Pierwszy weekend i to od razu z podwójną dawką spotkań ma za sobą Żukowska Liga Futsalu. W dwóch kolejkach rozegranych w niedzielę i poniedziałek, komplet punktów zdołało zdobyć sześć z 32 zespołów uczestniczących w rozgrywkach.
W superlidze tej sztuki dokonali dwaj główni faworyci, czyi Budmax i Top Trans. Pierwsza z ekip odniosła dwa wysokie zwycięstwa, a obrońcy tytułu w poniedziałek stoczyli zacięty bój z trzecim Dormarem.
Niższym klasom rozgrywkowym przewodzą Zielke Team i Sulmin Tam.
Kolejne mecze ŻLF odbędą się 17 listopada.
Żukowska Liga Futsalu - wyniki 2. kolejki
Superliga
Wronex - BotermStacje Paliw 7:2
Budmax Przodkowo - Beach Boys Gdynia 8:3
Lak Mar Kiełpino Górne - Idealtech.pl 4:3
Dormar Meble Żukowo - Top Trans Toporek 2:3
1. Budmax Przodkowo 6 pkt. 15:3
2. Top Trans Toporek 6 pkt. 5:2
3.-4. Dormar Meble Żukowo 3 pkt. 9:5
Wronex 3 pkt. 9:5
5.Ideal Tech.pl 3 pkt. 6:6
6.Lak Mar Kiełpino Górne 3 pkt. 6:10
7.Beach Boys Gdynia 0 pkt. 3:10
8.Boterm Stacje Paliw 0 pkt. 2:14
I liga
Szulbud - LZS Donimierz 2:3
Drewnobud Przodkowo - Dreamcars USA Import Żybko 3:2
Alfa Foxarming Rodex - KS Chwaszczyno 4:5
Czarne Diabły Żukowo - Wyjście Awaryjne 4:4
Zielke Team - Pomorscy Aptekarze 11:1
Amigo Przyjaźń - Armin Style Lamkar 2:2
1. Zielke Team 6 pkt. 20:3
2. KS Chwaszczyno 6 pkt. 12:5
3. Drewnobud Przodkowo 6 pkt. 6:3
4. Czarne Diabły Żukowo 4 pkt. 10:4
5. Szulbud 3 pkt. 8:6
6. LZS Donimierz 3 pkt. 3:8
7. Pomorscy Aptekarze 3 pkt. 7:16
8. Wyjście Awaryjne 1 pkt. 5:7
9. Amigo Przyjaźń 1 pkt. 5:8
10. Armin Style Lamkar 1 pkt. 4:11
11. Alfa Foxarming Rodex 0 pkt. 9:11
12. Dreamcars USA Import Żybko 0 pkt.3:10
II liga
Radunia Glincz - Pizzeria u Braci 9:1
Sulmin Team - GAiT 12:0
Tercja Transport - Power Czaple 4:3
Mats - Elas Pol Niestępowo 2:5
Dream Team Małkowo - Oldboys Żukowo 5:2
Wilmar KS Łapino - Radunia Niestępowo 2:4
1. Sulmin Team 6 pkt. 18:1
2. Tecja Transport 6 pkt. 11:6
3. Radunia Niestępowo 4 pkt.9:7
4. Radunia Glincz 3 pkt. 14:9
5. Power Czaple 3 pkt. 11:9
6. Dream Team Małkowo 3 pkt. 8:8
7. Wilmar KS Łapino 3 pkt. 8:7
8. Elas Pol Niestępowo 3 pkt. 6:8
9. GAiT 3 pkt. 5:15
10. Mats 1 pkt. 7:10
11. Oldboys Żukowo 0 pkt. 5:12
12. Pizzeria u Braci 0 pkt. 3:14
Komentarze (0)