Reprezentanci powiatu kartuskiego z Cartusii Kartuzy i Moreny Żukowo nadawali ton rywalizacji w XXVII Memoriale H. Boreckiego i E. Wojdy w Zapasach w Stylu Klasycznym w Żukowie. W zawodach upamiętniających dwie zasłużone dla żukowskich zapasów postacie udział wzięli zawodnicy z dziesięciu klubów. Gospodarze, poza wieloma medalami i drugim miejscem w drużynówce, zgarnęli także nagrody dla najlepszych zawodników, które przyznano Arturowi Pitule i Mateuszowi Felskiemu.
XXVII Memoriał H. Boreckiego i E. Wojdy - wyniki
Młodzicy
Kategoria 35 kg
1. miejsce Synak Antoni ZKS Miastko
2. miejsce Wiktorczyk Dawid ZKS Miastko
3. miejsce Leoniuk Jan GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Koszałka Adrian Fundacja Morena Żukowo
Kategoria 38 kg
1. miejsce Kłos Wiktor ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
3. miejsce Mydłowski Wojciech KS Achilles Kolbudy
Kategoria 41 kg
1. miejsce Maślanka Tomasz MLKS Agros Żary
2. miejsce Kłys Miłosz LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kategoria 44 kg
1. miejsce Gdaniec Witold ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Pszenny Dawid ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Ławicki Jakub UKS Orlik Zapasy Przodkowo
4. miejsce Minienko Viacheslav ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Miotk Ksawery KS Kamienica Królewska
Kategoria 48 kg
1. miejsce Richert Igancy Fundacja Morena Żukowo
2. miejsce Stencel Kewin GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Wegrowski Nikita UKS Ajas przy S.P. nr 16 w Gdańsku
4. miejsce Potraz Jakub UKS Ajas przy S.P. nr 16 w Gdańsku
5. miejsce Grotha Marcin UKS Orlik Zapasy Przodkowo
Kategoria 52 kg
1. miejsce Pituła Artur Fundacja Morena Żukowo
2. miejsce Treder Szymon GKS Cartusia Kartuzy 3. miejsce Kaciniel Damian MLKS Agros Żary
4. miejsce Stencel Kacper GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Drywa Michał GKS Cartusia Kartuzy
6. miejsce Micun Szymon KS Achilles Kolbudy
7. miejsce Mielewczyk Seweryn Fundacja Morena Żukowo
8. miejsce Zwara Kacper KS Kamienica Królewska
9. miejsce Langa Sebastian KS Kamienica Królewska
Kategoria 57 kg
1. miejsce Ditter Piotr LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
2. miejsce Skierka Bartosz GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Waszczuk Krzysztof Fundacja Morena Żukowo
Kategoria 62 kg
1. miejsce Liberacki Paweł MLKS Agros Żary
2. miejsce Kibort Marcel KS Achilles Kolbudy
3. miejsce Gawędzki Gracjan Fundacja Morena Żukowo
4. miejsce Flis Oliwier KS Kamienica Królewska
Kategoria 68 kg
1. miejsce Micun Adam KS Achilles Kolbudy
2. miejsce Dampc Tymoteusz GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Mielewczyk Paweł UKS Orlik Zapasy Przodkowo
Kategoria 75 kg
1. miejsce Ruszczyk Alex ZKS Miastko
2. miejsce Chlechowicz Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kulik Krzysztof LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
4. miejsce Zelewski Wiktor GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 85 kg
1. miejsce Pavełko Vladyslav KS Achilles Kolbudy
2. miejsce Łatka Jan GKS Cartusia Kartuzy
Mini Zapasy
Kategoria 23 kg
1. miejsce Felski Mateusz Fundacja Morena Żukowo
2. miejsce Patelczyk Jakub Fundacja Morena Żukowo
3. miejsce Skrzypkowski Artur KS Kamienica Królewska
3. miejsce Bizewski Jakub Fundacja Morena Żukowo
5. miejsce Walczak Damian Fundacja Morena Żukowo
Kategoria 26 kg
1. miejsce Leoniuk Stanisław GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Czerwionka Hubert Fundacja Morena Żukowo
3. miejsce Leikowski Filip GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kozłowski Szymon ZKS Miastko
5. miejsce Kuchta Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Mróz Bartłomiej Fundacja Morena Żukowo
Kategoria 29 kg
1. miejsce Rudnik Tola ZKS Miastko
2. miejsce Machalov Mateusz ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Labuda Natalia GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Dąbrowski Szymon ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Tymoszczuk Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk
Kategoria 32 kg
1. miejsce Konkel Dawid GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Torkowski Dawid ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Leonarczyk Oliwier Fundacja Morena Żukowo
3. miejsce Petrończak Antonii ZKS Miastko
5. miejsce Ojowski Bartosz Fundacja Morena Żukowo
5. miejsce Ranachowski Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
7. miejsce Okrój Maciej KS Kamienica Królewska
8. miejsce Szysz Wiktor ZKS Miastko
9. miejsce Zwara Daniel KS Kamienica Królewska
10. miejsce Kaspruk Andrzej KS Kamienica Królewska
11. miejsce Dąbrowski Karol GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 35 kg
1. miejsce Żynda Korneliusz GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Drywa Dawid GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Stankowski Franciszek GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kłys Bartosz LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Skrzypkowski Patryk KS Kamienica Królewska
5. miejsce Bladowski Witek UKS Orlik Zapasy Przodkowo
Kategoria 38 kg
1. miejsce Lis Franciszek GKS CArtusia Kartuzy
2. miejsce Trepczyk Szymon Fundacja Morena Żukowo
3. miejsce Okrój Remigiusz KS Achilles Kolbudy
3. miejsce Piorun Paweł ZKS Miastko
5. miejsce Król Oliwia LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
5. miejsce Kulpanov Jan ZKS Granica Gdańsk
7. miejsce Zawisza Wiktor UKS Ajas przy S.P. nr 16 w Gdańsku
Kategoria 41 kg
1. miejsce Woźniak Patryk ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Felski Sebastian Fundacja Morena Żukowo
Kategoria 44 kg
1. miejsce Kwaśny Tytus UKS Ajas przy S.P. nr 16 w Gdańsku
Kategoria 50 kg
1. miejsce Korytkowski Igor GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Marszałkowski Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Borówka Nikodem KS Kamienica Królewska
3. miejsce Fąs Natan ZKS Granica Gdańsk
Kategoria 55 kg
1. miejsce Dunst Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Pryczkowski Stefan GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Dampski Łukasz UKS Orlik Zapasy Przodkowo
3. miejsce Mięsak Ksawery LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
Klasyfikacja drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Fundacja Morena Żukowo
3. miejsce ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce ZKS Miastko
5. miejsce KS Achilles Kolbudy
6. miejsce LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański
7. miejsce MLKS Agros Żary
8. miejsce UKS Ajas przy S.P. nr 16 w Gdańsku
9. miejsce UKS Orlik Zapasy Przodkowo
10. miejsce KS Kamienica Królewska
Nagrody Indywidualne
Najlepszy Zawodnik Żukowa – Pituła Artur
Najlepszy Zawodnik – Felski Mateusz
Najlepsza Zawodniczka – Rudnik Tola
Nagroda Pocieszenia – Kulpanov Jan
Info: POOZG
Komentarze (0)