Dwie kolejki Żukowskiej Ligi Futsalu wystarczyły, by przetrzebić liczbę zespołów z kompletem punktów na koncie. Sztuki tej dokonało tylko siedem spośród 32 ekip, które tym samym przewodzą tabelom swoich klas: Top Trans, Invest i Lak Mar w sueperlidze, Drewnobud i Szulbud w I lidze oraz Mat i Rolex w II lidze. Kolejne mecze już w najbliższy weekend.
Żukowska Liga Futsalu - wyniki 2. kolejki
Superliga
Top Trans Toporek - Zielke Budowa 3:1
Ideal Tech - Lak Mar Kiełpino Górne 2:5
Budmax Przodkowo - Team Currenda 4:2
FD Invest Compus Reklamy - Boterm Stacje Paliw 6:5
Tabela po 2. kolejce
1. Top Trans Toporek 6 pkt. 10:2
2. FD Invest Compus Reklamy 6 pkt. 15:9
3. Lak Mar Kiełpino Górne 6 pkt. 9:4
4. Zielke Budowa 3 pkt. 4:4
5. Budmax Przodkowo 3 pkt. 8:11
6. Boterm Stacje Paliw 0 pkt. 5:6
7. Idealtech.pl 0 pkt.3:8
8. Team Currenda 0 pkt. 3:11
I liga
Szulbud - Amigo Przyjaźń 6:1
Wronex - KS Chwaszczyno 2:6
Alfa Foxarming Rodex - Drewnobud Przodkowo 1:9
Dreamcars USA Import Żybko - Armin Style Lamkar 6:2
Sulmin Team - Vigo Tuchom 4:6
Czarne Diabły Żukowo - Elas Pol Niestępowo 3:5
Tabela 2. kolejce
1. Drewnobud Przodkowo 6 pkt. 17:1
2. Szulbud 6 pkt. 10:3
3. Czarne Diabły Żukowo 3pkt 12:8
4-5 Sulmin Team 3 pkt 10:8
Wronex 3 pkt 20.8
6. Dreamcars USA Import Żybko 3 pkt 8:6
7. KS Chwaszczyno 3 pkt 7:6
8. Armin Style Lamkar 3 pkt. 6:7
9. Vigo Tuchom 3 pkt 9:13
10. Elas Pol Niestępowo 3 pkt 5:11
11. Amigo Przyjaźń 0 pkt 3:12
12.Alfa Foxarming Rodex 0 pkt 3:17
II liga
LZS Donimierz - Young Boys Żukowo 3:5
Power Czaple - Wyjście Awaryjne 2:2
Power Czaple - Wyjście Awaryjne 2:2
Pomorzanin Banino - Wilmar KS Łapino 6:4
Radunia Niestępowo - MAT Kartuzy 0:4
GTS Atomówki - Rolex Team 2:3
Radunia Glincz - Dream Team Małkowo 2:2
Tabela po 2. kolejce
1. Mat Kartuzy 6 pkt. 13:1
2. Rolex Team 6 pkt. 10:5
3. Wyjście Awaryjne 4 pkt. 8:3
4. Radunia Glincz 4 pkt. 5:2
5. Wilmar KS Łapino 3 pkt. 7:7
6. Pomorzanin Banino 3 pkt. 9:11
7. Radunia Niestępowo 3 pkt. 2:4
8. Young Boys Żukowo 3 pkt 6:9
9. Dream Team Małkowo 1 pkt. 2:4
10. Power Czaple 1 pkt. 3:11
11. LZS Donimierz 0 pkt. 4:8
12. GTS Atomówki 0 pkt. 2:6
Komentarze (0)