Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie już ósmy raz zaprosił uczniów wszystkich szkół w gminie do Goręczyna na mikołajkowe zawody pingpongowe, czyli Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych „Rakietą z Mikołajem". Za stołami stanęło 58 zawodników z sześciu szkół, którzy walczyli o puchary i upominki. Sędzią głównym zawodów był Mirosław Płotka.
Rakietą z Mikołajem 2016 - wyniki
Kategoria klas I – II szkół podstawowych
Dziewczęta
1. Fierka Karolina- SP w Borczu
2. Kryszewska Julia- SP w Borczu
3. Wojtiuk Maja- SP w Somoninie
4. Lelek Klaudia- SP w Somoninie
Chłopcy
1. Gołaszewski Igor- SP w Borczu
2. Butowski Aleksander- SP w Somoninie
3. Maszk Tymoteusz- SP w Egiertowie
4. Skierka Julian- SP w Egiertowie
5. Machola Ksawer- SP w Somoninie
6. Dymek Denis- SP w Borczu
Kategoria klas III – IV szkół podstawowych
Dziewczęta
1. Draws Anna- SP w Borczu
2. Wilkowska Nikola- SP w Egiertowie
3. Domaradzka Lena- SP w Borczu
4. Borkowska Agata- SP w Somoninie
5. Plichta Antonina- SP w Somoninie
Chłopcy
1. Wilkowski Damian- SP w Egiertowie
2. Kroczka Aleksander- SP w Egiertowie
3. Ulenberg Oliwier- SP w Borczu
4. Kuszaj Patryk- SP w Borczu
5. Tryba Aleksander- SP w Somoninie
6. Mikłaszewicz Adam- SP w Goręczynie
Kategoria klas V – VI szkół podstawowych
Dziewczęta
1. Szczygieł Aleksandra- SP w Borczu
2. Gruchała- Węsierska Emilia- SP w Borczu
3. Deja Magdalena- SP w Egiertowie
4. Cymerman Izabela- SP w Somoninie
5. Kryszewska Ewa- SP w Goręczynie
6. Gruchała Alicja- SP w Egiertowie
Chłopcy
1. Plichta Łukasz- SP w Somoninie
2. Plichta Kamil- SP w Somoninie
3. Borkowski Gracjan- SP w Borczu
4. Zając Jędrzej- SP w Goręczynie
5. Radomski Konstanty- SP w Goręczynie
6. Zwara Błażej- SP w Borczu
Kategoria szkół gimnazjalnych
Dziewczęta
1. Draws Ewa - GP w Somoninie
2. Dymek Wiktoria- GP w Somoninie
3. Borkowska Julia- GP w Somoninie
4. Zwara Alicja- GP w Somoninie
5. Gruchała- Węsierska Karolina- GP w Somoninie
6. Lahuta Aleksandra- GP w Goręczynie
Chłopcy
1. Kuszaj Kamil- GP w Somoninie
2. Kupc Jakub- GP w Somoninie
3. Ryngwelski Krystian- GP w Somoninie
4. Socha Jakub- GP w Somoninie
5. Armatowski Grzegorz- GP w Somoninie
6. Gliwa Piotr- GP w Goręczynie
Wyniki drużynowe szkół podstawowych
1. Szkoła Podstawowa w Borczu
2. Szkoła Podstawowa w Somoninie
3. Szkoła Podstawowa w Egiertowie
4. Szkoła Podstawowa w Goręczynie
Wyniki drużynowe szkół ponadgimnazjalnych
1. Zespół Szkół – Gimnazjum Publiczne w Somoninie
2. Zespół Szkół – Gimnazjum Publiczne w Goręczynie
Komentarze (0)