1 Krzysztof Setny (44.), 0:2 Gracjan Szutenberg (85.), 1:2 Mateusz Białk – samobójcza (89.), 1:3 Krzysztof Setny (90+2).
Słupia: Patryk Zielonka - Tomasz Kreft (61. Bartłomiej Labuda), Filip Orlikowski, Adam Gostkowski, Szymon Wilma, Sebastian Jeszka, Konrad Dułak, Jakub Węsierski, Dominik Wichert, Kamil Śledziewski, Wiktor Klasa.
Remus: Łukasz Plichta - Paweł Szweda, Kacper Loewenau, Damian Gronda, Lucjan Jóskowski, Patryk Jóskowski (83. Mateusz Białk), Krystian Miotk, Aleksander Wydrowski (66. Maciej Bobkowski), Krzysztof Setny, Gracjan Szutenberg, Karol Góra.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Cartusia II Kartuzy |
15 |
38 |
60:20 |
2 |
Orzeł Gołubie |
15 |
38 |
45:17 |
3 |
Amator II Kiełpino |
15 |
26 |
51:36 |
4 |
GKS II Sierakowice |
15 |
26 |
38:25 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
15 |
24 |
41:25 |
6 |
Huragan Nowe Polaszki |
15 |
22 |
32:37 |
7 |
KS Dąbrówka Linia |
15 |
21 |
33:38 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
15 |
17 |
27:39 |
9 |
Remus Mirachowo |
15 |
14 |
31:41 |
10 |
Ceramik Łubiana |
15 |
13 |
28:61 |
11 |
Pomorzanin Banino |
15 |
12 |
16:42 |
12 |
GKS II Żukowo |
15 |
8 |
19:40 |
Komentarze (0)