Żukowo było gospodarzem tegorocznych Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym. Do walki stanęło 91 zawodników z 15 klubów z województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i lubuskiego. Sporo medali i triumf w klasyfikacji drużynowej wywalczyła Cartusia Kartuzy, na piątej pozycji uplasowali się gospodarze z Moreny Wegi Żukowo.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym w Żukowie - wyniki
Kategoria 38 kg
1. miejsce Ziembicki Piotr ZKS Miastko
2. miejsce Iwaszko Filip Kostrzyn Nad Odrą
3. miejsce Kohnke Nikodem Morena Wega Żukowo
3. miejsce Wysoczański Hubert KS Sobieski Poznań
5. miejsce Chodorowski Błażej UKS Ajas Gdańsk
5. miejsce Krzyżański Hubert Ceramik Krotoszyn
7. miejsce Niklas Karol GKS Cartusia Kartuzy
8. miejsce Leonarczyk Oskar Morena Wega Żukowo
9. miejsce Regliński Filip Morena Wega Żukowo
10. miejsce Cudak Wojciech Kostrzyn Nad Odrą
11. miejsc Dobka Oliwier GKS Cartusia Kartuzy
12. miejsce Łukaszewski Jakub ZKS Koszalin
13. miejsce Sobczyk Kacper Kostrzyn Nad Odrą
14. miejsce Górski Dawid KS Sobieski Poznań
15. miejsce Kubiak Andrzej KS Sobieski Poznań
16. miejsce Balcerski Piotr UKS Ajas Gdańsk
Kategoria 41 kg
1. miejsce Dąbrowski Igor Morena Wega Żukowo
2. miejsce Mendel Aleks Unia Swarzędz
3. miejsce Cebula Dominik ZKS Koszalin
3. miejsce Adamczewski Konrad Kostrzyn Nad Odrą
5. miejsce Jakubowski Szymon UKS Ajas Gdańsk
5. miejsce Piekutowski Oskar Kostrzyn Nad Odrą
7. miejsce Słomkowski Ksawery UKS Lubsko
8. miejsce Stanicki Antoni Tęcza Środa Wielkopolska
Kategoria 44 kg
1. miejsce Jagusz Dominik ZKS Koszalin
2. miejsce Dera Leon GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Anioł Michał KS Sobieski Poznań
3. miejsce Nowakowski Kacper Ceramik Krotoszyn
5. miejsce Kuźmiak Wojciech Agros Żary
5. miejsce Gibasiewicz Szymon Olimpijczyk Sulmierzyce
7. miejsce Mleczko Hubert Agros Żary
8. miejsce Terpiński Wiktor Agros Żary
Kategoria 48 kg
1. miejsce Skalik Piotr ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Dziunikowski Łukasz KS Sobieski Poznań
3. miejsce Adamczewski Mikołaj Ceramik Krotoszyn
3. miejsce Domagała Grzegorz Agros Żary
5. miejsce Harenda Antoni Agros Żary
5. miejsce Tandecki Bartłomiej ZKS Miastko
7. miejsce Wyczyński Dawid UKS Ajas Gdańsk
8. miejsce Grandke Adam KS Sobieski Poznań
9. miejsce Szor Witold ZKS Miastko
10. miejsce Kłos Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk
Kategoria 52 kg
1. miejsce Szuster Michał ZKS Koszalin
2. miejsce Świerdzewski Adam ZKS Ajas Gdańsk
3. miejsce Cudnik Konrad Morena Wega Żukowo
3. miejsce Borysewicz-Woźnicki Mateusz Kostrzyn Nad Odrą
5. miejsce Kohnke Damian Morena Wega Żukowo
5. miejsce Niedzielski Alan KS Sobieski Poznań
7. miejsce Niedzielski Jan KS Sobieski Poznań
8. miejsce Kukliński Dominik KS Sobieski Poznań
9. miejsce Borkowski Robert KS Sobieski Poznań
10. miejsce Jedut Gracjan Agros Żary
Kategoria 57 kg
1. miejsce Wolski Natan GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Suszka Jan Agros Żary
3. miejsce Świdurski Kacper Tęcza Środa Wielkopolska
3. miejsce Cierzniewski Olaf Unia Swarzędz
5. miejsce Bobryk Nikodem UKS Lubsko
5. miejsce Rybka Jan Agros Żary
7. miejsce Sienkiewicz Jakub UKS Ajas Gdańsk
8. miejsce Jakubowski Kacper Agros Żary
9. miejsce Bazak Oskar Agros Żary
10. miejsce Ostojski Bartłomiej Ceramik Krotoszyn
11. miejsce Szukała Krzysztof KS Sobieski Poznań
12. miejsce Cieślak Michał KS Sobieski Poznań
Kategoria 62 kg
1. miejsce Chełek Piotr Unia Swarzędz
2. miejsce Stromski Eryk GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Durski Igor Agros Żary
4. miejsce Fietz Adam Orlęta Trzciel
5. miejsce Wiśniewski Jan UKS Ajas Gdańsk
6. miejsce Jeleń Damian UKS Lubsko
7. miejsce Kozaczyński Jan Agros Żary
8. miejsce Osiński Tymoteusz KS Sobieski Poznań
Kategoria 68 kg
1. miejsce Grabowski Wiktor UKS Lubsko
2. miejsce Nowacki Kamil Agros Żary
3. miejsce Warchoł Sebastian KS Sobieski Poznań
3. miejsce KonkolL Mateusz GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Serba Jan ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Littwin Juliusz GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 75 kg
1. miejsce Miotk Błażej GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Myszk Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Rosiewicz Damian Ceramik Krotoszyn
3. miejsce Ciepluch Piotr Ceramik Krotoszyn
5. miejsce Patan Maciej Ceramik Krotoszyn
5. miejsce Myusret Myusret Kostrzyn Nad Odrą
Kategoria 85 kg
1. miejsce Szymczak Oliwier KS Sobieski Poznań
2. miejsce Janzen Paweł GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Sawicki Nikodem Morena Wega Żukowo
3. miejsce Cierniejewski Filip Olimpijczyk Sulmierzyce
5. miejsce Kurpisz Patryk UKS Lubsko
5. miejsce Gorzelanny Jakub Ceramik Krotoszyn
7. miejsce Gryglas Jakub Agros Żary
Klasyfikacja drużynowa
1. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Agros Żary
3. miejsce KS Sobieski Poznań
4. miejsce Ceramik Krotoszyń
5. miejsce Morena Wega Żukowo
6. miejsce Kostrzyn Nad Odrą
7. miejsce UKS Lubsko
8. miejsce UKS Ajas Gdańsk
9. miejsce ZKS Koszalin
10. miejsce ZKS Granica Gdańsk
11. miejsce Unia Swarzędz
12. miejsce ZKS Miastko
13. miejsce Olimpijczyk Sulmierzyce
14. miejsce KS Orlęta Trzciel
15. miejsce Tęcza Środa Wielkopolska
źródło: pozzg .pl
Komentarze (0)