Tradycyjnie z początkiem roku ruszył cykl zmagań w tenisie stołowym w Szkole Podstawowej w Miechucinie. Sezon zainaugurował w piątek I Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, Żaków i Młodzików, w którym rywalizowało około 100 zawodników. W sobotę około 40 pingpongistów wzięło udział w I Turnieju Open Seniorów i Juniorów.
Kolejne turnieje w Miechucinie już w najbliższych dniach - w piątek 1 lutego zmagania rozpoczną kadeci i kadetki, w sobotę drugi turniej rozegrają najmłodsi, czyli skrzaty, żacy i młodzicy. Oba rozpoczną się o godz. 9.30, pół godziny wcześniej przyjmowane będą zgłoszenia.
I Powiatowy Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, Żaków i Młodzików w Miechucinie 2019 - wyniki
Młodzicy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub |
1 | Cyperski | Dawid | Luks Panda Sierakowice |
2 | Krzebietke | Wiktor | UKS REMUS Miechucino |
3 | Sypion | Adrian | UKS DEBEL Pomieczyno |
4 | Woźniak | Błażej | SP Łyśniewo |
5 | Brzeski | Artur | SP Łyśniewo |
6 | Niewiński | Oskar | UKS DEBEL Pomieczyno |
7 | Chrzęściewski | Kamil | SP Wilanowo |
8 | Trepczyk | Maksymilian | UKS REMUS Miechucino |
9 | Kulasiewicz | Tomasz | ZKiW Kamienica Szlachecka |
10 | Niewiński | Kacper | UKS DEBEL Pomieczyno |
11-12 | Malek | Piotr | SP Łyśniewo |
Ulenberg | Oliwier | SP Borcz | |
13-16 | Kwidziński | Cezary | SP Kamienica |
Okrój | Krystian | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Kierszka | Oskar | SP Wilanowo | |
Toruńczak | Piotr | SP Załakowo | |
17-24 | Kreft | Albert | SP Załakowo |
Lihs | Damian | SP Borcz | |
Kulasiewicz | Łukasz | ZKiW Kamienica Szlachecka | |
Recław | Wiktor | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Krause | Aleksander | UKS REMUS Miechucino | |
Kwidziński | Remigiusz | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Lemańczyk | Franciszek | UKS REMUS Miechucino | |
Wróbel | Jakub | SP Załakowo | |
25-32 | Trepczyk | Konrad | SP nr2 Sierakowice |
Bużan | Fabian | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Grzenkowicz | Dawid | UKS REMUS Miechucino | |
Mering | Nikodem | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Dawidowski | Kamil | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Sienkiewicz | Mateusz | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Teca | Michał | UKS REMUS Miechucino | |
Gierszewski | Błażej | UKS REMUS Miechucino | |
33-35 | Prabucki | Robert | UKS DEBEL Pomieczyno |
Dombrowski | Klaudiusz | UKS DEBEL Pomieczyno | |
Walkusz | Marek | UKS DEBEL Pomieczyno |
Młodziczki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub |
1 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino |
2 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino |
3 | Drywa | Wiktoria | UKS Remus Miechucino |
4 | Gniba | Oliwia | UKS Lis Sierakowice |
5 | Gańska | Joanna | SP Łysniewo |
6 | Kurs | Kornelia | UKS Remus Miechucino |
7 | Leszczyńska | Zuzanna | SP Łysniewo |
8 | Konkel | Zuzanna | UKS Remus Miechucino |
9 | Kreft | Monika | SP Wilanowo |
10 | Konkol | Wiktoria | SP Łysniewo |
11-12 | Kalkowska | Kornelia | SP Wilanowo |
Bir | Anna | SP Łysniewo | |
13-15 | Niewińska | Julia | UKS Debel Pomieczynie |
Szulc | Kornelia | UKS Debel Pomieczynie | |
Hirsz | Marta | SP Wilanowo |
Skrzaci
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub |
1 | Krzebietke | Wiktor | UKS Remus Miechucino |
2 | Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino |
3 | Sadowski | Daniel | UKS Lis Sierakowice |
4 | Walkusz | Jakub | SP nr 2 Sierakowice |
5 | Skrzypkowski | Artur | SP nr 2 Sierakowice |
6 | Skrzypkowski | Patryk | SP nr 2 Sierakowice |
7 | Drywa | Adrian | UKS Remus Miechucino |
8 | Pipka | Ksawery | UKS Debel Pomieczyno |
9 | Czaja | Kacper | UKS Remus Miechucino |
Skrzatki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub |
1 | Formela | Julia | UKS Remus Miechucino |
2 | Ulenberg | Amelia | SP Borcz |
3 | Ekman | Eliza | UKS Remus Miechucino |
4 | Dorobek | Nela | SP Borcz |
5 | Szramka | Sara | LUKS Panda Sierakowice |
Żacy
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub |
1 | Kulas | Krzysztof | LUKS PANDA Sierakowice |
2 | Formela | Oliwier | UKS Remus Miechucino |
3 | Formela | Dawid | UKS Remus Miechucino |
4 | Gołaszewski | Igor | SP Borcz |
5 | Bulczak | Dominik | SP Łysniewo |
6 | Krzebietke | Hubert | UKS Remus Miechucino |
7 | Dymek | Denis | SP Borcz |
8 | Drewa | Marcel | SP Borcz |
9 | Kuczkowski | Łukasz | LUKS PANDA Sierakowice |
10 | Kalkowski | Krystian | SP Wilanowo |
11-12 | Płotka | Filip | SP Wilanowo |
Szulc | Mateusz | UKS Debel Pomieczyno | |
13-16 | Sadowski | Daniel | SP nr2 Sierakowice |
Walkusz | Nikodem | UKS Debel Pomieczyno | |
Pobłocki | Kacper | SP Wilanowo | |
Hewelt | Adam | UKS Debel Pomieczyno | |
17-24 | Trepczyk | Mateusz | SP nr2 Sierakowice |
Flisikowski | Szymon | SP Wilanowo | |
Pełkowski | Kacper | UKS Debel Pomieczyno | |
Merchel | Karol | UKS Debel Pomieczyno | |
Potrykus | Maciej | UKS Debel Pomieczyno | |
Krefta | Fabian | SP Wilanowo | |
Pipka | Ksawery | UKS Debel Pomieczyno | |
Laskowski | Artur | SP Wilanowo | |
25-32 | Szramka | Alan | LUKS PANDA Sierakowice |
Walkusz | Jakub | SP nr2 Sierakowice | |
Wiśniewski | Tymoteusz | UKS Debel Pomieczyno | |
Skrzypkowski | Artur | SP nr2 Sierakowice | |
Drywa | Adrian | UKS Remus Miechucino | |
Skrzypkowski | Patryk | SP nr2 Sierakowice | |
Niedzwiecki | Maciej | UKS Debel Pomieczyno | |
Drawc | Sebastian | UKS Debel Pomieczyno | |
33-34 | Bąk | Igor | SP Wilanowo |
Bach | Jan | SP Wilanowo |
Żaczki
Miejsce | Nazwisko | Imię | Szkoła/klub |
1 | Draws | Anna | SP Borcz |
2 | Szczygieł | Aleksandra | SP Borcz |
3 | Dymek | Faustyna | SP Borcz |
4 | Marszewska | Maja | SP Borcz |
5 | Myszk | Alicja | SP Kamienica Szklachecka |
6 | Cirocka | Lilianna | SP Borcz |
7 | Kryszewska | Julia | SP Borcz |
8 | Domaradzka | Lena | SP Borcz |
9 | Brzeska | Agata | SP Łyśniewo |
10 | Fierka | Karolina | SP Borcz |
11-12 | Krefta | Monika | SP Wilanowo |
Formela | Julia | UKS Remus Miechucino | |
13-15 | Leszczyńsdka | Julia | SP Łyśniewo |
Brzeska | Edyta | SP Łyśniewo | |
Ekman | Eliza | UKS Remus Miechucino |
I Turniej Open w Tenisie Stołowym w Miechucinie - wyniki
Juniorki
1 | Felskowska | Agata | UKS Remus Miechucino |
2 | Sikora | Ewelina | Zszio Kartuzy |
3 | Arent | Patrycja | ZSZiO Kartuzy |
4 | Felskowska | Jagoda | UKS Remus Miechucino |
Seniorki
1 | Jelińska | Bożena | Kartuzy |
2 | Górna | Barbara | Kiełpino |
Juniorzy
1 | Drywa | Paweł | ZSZiO Kartuzy |
2 | Krzebietke | Kacper | UKS Remus Miechucino |
3 | Bobkowski | Paweł | ZST Kartuzy |
4 | Gosz | Łukasz | ZSZiO Kartuzy |
Mężczyźni do lat 40
1 | Kąkol | Seweryn | Sierakowice |
2 | Wandtke | Piotr | Miechucino |
3 | Kuziemkowski | Krystian | Łączyno |
4 | Hendrych | Dawid | Szklana |
Mężczyźni powyżej 40 lat
1 | Kuziemkowski | Zbigniew | Łączyno |
2 | Drywa | Jarosław | Miechucino |
3 | Sychta | Daniel | Przyjaźń |
4 | Gudbub | Willy | Borzestowo |
Komentarze (0)