W Miastku rozegrano Mistrzostwa Wybrzeża Młodzików w Zapasach w Stylu Klasycznym. Na matach nie zabrakło zawodników z powiatu kartuskiego - reprezentantów Cartusii Kartuzy, Moreny Żukowo, KS-u Kamienica Królewska i Gryfa Kartuzy. Każdy z klubów wrócił do domu z medalami.
Młodzicy
Kategoria 35 kg
1. miejsce Konkel Dawid GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Petrończak Antoni ZKS Miastko
3. miejsce Renachowski Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Mochalov Matvii ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Okrój Maciej KS Kamienica Królewska
Kategoria 38 kg
1. miejsce Rudnik Leon ZKS Miastko
2. miejsce Żynda Korneliusz GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Drywa Dawid GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce Lis Franciszek GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Olszewski Filip ZKS Miastko
6. miejsce Maślak Piotr ZKS Granica Gdańsk
Kategoria 41 kg
1. miejsce Synak Antoni ZKS Miastko
2. miejsce Trepczyk Szymon AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Woźniak Patryk ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Stankowski Franciszek GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Wojda Szymon ZKS Granica Gdańsk
Kategoria 44 kg
1. miejsce Kłos Wiktor ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Ortman Tomasz KS Kamienica Królewska
Kategoria 48 kg
1. miejsce Kłos Nikodem ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Konkol Robert GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Borówka Nikodem KS Kamienica Królewska
Kategoria 52 kg
1. miejsce Potraz Jakub UKS Ajas Gdańsk
2. miejsce Tandecki Sebastian ZKS Miastko
3. miejsce Leik Paweł GKS Cartuisia Kartuzy
4. miejsce Gdaniec Witold ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Zygmyntowicz Dawid ZKS Miastko
6. miejsce Miotk Ksawery KS Kamienica Królewska
7. miejsce Marszałkowski Nikodem GKS Cartusia Kartuzy
Kategoria 57 kg
1. miejsce Treder Szymon GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Waszczuk Krzysztof AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Hełminiak Alan ZKS Granica Gdańsk
4. miejsce Drywa Michał GKS Cartusia Kartuzy
5. miejsce Dunst Aleksander GKS Cartusia Kartuzy
6. miejsce Mielewczyk Seweryn AMS Wrestling Morena Żukowo
7. miejsce Ryś Aleksander UKS Ajas Gdańsk
8. miejsce Langa Sebastian KS Kamienica Królewska
Kategoria 62 kg
1. miejsce Torkowski Dawid ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Gawędzki Gracjan AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Rodak Piotr ZKS Miastko
4. miejsce Flis Oliwier KS Kamienica Królewska
Kategoria 68 kg
1. miejsce Pryczkowski Stefan GKS Cartusia Kartuzy
2.miejsce Czaplewski Szymon KS Kamienica Królewska
Kategoria 75 kg
1. miejsce Ostasz Jakub ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Kurs Stanisław KS Kamienica Królewska
Minizapasy
Kategoria 22 kg
1. miejsce Wiktorczyk Piotr ZKS Miastko
2. miejsce Mazurek Piotr ZKS Miastko
3. miejsce Kozłowski Patryk ZKS Miastko
3. miejsce Pakuła Julian ZKS Miastko
Kategoria 26 kg
1. miejsce Felski Mateusz AMS Wrestling Morena Żukowo
2. miejsce Skrzypkowski Artur KS Kamienica Królewska
3. miejsce Treder Jakub GKS Cartusia Kartuzy
3. miejsce Kaczmarek Alan ZKS Miastko
5. miejsce Sokołowski Antoni UKS Gryf Kartuzy
Kategoria 29 kg
1. miejsce Leoniuk Stanisław GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Czerwionka Hubert AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Wojda Maksymilian ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Ravliuk Nazar AMS Wrestling Morena Żukowo
5. miejsce Kuchta Nikodem UKS Gryf Kartuzy
Kategoria 32 kg
1. miejsce Rudnik Tola ZKS Miastko
2. miejsce Petrończak Dariusz ZKS Miastko
3. miejsce Maćkowski Hubert UKS Gryf Kartuzy
3. miejsce Dąbrowski Szymon ZKS Granica Gdańsk
5. miejsce Trun Daniel ZKS Miastko
5. miejsce Tymoszczuk Tymoteusz ZKS Granica Gdańsk
7. miejsce Gutkowski Aleksander AMS Wrestl Morena Żukowo
8. miejsce Nowicki Antoni UKS Gryf Kartuzy
9. miejsce Kowalewski Marek ZKS Miastko
.
Kategoria 35 kg
1. miejsce Ojowski Bartosz AMS Wrestling Morena Żukowo
2. miejsce Leonarczyk Oliwier AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Kaspruk Andrzej KS Kamienica Królewska
3. miejsce Szysz Wiktor ZKS Miastko
5. miejsce Szreder Jakub UKS Gryf Kartuzy
5. miejsce Krzystowski Oskar UKS Gryf Kartuzy
7. miejsce Stenka Filip KS Kamienica Królewska
Kategoria 38 kg
1. miejsce Torkowski Szymon ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Stenzel Dominik AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Brodziński Leon ZKS Miastko
3. miejsce Pawelczuk Marcel UKS Gryf Kartuzy
5. miejsce Jóźwiak Jan ZKS Miastko
5. miejsce Karczewski Jacek UKS Gryf Kartuzy
7. miejsce Plichta Antoni UKS Gryf Kartuzy
8. miejsce Kowalewski Franciszek ZKS Granica Gdańsk
Kategoria 41 kg
1. miejsce Piorun Paweł ZKS Miastko
2. miejsce Kowalewski Olgierd ZKS Miastko
3. miejsce Czaplewski Nikodem KS Kamienica Królewska
Kategoria 44 kg
1. miejsce Kulpanov Jan ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Kwaśny Tytus UKS Ajas Gdańsk
3. miejsce Kancelarczyk Igor ZKS Miastko
3. miejsce Krzystowski Oliwier UKS Gryf Kartuzy
Kategoria 47 kg
1. miejsce Pawłowski Ignacy GKS Cartusia Kartuzy
2. miejsce Felski Sebastian AMS Wrestling Morena Żukowo
3. miejsce Sokołowski Mikołaj UKS Gryf Kartuzy
3. miejsce Pavlik Daniel ZKS Miastko
5. miejsce Zimmermann Julian UKS Gryf Kartuzy
Kategoria 50 kg
1. miejsce Komorowski Maciej ZKS Granica Gdańsk
2. miejsce Prykhodzka Michał ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce Gliniecki Wiktor UKS Gryf Kartuzy
3. miejsce Przepiórski Aleksander UKS Gryf Kartuzy
5. miejsce Krauza Sebastian UKS Gryf Kartuzy
5. miejsce Langa Seweryn KS Kamienica Królewska
Kadeci
Kategoria 75 kg
1. miejsce Ruszczyk Alex ZKS Miastko
2. miejsce Wyczyński Dawid UKS Ajas Gdańsk
Klasyfikacja drużynowa
1. miejsce ZKS Miastko
2. miejsce ZKS Granica Gdańsk
3. miejsce GKS Cartusia Kartuzy
4. miejsce AMS Wrestling Morena Żukowo
5. miejsce KS Kamienica Królewska
6. miejsce UKS Gryf Kartuzy
7. miejsce UKS Ajas Gdańsk
Komentarze (0)