Zakończyła się już kolejna edycja Powiatowych Turniejów Klasyfikacyjnych Tenisa Stołowego. W piątek w Szkole Podstawowej w Miechucinie organizatorzy, zawodnicy i ich opiekunowie podsumowali sezon, rozdali nagrody i zagrali pożegnalny turniej.
W tegorocznych zmaganiach wzięło udział 262 zawodników w czterech kategoriach wiekowych: skrzatów, żaków, młodzików i kadetów. Reprezentowali oni 15 szkół i klubów sportowych z pięciu gmin powiatu kartuskiego.
Po trzech turniejach i zsumowaniu puntów powstała klasyfikacja generalna każdej kategorii, najlepsi w poszczególnych z nich zostali udekorowani podczas piątkowego podsumowania sezonu. Indywidualnie pierwsze miejsca w swoich grupach zajęli: Kacper Dawidowski, Marta Fila, Wiktor Krzebietke, Agata Felskowska, Samuel Michna, Agnieszka Browarczyk, Szymon Klinkosz, Patrycja Arent. Drużynowo triumfowały szkoły z Borcza, Wilanowa i Pomieczyna oraz UKS Remus Miechucino.
Na młodych pingpongistów czekały dyplomy, medale, puchary i zaproszenia do restauracji.
Cykl organizowały: Szkoła Podstawowa w Miechucinie, Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie, Uczniowski Klub Sportowy Remus Miechucino.
W piątek młodzi zawodnicy, a w sobotę juniorzy i seniorzy rozegrali dodatkowy turniej o puchar wójta i starosty. Wyniki i zdjęcia z tych zawodów wkrótce w osobnym artykule
Powiatowe Turnieje Klasyfikacyjne Tenisa Stołowego w Miechucinie 2018 - wyniki końcowe
Skrzaty
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Dawidowski | Kacper | UKS LIS Sierakowice | 50 | 47 | 50 | 147 |
2 | Krefta | Fabian | SP Wilanowo | 43 | 50 | 47 | 140 |
3 | Krzebietke | Hubert | UKS Remus Miechucino | 47 | 44 | 39 | 130 |
4 | Kalkowski | Jakub | SP Wilanowo | 44 | 43 | 34 | 121 |
5 | Pobłocki | Kacper | SP Wilanowo | 38 | 38 | 44 | 120 |
6 | Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino | 38 | 38 | 43 | 119 |
7 | Sławkowski | Filip | SP Wilanowo | 38 | 38 | 42 | 118 |
8 | Bąk | Igon | SP Wilanowo | 38 | 31 | 38 | 107 |
9 | Drywa | Adrian | UKS Remus Miechucino | 31 | 38 | 36 | 105 |
10 | Wilczewski | Andrzej | SP Wilanowo | 31 | 31 | 31 | 93 |
11 | Laskowski | Oskar | SP Wilanowo | 0 | 31 | 35 | 66 |
12 | Czaja | Kacper | UKS Remus Miechucino | 31 | 0 | 31 | 62 |
Skrzatki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Fila | Marta | SP Borcz | 0 | 50 | 50 | 100 |
2 | Ulenberg | Amelia | SP Borcz | 50 | 0 | 47 | 97 |
3 | Woźniak | Julita | LUKS PANDA Sierakowice | 47 | 47 | 0 | 94 |
Żacy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Krzebietke | Wiktor | UKS Remus Miechucino | 50 | 50 | 47 | 147 |
2 | Ulenberg | Oliwier | SP Borcz | 43 | 47 | 50 | 140 |
3 | Widrowski | Karol | SP Wilanowo | 44 | 44 | 43 | 131 |
4 | Chrzęściewski | Kamil | SP Wilanowo | 47 | 38 | 44 | 129 |
5 | Miiller | Jan | SP Wilanowo | 42 | 42 | 39 | 123 |
6 | Okrój | Krystian | UKS Debel Pomieczyno | 35 | 43 | 42 | 120 |
7 | Kuszaj | Patryk | SP Borcz | 38 | 39 | 36 | 113 |
8 | Flisikowski | Szymon | SP Wilanowo | 39 | 36 | 35 | 110 |
9 | Kalkowski | Krystian | SP Wilanowo | 31 | 34 | 31 | 96 |
10 | Dymek | Denis | SP Borcz | 28 | 28 | 31 | 87 |
11-12 | Gołaszewski | Igor | SP Borcz | 34 | 20 | 28 | 82 |
Sienkiewicz | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 28 | 34 | 82 | |
13 | Bużan | Fabian | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 28 | 28 | 76 |
14 | Kwidziński | Remigiusz | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 35 | 20 | 75 |
15 | Grzenkowicz | Dawid | UKS Remus Miechucino | 0 | 31 | 38 | 69 |
16 | Płotka | Filip | SP Wilanowo | 9 | 31 | 20 | 60 |
17 | Dawidowski | Kacper | UKS LIS Sierakowice | 14 | 20 | 20 | 54 |
18-19 | Malek | Piotr | SP Łysniewo | 28 | 0 | 20 | 48 |
Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino | 0 | 28 | 20 | 48 | |
20-21 | Formela | Dawid | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 20 | 40 |
Krzebietke | Hubert | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 20 | 40 | |
22 | Sildatk | Bartosz | LUKS PANDA Sierakowice | 36 | 0 | 0 | 36 |
23-24 | Drywa | Adrian | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 14 | 34 |
Czaja | Dawid | UKS Remus Miechucino | 14 | 0 | 20 | 34 | |
25 | Bulczak | Dominik | SP Łysniewo | 31 | 0 | 0 | 31 |
26-29 | Bojanowski | Przemysław | SP Łysniewo | 28 | 0 | 0 | 28 |
Kuczkowski | Łukasz | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 0 | 0 | 28 | |
Drewa | Marcel | SP Borcz | 0 | 0 | 28 | 28 | |
Gierszewski | Błażej | UKS Remus Miechucino | 0 | 0 | 28 | 28 | |
30-35 | Kotłowski | Ksawery | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | 0 | 0 | 20 |
Kulas | Krzysztof | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Gosz | Karol | SP Mirachowo | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Kotłowski | Adam | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Cyperski | Dawid | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Czaja | Dawid | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 0 | 20 | |
36-41 | Walkusz | Maksymiklian | UKS Debel Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 |
Teca | Andrzej | UKS Remus Miechucino | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Szulc | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Trepczyk | Konrad | SP 2 Kartuzy | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Teca | Michał | UKS Remus Miechucino | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Ciesielski | Tomasz | LUKS PANDA Sierakowice | 14 | 0 | 0 | 14 | |
42 | Hinz | Seweryn | SP Mirachowo | 9 | 0 | 0 | 9 |
Żaczki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | RAZEM |
1 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino | 50 | 50 | 50 | 150 |
2 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino | 47 | 47 | 44 | 138 |
3 | Draws | Anna | SP Borcz | 44 | 44 | 47 | 135 |
4 | Szczygieł | Aleksandra | SP Borcz | 43 | 43 | 42 | 128 |
5 | Drywa | Wiktoria | UKS Remus Miechucino | 42 | 42 | 43 | 127 |
6 | Wilkowska | Nikola | SP Egiertowo | 38 | 39 | 39 | 116 |
7 | Dymek | Faustyna | SP Borcz | 39 | 38 | 38 | 115 |
8 | Domaradzka | Lena | SP Borcz | 34 | 36 | 28 | 98 |
9-11 | Marszewska | Maja | SP Borcz | 31 | 34 | 28 | 93 |
Krefta | Monika | SP Wilanowo | 31 | 31 | 31 | 93 | |
Kryszewska | Julia | SP Borcz | 28 | 31 | 34 | 93 | |
12 | Cirocka | Lilianna | SP Borcz | 20 | 35 | 35 | 90 |
13 | Melibruda | Natalia | UKS Remus Miechucino | 28 | 28 | 28 | 84 |
14 | Niewińska | Julia | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 28 | 20 | 76 |
15 | Labuda | Kinga | SP Łyśniewo | 35 | 0 | 36 | 71 |
16-17 | Kurowska | Tatiana | SP 2 Sierakowice | 20 | 28 | 20 | 68 |
Kalkowska | Kornelia | SP Wilanowo | 20 | 28 | 20 | 68 | |
18 | Brzeska | Agata | SP Łyśniewo | 36 | 0 | 28 | 64 |
19-20 | Jefimowicz | Amelia | SP Borcz | 20 | 20 | 20 | 60 |
Fierka | Karolina | SP Borcz | 20 | 20 | 20 | 60 | |
21 | Bir | Anna | SP Łyśniewo | 20 | 0 | 31 | 51 |
22 | Arendt | Julia | SP Borcz | 20 | 0 | 20 | 40 |
23 | Konkel | Wiktoria | SP Łyśniewo | 28 | 0 | 0 | 28 |
24-25 | Koszałka | Dajana | LUKS PANDA Sierakowice | 20 | 0 | 0 | 20 |
Marszewska | Agata | SP Borcz | 0 | 0 | 20 | 20 | |
26-27 | Leszczyńsdka | Julia | SP Łyśniewo | 14 | 0 | 0 | 14 |
Młodzicy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Michna | Samuel | UKS LIS Sierakowice | 50 | 50 | 50 | 150 |
2 | Krzebietke | Kacper | UKS REMUS Miechucino | 44 | 47 | 47 | 138 |
3 | Klamrowski | Dominik | SP Mirachowo | 47 | 42 | 44 | 133 |
4 | Głodowski | Wiktor | UKS REMUS Miechucino | 43 | 44 | 43 | 130 |
5 | Wilczewski | Dominik | SP Wilanowo | 42 | 43 | 39 | 124 |
6 | Kakol | Hubert | SP Szopa | 35 | 38 | 42 | 115 |
7-8 | Ropela | Adarian | SP Szopa | 28 | 39 | 35 | 102 |
Plitt | Wojciech | SP Wilanowo | 28 | 36 | 38 | 102 | |
9 | Otta | Adrian | SP Wilanowo | 36 | 34 | 31 | 101 |
10 | Fliskowski | Dominik | SP Wilanowo | 38 | 31 | 31 | 100 |
11 | Szynszecki | Cezary | SP Wilanowo | 31 | 20 | 36 | 87 |
12-13 | Sypion | Adrian | UKS DEBEL Pomieczyno | 34 | 20 | 28 | 82 |
Menczykowski | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | 28 | 34 | 82 | |
14-16 | Wilkowski | Damian | SP Egiertowo | 28 | 20 | 14 | 62 |
Kierszka | Oskar | SP Wilanowo | 14 | 28 | 20 | 62 | |
Niewiński | Oskar | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 20 | 28 | 62 | |
17 | Niewiński | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 28 | 14 | 56 |
18 | Recław | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | 20 | 14 | 54 |
19 | Płotka | Paweł | ZKiW Kamienica Szkachecka | 20 | 31 | 0 | 51 |
20-21 | Trepczyk | Maksymilian | UKS REMUS Miechucino | 8 | 20 | 20 | 48 |
Brzeski | Artur | SP Łyśniewo | 20 | 0 | 28 | 48 | |
22-25 | Wilczewski | Arkadiusz | SP Wilanowo | 14 | 14 | 14 | 42 |
Widrowski | Michał | SP Wilanowo | 8 | 20 | 14 | 42 | |
Zinke | Oliwier | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 14 | 20 | 42 | |
Potrykus | Karol | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 14 | 20 | 42 | |
26 | Dawidowski | Piotr | SP Łyśniewo | 14 | 0 | 28 | 42 |
27 | Woźniak | Błażej | SP Łyśniewo | 20 | 0 | 20 | 40 |
28 | Górski | Oskar | SP Mirachowo | 39 | 0 | 0 | 39 |
29 | Pipka | Joachim | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 14 | 14 | 36 |
30 | Krause | Aleksander | UKS REMUS Miechucino | 8 | 14 | 14 | 36 |
31 | Płoski | Kacper | SP Szopa | 0 | 35 | 0 | 35 |
32 | Sypion | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 0 | 14 | 20 | 34 |
33 | Kitowski | Miłosz | SP Mirachowo | 31 | 0 | 0 | 31 |
34-36 | Wejer | Filip | SP Mirachowo | 28 | 0 | 0 | 28 |
Wiczkowski | Jakub | ZKiW Kamienica Szkachecka | 0 | 28 | 0 | 28 | |
Zieman | Aleksander | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 0 | 20 | 28 | |
37-39 | Szulta | Dawid | ZKiW Kamienica Szkachecka | 14 | 8 | 0 | 22 |
Grzenia | Mateusz | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 14 | 0 | 22 | |
Lihs | Damian | SP Borcz | 0 | 14 | 8 | 22 | |
40-43 | Kulaszewicz | Tomasz | ZKiW Kamienica Szkachecka | 20 | 0 | 0 | 20 |
Marszałkowski | Eryk | SP Mirachowo | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Cygert | Patryk | SP Łyśniewo | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Wiczkowski | Łukasz | ZKiW Kamienica Szkachecka | 0 | 20 | 0 | 20 | |
44 | Prasek | Kamik | UKS DEBEL Pomieczyno | 0 | 8 | 8 | 16 |
45-47 | Heft | Radosław | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 |
Cyman | Sebastian | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Lemańczyk | Franciszek | UKS REMUS Miechucino | 0 | 0 | 14 | 14 | |
48-53 | Górski | Rafał | SP Mirachowo | 8 | 0 | 0 | 8 |
Okrój | Jakub | DAMAR Żukowo | 8 | 0 | 0 | 8 | |
Jank | Stanisław | ZKiW Kamienica Szkachecka | 8 | 0 | 0 | 8 | |
Kotłowski | Paweł | LUKS PANDA Sierakowice | 8 | 0 | 0 | 8 | |
Temp | Błażej | SP Borcz | 0 | 0 | 8 | 8 | |
Teca | Michał | UKS REMUS Miechucino | 0 | 0 | 8 | 8 |
Młodziczki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Browarczyk | Agnieszka | UKS Remus Miechucino | 50 | 50 | 50 | 150 |
2 | Szreder | Julianna | UKS Debel Pomieczyno | 43 | 44 | 44 | 131 |
3 | Kreft | Monika | SP Wilanowo | 35 | 42 | 42 | 119 |
4 | Riegel | Katarzyna | UKS Debel Pomieczyno | 39 | 39 | 39 | 117 |
5 | Drywa | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 36 | 43 | 36 | 115 |
6 | Gruchała-Węsierska | Emilia | SP Borcz | 32 | 35 | 47 | 114 |
7 | Kurs | Kornelia | UKS Remus Miechucino | 28 | 38 | 43 | 109 |
8 | Prabucka | Kinga | UKS Debel Pomieczyno | 38 | 36 | 28 | 102 |
9 | Gniba | Oliwia | SP Załakowo | 47 | 47 | 0 | 94 |
10 | Mroszczyk | Wiktoria | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 30 | 31 | 89 |
11 | Melibruda | Marta | UKS Remus Miechucino | 20 | 34 | 31 | 85 |
12 | Leszczyńska | Zuzanna | SP Łysniewo | 42 | 0 | 35 | 77 |
13 | Wittek | Julia | UKS Remus Miechucino | 0 | 30 | 38 | 68 |
14 | Płotka | Nikola | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 30 | 28 | 58 |
15 | Dawidowska | Anna | SP Łysniewo | 20 | 0 | 34 | 54 |
16 | Gańska | Joanna | SP Łysniewo | 44 | 0 | 0 | 44 |
17 | Waldowska | Kamila | SP Mirachowo | 34 | 0 | 0 | 34 |
18 | Butowska | Anna | UKS Debel Pomieczyno | 31 | 0 | 0 | 31 |
19-20 | Sienkiewicz | Wiktoria | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 0 | 0 | 28 |
Pupacz | Katarzyna | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 0 | 0 | 28 | |
21 | Konkel | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 20 | 0 | 0 | 20 |
Kadeci
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Klinkosz | Szymon | Gim.Szopa | 47 | 50 | 43 | 140 |
2 | Durma | Maciej | Lębork | 44 | 47 | 44 | 135 |
3 | Drywa | Paweł | UKS Remus Miechucino | 42 | 44 | 47 | 133 |
4 | Głodowski | Wiktor | UKS Remus Miechucino | 43 | 38 | 39 | 120 |
5 | Hebel | Jakub | UKS Remus Miechucino | 35 | 39 | 42 | 116 |
6 | Klamrowski | Dominik | Gim.Szopa | 38 | 43 | 34 | 115 |
7 | Ptach | Seweryn | UKS Remus Miechucino | 39 | 42 | 31 | 112 |
8-9 | Leszczyński | Adrian | UKS LIS Sierakowice | 28 | 34 | 38 | 100 |
Bobkowski | Paweł | Gim. Szopa | 50 | 0 | 50 | 100 | |
10 | Kąkol | Hubert | Szopa | 34 | 36 | 28 | 98 |
11 | Krause | Filip | UKS Remus Miechucino | 36 | 28 | 28 | 92 |
12 | Ropela | Adrian | Szopa | 31 | 28 | 28 | 87 |
13 | Sypion | Adrain | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 28 | 20 | 76 |
14 | Zinke | Oliwier | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | 31 | 20 | 71 |
15 | Niewiński | Oskar | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | 20 | 20 | 60 |
16 | Czaja | Dawid | UKS Remus Miechucino | 28 | 14 | 14 | 56 |
17 | Dawidowski | Eryk | SP Łysniewo | 20 | 20 | 14 | 54 |
18-19 | Gański | Jakub | UKS LIS Sierakowice | 31 | 20 | 0 | 51 |
Płoski | Kacper | UKS LIS Sierakowice | 20 | 0 | 31 | 51 | |
20-21 | Menczykowski | Kacper | UKS Debel Pomieczyno | 8 | 20 | 20 | 48 |
Jeżewski | Dawid | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 28 | 48 | |
22 | Polejowski | Przemysław | Szopa | 8 | 0 | 36 | 44 |
23 | Grzenkowicz | Dawid | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 20 | 40 |
24-25 | Jankowski | Borys | UKS LIS Sierakowice | 0 | 35 | 0 | 35 |
Kunikowski | Julian | Gim.Szopa | 0 | 0 | 35 | 35 | |
26-27 | Gojtowski | Adrian | UKS Remus Miechucino | 20 | 14 | 0 | 34 |
Ulenberg | Oliwier | SP Borcz | 14 | 0 | 20 | 34 | |
28 | Górski | Oskar | SP Mirachowo | 0 | 31 | 0 | 31 |
29 | Niewiński | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 14 | 8 | 30 |
30-37 | Janca | Michał | UKS DEBEL Pomieczyno | 28 | 0 | 0 | 28 |
Bielicki | Błażej | UKS Remus Miechucino | 0 | 28 | 0 | 28 | |
Sypion | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 20 | 0 | 8 | 28 | |
Kwidziński | Remigiusz | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 14 | 28 | |
Pipka | Joachim | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 14 | 28 | |
Bużan | Fabian | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 14 | 28 | |
Prasek | Kamil | UKS DEBEL Pomieczyno | 0 | 14 | 14 | 28 | |
Grzenia | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 8 | 0 | 20 | 28 | |
38-39 | Lihs | Damian | SP Borcz | 8 | 14 | 0 | 22 |
Ulenberg | Oliwier | SP Borcz | 14 | 8 | 0 | 22 | |
40-44 | Brzeski | Mariusz | UKS Remus Miechucino | 20 | 0 | 0 | 20 |
Gilmajster | Dawid | UKS Remus Miechucino | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Kitowski | Michał | SP Mirachowo | 0 | 20 | 0 | 20 | |
Biankowski | Paweł | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 0 | 20 | |
Cyman | Sebastian | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 20 | 20 | |
45 | Recław | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 0 | 8 | 16 |
46-54 | Reclaf | Jakub | ZKiW Kam.Szlachecka | 14 | 0 | 0 | 14 |
Mering | Nikodem | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Wilkowski | Damian | SP Egiertowo | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Mejer | Łukasz | UKS DEBEL Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 | |
Formela | Dawid | UKS Remus Miechucino | 0 | 14 | 0 | 14 | |
Wejer | Filip | SP Mirachowo | 0 | 14 | 0 | 14 | |
Kuszaj | Patryk | SP Borcz | 0 | 14 | 0 | 14 | |
Potrykus | Karol | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 14 | 14 | |
Sienkiewicz | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 14 | 14 | |
55-62 | Walkusz | Maksymilian | UKS DEBEL Pomieczyno | 8 | 0 | 0 | 8 |
Dawidowski | Oskar | UKS Debel Pomieczyno | 8 | 0 | 0 | 8 | |
Dymek | Denis | SP Borcz | 8 | 0 | 0 | 8 | |
Formela | Oliwier | UKS DEBEL Pomieczyno | 0 | 8 | 0 | 8 | |
Drywa | Adrian | UKS Remus Miechucino | 0 | 8 | 0 | 8 | |
Heft | Radosław | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 8 | 8 | |
Zieman | Aleksander | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 8 | 8 | |
Okrój | Krystian | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 8 | 8 |
Kadetki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub | I | II | III | Razem |
1 | Arent | Patrycja | Gim. Kiełpino | 50 | 50 | 50 | 150 |
2 | Felskowska | Martyna | UKS Remus Miechucino | 47 | 47 | 44 | 138 |
3 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino | 43 | 44 | 43 | 130 |
4 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino | 35 | 42 | 47 | 124 |
5 | Browarczyk | Agnieszka | UKS Remus Miechucino | 38 | 43 | 39 | 120 |
6 | Szczygieł | Aleksandra | SP Borcz | 36 | 39 | 28 | 103 |
7 | Kreft | Monika | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 34 | 36 | 98 |
8 | Drywa | Wiktoria | UKS Remus Miechucino | 20 | 35 | 38 | 93 |
9-10 | Gruchała Węsierska | Emilia | SP Borcz | 31 | 31 | 28 | 90 |
Cirocka | Lilianna | SP Borcz | 28 | 31 | 31 | 90 | |
11 | Draws | Anna | SP Borcz | 42 | 0 | 42 | 84 |
12 | Stolc | Sandra | UKS Remus Miechucino | 0 | 38 | 35 | 73 |
13 | Kurs | Kornelia | UKS Remus Miechucino | 31 | 20 | 20 | 71 |
14-15 | Gniba | Oliwia | SP Załakowo | 34 | 36 | 0 | 70 |
Kryszewska | Julia | SP Borcz | 14 | 28 | 28 | 70 | |
16-17 | Bergańska | Anna | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 28 | 20 | 68 |
Marszewska | Maja | SP Borcz | 20 | 20 | 28 | 68 | |
18-19 | Domaradzka | Lena | SP Borcz | 18 | 28 | 20 | 66 |
Wittke | Julia | UKS Remus Miechucino | 18 | 28 | 20 | 66 | |
20 | Hinz | Ewelina | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 0 | 31 | 59 |
21-22 | Dymek | Faustyna | SP Borcz | 14 | 20 | 20 | 54 |
Ropela | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 20 | 0 | 34 | 54 | |
23 | Draws | Ewa | Gim. Somonino | 44 | 0 | 0 | 44 |
24 | Płoska | Zuzanna | SP Mirachowo | 39 | 0 | 0 | 39 |
25-28 | Ulenberg | Amelia | SP Borcz | 18 | 20 | 0 | 38 |
Czoska | Dominika | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 0 | 18 | 38 | |
Stankowska | Jagoda | Gim. Szopa | 20 | 0 | 18 | 38 | |
Drywa | Zuzanna | UKS Remus Miechucino | 0 | 20 | 18 | 38 | |
29 | Arendt | Julia | SP Borcz | 18 | 0 | 18 | 36 |
30 | Jefimowicz | Amelia | SP Borcz | 14 | 20 | 0 | 34 |
31 | Mroszczyk | Wiktoria | UKS Debel Pomieczyno | 14 | 0 | 18 | 32 |
32 | Szreder | Jualianna | UKS Debel Pomieczyno | 28 | 0 | 0 | 28 |
33-37 | Płotka | Nikola | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 0 | 0 | 20 |
Prabucka | Kinga | UKS Debel Pomieczyno | 20 | 0 | 0 | 20 | |
Fierka | Karolina | SP Borcz | 0 | 20 | 0 | 20 | |
Klawikowska | Klaudia | UKS Debel Pomieczyno | 0 | 0 | 20 | 20 | |
Melibruda | Marta | UKS Remus Miechucino | 0 | 0 | 20 | 20 | |
38-42 | Melibruda | Natalia | UKS Remus Miechucino | 0 | 0 | 20 | 20 |
Wilkowska | Natalia | Gim.Somonino | 18 | 0 | 0 | 18 | |
Głodowska | Aleksandra | Gim.Somonino | 18 | 0 | 0 | 18 | |
Riegel | Katarzyna | UKS Debel Pomieczyno | 18 | 0 | 0 | 18 | |
Wilkowska | Nikola | SP Egiertowo | 18 | 0 | 0 | 18 | |
43 | Niewińska | Julia | UKS Debel Pomieczyno | 14 | 0 | 0 | 14 |
Wyniki drużynowe
Żaczki
1 | SP Borcz |
2 | UKS Remus Miechucino |
3 | SP Łyśniewo |
4 | SP Wilanowo |
5 | SP Egiertowo |
6 | UKS Debel Pomieczyno |
7 | SP nr 2 Sierakowice |
8 | LUKS Panda Sierakowice |
Żacy
1 | SP Wilanowo |
2 | UKS Remus Miechucino |
3 | SP Borcz |
4 | UKS Debel Pomieczyno |
5 | LUKS Panda Sierakowice |
6 | SP Łyśniewo |
7 | UKS LIS Sierakowice |
8 | SP Mirachowo |
9 | SP NR 2 Kartuzy |
Młodziczki
1 | UKS Debel Pomieczyno |
2 | UKS Remus Miechucino |
3 | SP Łyśniewo |
4 | SP Wilanowo |
5 | SP Borcz |
6 | SP Załakowo |
7 | SP Mirachowo |
Młodzicy
1 | SP Wilanowo |
2 | UKS DEBELPomieczyno |
3 | UKS REMUS Miechucino |
4 | SP Mirachowo |
5 | SP Szopa |
6 | SP Łysniewo |
7 | UKS LIS Sierakowice |
8 | ZKiW Kamienica Szlachecka |
9 | SP Egiertowo |
10 | SP Borcz |
11 | LUKAS PANDA Sierakowice |
12 | DAMAR Żukowo |
Kadetki
1 | UKS Remus Miechucino |
2 | SP Borcz |
3 | UKS Debel Pomieczyno |
4 | Gim. Kiełpino |
5 | Gim. Somonino |
6 | SP Załakowo |
7 | SP Mirachowo |
8 | SP Szopa |
9 | SP Egiertowo |
Kadeci
1 | UKS Remus Miechucino |
2 | UKS Debel Pomieczyno |
3 | Mała Szkoła Szopa |
4 | UKS Lis Sierakowice |
5 | Lębork |
6 | SP Borcz |
7 | SP Mirachowo |
8 | SP Łyśniewo |
9 | ZKiW Kam.Szlachecka |
10 | SP Egiertowo |
Komentarze (0)