W sobotę o godz. 8 rozpoczął się II dzień Puchar Polski w Kick - Boxingu Low Kick w Kartuzach. Zawodnicy stoczą tego dnia 25 walk, zmagania będzie można więc oglądać do ok. godz. 13 (wstęp wolny). Na finał, o godz. 20, odbędzie się gala sportów walki z 12 pojedynkami - 9 finałami pucharu oraz trzema starciami z karty głównej formułach K1 i MMA. W galerii zdjęcia z kilku piątkowych walk, poniżej wyniki.
⇒ Zobacz koniecznie: zdjęcia i wyniki gali Puchar Kaszub DFN 2016
Puchar Polski Juniorów i Seniorów w Kickboxingu Low Kick w Kartuzach 2016
Senior +91kg
Andrzej Sabaciński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Armen Avagyan (Agoga Gym Lębork)
Senior -91kg
Łukasz Bartnik (Fight Gym Lublin)
Mikołaj Krause (PCNP Rebelia Kartuzy)
Senior -86kg
Mateusz Pawlik (Agoga Gym Lębork)
Piotr Nowak (Paco Team Katowice)
Maciej Górczyński (KS Pogoń Mogilno)
Sebastian Adamski (Paco Team Katowice)
Senior -81kg
Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
Łukasz Puczyński (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Dawid Kubacki (Paco Team Katowice)
Cezary Byczkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Senior -75kg
Bartosz Fryc (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
Paweł Świeczkowski (Gdański Klub Kick Boxingu DUET)
Marek Krygier (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Patryk Moskwiak (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
Marcel Nocoń (Paco Team Katowice)
Mateusz Słota (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
Adrian Sagan (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Tomasz Krakowski (Champion Gdańsk)
Senior -71kg
Maciej Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
Roger Garbaczewski (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
Przemysław Całka (KO Team Otwock)
Jakub Markowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Maciej Drajer (MLKS Spider Złotów)
Filip Benben (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Senior -67kg
Stanisław Zagórski (Palestra Warszawa)
Cyprian Brzeźniak (Oświęcimski Klub Sportowy Karate i Dalekowschodnich Sportów Walki)
Adrian Stasiak (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Senior -63,5kg
Łukasz Walczak (Paco Team Katowice)
Michał Królik (Paco Team Katowice)
Krystian Pietrucha (KO Team Otwock)
Michał Krawczyk (KKS Sporty Walki Poznań)
Senior -60kg
Dominik Tomica (Paco Team Katowice)
Norbert Piotrowski (Fighter Wrocław)
Senior -57kg
Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
Dawid Mańkowski (Palestra Warszawa)
Seniorka -70kg
Natalia Panas (Palestra Warszawa)
Seniorka -65kg
Katarzyna Jaworska (Paco Team Katowice)
Emilia Krupczak (KT Legia Warszawa)
Agnieszka Osial (KSW Łuków)
Seniorka -56kg
Paulina Matusiak (KSW SPARTAKUS Świdwin)
Anna Cora (Paco Team Katowice)
Seniorka -52kg
Monika Witkowska (Paco Team Katowice)
Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
Aneta Święch (KO Team Otwock)
Junior starszy +91kg
Patryk Czajka (Agoga Gym Lębork)
Junior starszy -86kg
Dawid Nitek (MLKS Spider Złotów)
Kamil Dołgało (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Junior starszy -75kg
Adrian Lewandowski (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Przemysław Barański (KS Pogoń Mogilno)
Piotr Jelak (Champion Gdańsk)
Aleksander Stankiewicz (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Junior starszy -71kg
Mikołaj Klauz (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Krzysztof Giera (MKS Wicher Kobyłka)
Nikodem Bigus (PCNP Rebelia Kartuzy)
Mateusz Cimochowski (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
Jakub Szymanowski (MLKS Spider Złotów)
Michał Konkel (PCNP Rebelia Kartuzy)
Junior starszy -67kg
Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
Bartłomiej Arent (PCNP Rebelia Kartuzy)
Piotr Szwed (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Jakub Pichola (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Jacek Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Junior starszy -60kg
Damian Tajbert (Klub Sztuk Walki ŁKS Boks Łódź)
Klaudiusz Cieplok (Paco Team Katowice)
Junior starszy -57kg
Damian Roll (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Mateusz Trzeciak (Golden Dragon Bydgoszcz)
Rafał Tronci (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
Juniorka starsza -70kg
Paulina Radzimierska (KT Legia Warszawa)
Weronika Adamczyk (TKKF Ognisko Siedleckie Siedlce)
Juniorka starsza -65kg
Ilona Pawłowska (UKS Astra Krynica-Zdrój)
Junior młodszy -67kg
Jakub Kamiński (Fight Gym Lublin)
Mateusz Biniek (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Junior młodszy -60kg
Gustaw Łapa (UKS Thor Szkoła Walki Ełk)
Dariusz Giera (MKS Wicher Kobyłka)
Tomasz Lasota (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
Junior młodszy -48kg
Piotr Woźniak (MLKS Spider Złotów)
Juniorka młodsza -56kg
Aleksandra Mądraszewska (Champion Gdańsk)
Ala Stasiak (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
Magdalena Niemyjska (Golden Dragon Bydgoszcz)
Juniorka młodsza -48kg
Aleksandra Karwańska (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
Weronika Zając (Agoga Gym Lębork)
Najlepszy zawodnik: Mateusz Brusiło
Najlepsza zawodniczka: Monika Witkowska
Najlepszy klub: Paco Team Katowice
Komentarze (0)