Rezerwy Cartusi 1923 Kartuzy i Orzeł Gołubie, dwaj pretendenci do mistrzostwa w grupie III klasy B, wygrali przekonująco swoje weekendowe mecze, odpowiednio z Remusem i Żukowem. Różnica pomiędzy nimi to wciąż trzy punkty, zapowiada się więc walka o awans do samego końca. Remisem zakończyło się derbowe starcie trzeciej z czwartą ekipą w tabeli, czyli rezerw Amatora i Sierki. Bez punktów pozostały Amigo, Słupia i Pomorzanin.
B klasa, grupa II, kolejka 17
Remus Mirachowo - Orzeł Gołubie 0:7 (0:5)
Bramki: 0:1 Kamil Puzdrowski (2.), 0:2 Kamil Puzdrowski (17.), 0:3 Kamil Puzdrowski (28.), 0:4 Jakub Burandt (34.), 0:5 Dominik Niklas (45+1), 0:6 Dominik Naczk (49.), 0:7 Jakub Burandt (82.).
Remus: Remigiusz Belgrau - Paweł Szweda, Maciej Bobkowski (84. Mateusz Białk), Kacper Loewenau (68. Jakub Loewenau), Damian Gronda (76. Tomasz Stencel), Patryk Jóskowski (81. Dominik Jóskowski), Krystian Miotk, Krzysztof Setny, Gracjan Szutenberg, Karol Góra, Patryk Szwaba.
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Kamil Puzdrowski, Jakub Burandt, Mateusz Bucior, Mateusz Cyman (76. Mikołaj Leyk), Piotr Zaborowski (81. Wojciech Dawidowski), Dominik Niklas (63. Kacper Cichosz), Jeremiasz Kulwikowski, Artur Mach, Błażej Kulwikowski, Dominik Naczk (67. Damian Regliński).
Pomorzanin Banino - GKS Linia 1:5 (1:3)
Bramki: 1:3 Mateusz Kamiński (45.).
Pomorzanin: Rafał Knobel (80. Kamil Cichy) - Mateusz Kamiński, Mateusz Mianowski, Dawid Lewańczyk (70. Norbert Chodyna), Adam Treppa (70. Piotr Szweda), Łukasz Morawski, Mykhailo Feshchenko, Tomasz Roszkowski (53. Michał Lewańczyk), Piotr Szymański, Andrzej Kubicz (80. Seweryn Cenowa), Marcin Kozak.
Amigo Przyjaźń - Huragan Nowe Polaszki 1:2 (0:1)
Bramka: 1:1 Kacper Kleisa (73.).
Amigo: Marcin Papis - Sebastian Szymański, Adrian Skierka, Bartłomiej Żołnowski, Łukasz Toporski, Mateusz Socha, Kamil Skierka (58. Grzegorz Szyrowski), Damian Nowakiewicz, Grzegorz Choszcz, Robert Duraj (50. Bartłomiej Szostek), Kacper Kleisa.
Cartusia II Kartuzy - GKS II Żukowo 5:2 (3:1)
Bramki: 1:0 Kacper Olszewski (5.), 1:1 Kamil Kosior (28.), 2:1 Kacper Olszewski (36.), 3:1 Oliwier Hara (45+2.), 3:2 Tomasz Zoch (47.), 4:2 Łukasz Riegel (70.), 5:2 Łukasz Riegel (72.).
Cartusia: Bartosz Płotka - Oliwier Hara (66. Łukasz Riegel), Jakub Toruńczak, Paweł Raczyński (66. Marcin Walentowski), Mateusz Fierka, Artur Szymański, Robert Radomski (60. Łukasz Jandziński), Iwo Goll (78. Michał Bertling), Bartłomiej Teca, Filip Kitowski, Kacper Olszewski.
Żukowo: Adam Wojtyłowicz - Łukasz Pawlicki, Rafał Wrzeszcz, Michał Sidor, Kamil Kosior (75. Malik Guller), Tomasz Zoch, Przemysław Wojciechowski, Dawid Szadaj (52. Daniel Andrearczyk), Maciej Sosnowski (39. Jakub Poklękowski), Tomasz Nowosad (39. Henryk Hirsz), Tomasz Chrupek.
Amator II Kiełpino - GKS II Sierakowice 2:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Lamk (39.), 1:1 Robert Domaros (55.), 1:2 Damian Hinca (66.), 2:2 Mateusz Kaszyński (86.).
Amator: Teofil Wezel - Łukasz Szymichowski, Tomasz Lamk, Mateusz Kaszyński, Leszek Renowski, Piotr Chlechowicz (62. Krzysztof Kaszyński), Jacek Szymichowski (75. Adam Duda), Jakub Gollnau (73. Tomasz Sonntag), Robert Jereczek (58. Olaf Necel), Eryk Wróbe, Damian Gostomski (24. Bernard Cirocki).
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Łukasz Miłosz, Damian Hinca, Maciej Wolski (89. Kamil Breza), Michał Mielewczyk (75. Kacper Labuda), Robert Domaros, Jakub Dejk, Adrian Dawidowski (62. Michał Skrzypkowski), Tomasz Garski, Tomasz Lis, Tymoteusz Król.
Słupia Sulęczyno - Ceramik Łubiana 2:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Dominik Wichert (2.), 2:3 Dawid Smentoch (78.).
Słupia: Patryk Zielonka - Przemysław Recław (12. Wiktor Klasa), Filip Orlikowski, Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski (46. Dawid Kulas), Szymon Wilma (70. Tomasz Kreft), Dawid Smentoch, Jakub Węsierski (70. Karol Olszewski), Paweł Huczek (46. Szymon Hinc), Dominik Wichert, Kamil Śledziewski.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Cartusia II Kartuzy |
14 |
38 |
59:16 |
2 |
Orzeł Gołubie |
14 |
35 |
42:16 |
3 |
Amator II Kiełpino |
14 |
26 |
49:32 |
4 |
GKS II Sierakowice |
14 |
23 |
34:24 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
14 |
21 |
38:24 |
6 |
KS Dąbrówka Linia |
14 |
21 |
32:35 |
7 |
Huragan Nowe Polaszki |
14 |
19 |
29:36 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
14 |
17 |
26:36 |
9 |
Pomorzanin Banino |
14 |
12 |
15:39 |
10 |
Remus Mirachowo |
14 |
11 |
28:40 |
11 |
Ceramik Łubiana |
14 |
10 |
24:59 |
12 |
GKS II Żukowo |
14 |
8 |
18:37 |
Komentarze (1)
• Aa 12.05.2021, 23:56 Zgłoś naruszenie
Kulwikowski i Naczk ciągną orła . Zawodnicy z czwartej ligi