Ponad 3 tysiące startów, 40 rywalizujących pomiędzy sobą klubów, pośród nich osiemnaścioro zawodników sekcji Pływackiej Cartusii Kartuzy - tak było na V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur w 4 i 5 grudnia w Olsztynie.
Zawodnicy Cartusii na podium zawodów stawali 26 razy i zajęli siódmą pozycję w klasyfikacji generalnej. Lidia Tomczuk zajęła drugie miejsce w klasyfikacji końcowej dziewcząt 11lat, a Michalina Grzech była trzecia pośród czternastolatek.
- Zawodnicy i trenerzy dziękują UG Kartuzy, KPWiK, panu Bogdanowi Górskiemu oraz rodzicom zawodników za wsparcie finansowe w przygotowaniach do zawodów - podkreśla Cartusia.
Miejsca zawodników Cartusii w Olsztynie
BURDON Paulina, 2007 |
Miejsce |
200m grzbietowy |
1 |
50m grzbietowy |
2 |
100m grzbietowy |
2 |
200m dowolny |
3 |
100m dowolny |
5 |
CHMIELEWSKA Julia, 2007 |
|
50m motylkowy |
5 |
100m motylkowy |
5 |
50m dowolny |
6 |
100m dowolny |
6 |
200m dowolny |
6 |
FORMELA Natalia, 2008 |
|
200m klasyczny |
4 |
100m klasyczny |
6 |
200m zmienny |
6 |
50m klasyczny |
7 |
100m dowolny |
15 |
GAJEWSKA Maja, 2007 |
|
800m dowolny |
3 |
400m dowolny |
4 |
200m dowolny |
9 |
100m dowolny |
10 |
50m dowolny |
11 |
GRUCHAŁA Wiktor, 2009 |
|
200m grzbietowy |
5 |
100m dowolny |
6 |
50m grzbietowy |
6 |
100m grzbietowy |
8 |
200m dowolny |
9 |
GRUDA Zofia, 2010 |
|
100m klasyczny |
1 |
100m motylkowy |
2 |
200m dowolny |
3 |
50m klasyczny |
4 |
50m motylkowy |
13 |
GRZECH Maja, 2008 |
|
200m dowolny |
2 |
800m dowolny |
2 |
400m dowolny |
3 |
100m dowolny |
9 |
50m dowolny |
14 |
GRZECH Michalina, 2007 |
|
50m grzbietowy |
1 |
100m grzbietowy |
1 |
200m grzbietowy |
3 |
200m dowolny |
8 |
100m dowolny |
13 |
HILBRYCHT Wiktor, 2008 |
|
200m klasyczny |
5 |
100m klasyczny |
9 |
50m klasyczny |
12 |
100m motylkowy |
12 |
50m motylkowy |
16 |
KREFT Mateusz, 2009 |
|
200m klasyczny |
5 |
100m klasyczny |
7 |
100m dowolny |
8 |
200m zmienny |
8 |
50m klasyczny |
10 |
MALINOWSKA Matylda, 2009 |
|
50m dowolny |
5 |
50m grzbietowy |
5 |
100m dowolny |
6 |
400m dowolny |
10 |
200m dowolny |
12 |
NADOLNY Wiktor, 2008 |
|
400m dowolny |
14 |
50m grzbietowy |
17 |
200m dowolny |
21 |
100m dowolny |
29 |
50m dowolny |
36 |
SKOROWSKA Amelia, 2007 |
|
200m klasyczny |
2 |
50m klasyczny |
3 |
100m klasyczny |
3 |
200m dowolny |
12 |
100m dowolny |
14 |
SŁABEK Wiktor, 2009 |
|
200m dowolny |
2 |
400m dowolny |
2 |
100m dowolny |
4 |
200m zmienny |
5 |
50m dowolny |
7 |
TOMCZUK Lidia, 2010 |
|
50m grzbietowy |
1 |
100m grzbietowy |
1 |
200m dowolny |
2 |
100m dowolny |
4 |
50m dowolny |
5 |
TREDER Konrad, 2008 |
|
400m dowolny |
5 |
100m grzbietowy |
5 |
200m grzbietowy |
5 |
200m dowolny |
8 |
50m grzbietowy |
8 |
TUROWSKA Zofia, 2007 |
|
200m klasyczny |
3 |
200m grzbietowy |
6 |
50m klasyczny |
6 |
50m grzbietowy |
7 |
100m klasyczny |
7 |
WILCZEWSKA Wiktoria, 2009 |
|
100m dowolny |
1 |
200m dowolny |
2 |
50m grzbietowy |
2 |
400m dowolny |
4 |
50m dowolny |
7 |
GKS Cartusia sekcja pływacka
Komentarze (0)