Jak co roku na początku grudnia, w Goręczynie rozegrano Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych Rakietą z Mikołajem. Rakietki pingpongowe wzięło do rąk 68 uczniów ze wszystkich szkół w gminie, którzy w pięciu kategoriach indywidualnych i klasyfikacjach drużynowych walczyli o puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Zawody zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Somoninie.
Turniej Rakietą z Mikołajem 2017 - wyniki
Kategoria klas I – II szkół podstawowych
Dziewczęta
I miejsce- Fila Marta - SP Borcz
II miejsce- Ulenberg Amelia - SP Borcz
III miejsce- Zielińska Dominika - SP Somonino
IV miejsce- Gogolińska Weronika - SP Somonino
Chłopcy
I miejsce- Radziewicz Maciej - SP Egiertowo
II miejsce- Maszk Tymoteusz – SP Egiertowo
III miejsce- Krencki Szymon – SP Borcz
IV miejsce- Marszewski Maurycy – SP Borcz
V miejsce- Holka Oliwier – SP Somonino
V miejsce- Gangalewski Joachim – SP Somonino
Kategoria klas III – IV szkół podstawowych
Dziewczęta
I miejsce- Wilkowska Nikola – SP Egiertowo
II miejsce- Dymek Faustyna – SP Borcz
III miejsce- Cirocka Liliana – SP Borcz
IV miejsce- Kryszewska Alicja – SP Egiertowo
V miejsce- Wojtiuk Maja
VI miejsce- Skwirowska Matylda – SP Goręczyno
Chłopcy
I miejsce- Ulenberg Oliwier – SP Borcz
II miejsce- Kuszaj Patryk – SP Borcz
III miejsce- Mikłaszewicz Adam – SP Goręczyno
IV miejsce- Butowski Aleksander – SP Somonino
V miejsce- Radziewicz Piotr – SP Egiertowo
VI miejsce- Skierka Julian – SP Egiertowo
Kategoria klas V – VI szkół podstawowych
Dziewczęta
I miejsce- Szczygieł Aleksandra – SP Borcz
II miejsce- Deja Magdalena – SP Egiertowo
III miejsce- Domosadzka Lena – SP Borcz
IV miejsce-Borkowska Agata – SP Somonino
V miejsce- Plichta Antonina – SP Egiertowo
VI miejsce- Klein Klaudia – SP Egiertowo
Chłopcy
I miejsce- Zwara Błażej – SP Borcz
II miejsce- Borkowski Gracjan – SP Borcz
III miejsce- Wilkowski Damian – SP Egiertowo
IV miejsce- Arendt Błażej – SP Somonino
V miejsce- Kroczka Aleksander –SP Egiertowo
VI miejsce- Gostkowski Szymon – SP Goręczyno
Kategoria klas VII szkół podstawowych
Dziewczęta
I miejsce- Draws Anna – SP Borcz
II miejsce- Cymerman Izabela – SP Somonino
III miejsce- Gruchała-Wensierska Emilia – SP Borcz
IV miejsce- Skierka Roksana – SP Somonino
V miejsce- Gruchała Alicja – SP Egiertowo
VI miejsce- Szewczyk Julia – SP Egiertowo
Chłopcy
I miejsce- Plichta Kamil – SP Somonino
II miejsce- Jankowski Bartek – SP Egiertowo
III miejsce- Krefta Bartłomiej – SP Somonino
IV miejsce- Szadach Paweł – SP Egiertowo
V miejsce- Dymek Denis – SP Borcz
VI miejsce- Lihs Damian – SP Borcz
Kategoria szkół gimnazjalnych
Dziewczęta
I miejsce- Draws Ewa – SP Somonino
II miejsce- Gruchała-Węsierska Karolina – SP Somonino
III miejsce- Zwara Alicja – SP Somonino
IV miejsce- Wilkowska Natalia – SP Somonino
V miejsce- Gembel Amelia – SP Somonino
VI miejsce- Brylowska Julia – SP Goręczyno
Chłopcy
I miejsce- Borkowski Nikodem – SP Borcz
II miejsce- Stankowski Jan – SP Somonino
III miejsce- Wolski Seweryn – SP Somonino
IV miejsce- Fila Michał – SP Somonino
V miejsce- Formela Mateusz – SP Somonino
VI miejsce- Jaskulski Nikodem – SP Goręczyno
Wyniki drużynowe
Szkoły podstawowe
1. SP w Borczu
2. SP w Egiertowie
3. SP w Somoninie
4. SP w Goręczynie
Klasy gimnazjalne
1. Somonino
2. Goręczyno
Komentarze (0)