Trwa ostatnia seria Powiatowych Turniejów Klasyfikacyjnych w Tenisie Stołowym w Miechucinie. W poprzednią sobotę w sali tamtejszej szkoły trzecie zawody rozegrali przedstawiciele najmłodszych kategorii, w których najlepsi byli Dawid Michna, Ewa Draws, Agata Felskowska, Samuel Michna, Anna Draws i Szymon Flisikowski. 25 marca od godz. 9.30 III turniej kadetów i kadetek. Zapisy od godz. 9, wpisowe wynosi 1 zł.
III Powiatowy Turniej Klasyfikacyjne w Tenisie Stołowym w Miechucinie Młodzików, Żaków i Skrzatów - wyniki
Młodzicy
1. Dawid Michna - UKS LIS Sierakowice
2. Kacper Krzebietke - UKS REMUS Miechucino
3. Wiktor Głodowski - UKS REMUS Miechucino
4. Adrian Leszczyński - SP Łysniewo
5. Dominik Klamrowski - SP Mirachowo
6. Adrian Ropela - SP Szopa
7. Adrian Otta - SP Wilanowo
8. Dominik Flisikowski - SP Wilanowo
Młodziczki
1. Ewa Draws - UKS Lis Sierakowice
2. Martyna Felskowska - UKS Remus Miechucino
3. Sandra Stolc - UKS Remus Miechucino
4. Agnieszka Browarczyk - UKS Remus Miechucino
5. Zuzanna Ropel - UKS Remus Miechucino
6. Emilia Gruchała-Węsierska - SP Borcz
7. Monika Kreft - SP Wilanowo
8. Anna Bergańska - SP Wilanowo
Żaczki
1. Agata Felskowska - UKS Remus Miechucino
2. Jagoda Felskowska - UKS Remus Miechucino
3. Anna Draws - SP Borcz
4. Wiktoria Drywa - UKS Remus Miechucino
5. Aleksandra Szczygieł - SP Borcz
6. Joanna Gańska - SP Łyśniewo
7. Maja Marszewska - SP Borcz
8. Faustyna Dymek - SP Borcz
Żaki
1. Samuel Michna - UKS LIS Sierakowice
2. Wiktor Krzebietke - UKS Remus Miechucino
3. Cezary Szynszedzki - SP Wilanowo
4. Artur Brzeski - SP Łyśniewo
5. Oskar Niwiński - UKS Debel Pomieczyno
6. Paweł Biankowski - UKS Remus Miechucino
7. Krystian Okrój - UKS Debel Pomieczyno
8. Jan Miiller - SP Wilanowo
Skrzatki
1. Anna Draws - SP Borcz
2. Aleksandra Szczygieł - SP Borcz
3. Faustyna Dymek - SP Borcz
4. Maja Marszewska - SP Borcz
5. Lena Domaradzka - SP Borcz
6. Julianna Cirocka - SP Borcz
7. Amelia Ulenberg - SP Borcz
Skrzaty
1. Szymon Flisikowski - SP Wilanowo
2. Krystian Kalkowski - SP Wilanowo
3. Igor Gołaszewski - SP Borcz
4. Denis Dymek - SP Borcz
5. Hubert Krzebietke - UKS Remus Miechucino
6. Kacper Pobłocki - SP Wilanowo
7. Maurycy Marszewski - SP Borcz
Komentarze (0)