Przez dwa dni w ZSZiO w Kartuzach trwała rywalizacja w XVI Indywidualnych Mistrzostwach Kartuz w Tenisie Stołowym 2017, zorganizowana przez UKS Orzeł Kartuzy we współpracy z Mirosławem Płotką. Sobota należała do dzieci i młodzieży - w czterech kategoriach wiekowych zagrało 61 zawodników z różnych stron powiatu kartuskiego. Najlepsi w poszczególnych grupach otrzymali puchary, medale i dyplomy.
⇒ Zobacz koniecznie wyniki i zdjęcia z niedzielnej części turnieju w Kartuzach
XVI Indywidualne Mistrzostwa Kartuz w Tenisie Stołowym 2017 - wyniki
Szkoła podstawowa - klasy I - VI
Dziewczęta
1. Agata Felskowska - UKS Remus Miechucino
2. Jagoda Felskowska - UKS Remus Miechucino
3. Anna Draws - SP Borcz
4. Aleksandra Szczygieł - SP Borcz
5. Wiktoria Drywa - UKS Remus Miechucino
6. Faustyna Dymek - SP Borcz
Chłopcy
1. Wiktor Krzebietke - UKS Remus Miechucino
2 . Oliwier Ulenberg - SP Borcz
3. Dawid Cyperski - LUKS Panda Sierakowice
4. Krzysztof Kulas - LUKS Panda Sierakowice
5. Bartosz Sildat - LUKS Panda Sierakowice
6. Igor Gołaszewski - SP Borcz
Szkoła podstawowa - klasy V - VI
Dziewczęta
1. Emilia Gruchała - Węsierska - SP Borcz
2. Kamila Waldowska - SP Mirachowo
3. Antonina Plichta - SP Somonino
Chłopcy
1. Wiktor Głodowski - UKS Remus Miechucino
2. Oskar Górski - SP Mirachowo
3. Filip Kasyna - SP Łaplice
4. Miłosz Kitowski - SP Mirachowo
5. Artur Trepczyk - SP Łaplice
6. Rafał Górski - SP Mirachowo
Klasy gimnazjalne
Dziewczęta
1. Ewa Draws - SP Somonino
2. Martyna Felskowska - UKS Remus Miechucino
3. Karolina Gruchała - Węsierska - SP Somonino
4. Agata Cybula - SP Mirachowo
5. Zuzanna Wesołowska - Katolicka SP Kartuzy
Chłopcy
1. Paweł Bobkowski - SP Szopa
2. Paweł Drywa - UKS Remus Miechucino
3. Szymon Klinkosz - SP Szopa
4. Maciej - Durma - SP Szopa
5. Jakub Hebel - UKS Remus Miechucino
6. Kamil Plichta - SP Szopa
Szkoły ponadgimnazjalne
Dziewczęta
1. Ewelina Sikora - ZSZiO Kartuzy
2. Julia Szweda - ZSZiO Kartuzy
3. Oliwia Pacholczyk - ZSP Przodkowo
4. Agnieszka Hirsz - ZSZiO Kartuzy
5. Krystyna Grot - ZSZiO Kartuzy
Chłopcy
1. Samuel Michna - UKS LIS Sierakowice
2. Krzysztof Armatowski - ZST Kartuzy
3. Paweł Rychlicki - I LO Kartuzy
4. Maksymilian Miotke - ZST Kartuzy
5. Szymon Musiołowski - ZSZiO Kartuzy
Komentarze (0)