Reprezentanci szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Żukowo spotkali się dziś w Gimnazjum nr 1 w Żukowie na podsumowaniu rywalizacji organizowanej przez Szkolny Związek Sportowy w sezonie 2015/2016. Puchary, statuetki i gratulacje za miejsca w klasyfikacji gminnej oraz za największe sukcesy na szczeblu wojewódzkim otrzymali dyrektorzy, nauczyciele i sami zawodnicy. Dekoracje, których dokonali m.in. burmistrz Wojciech Kankowski, szef rady gminy Witold Szmidtke i dyrektor OKiS-u Aleksandra Rogalewska, umilały artystyczne i sportowe występy uczniów.
Gminne Igrzyska Szkolne o Puchar Burmistrza Żukowa
1. SP Banino 68 pkt
2. SP Pępowo 61 pkt
3. SP Żukowo 58 pkt
4. SP Leźno 57 pkt
5. SP Chwaszczyno 55 pkt
6. SP Niestępowo 53 pkt
7. SP Przyjaźń 36 pkt
8. SP Borkowo 11 pkt
9. PSP Żukowo 10 pkt
10. SP Skrzeszewo 8 pkt
11. SP Miszewo 0 pkt
Gminna Gimnazjada o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Żukowo
1. Gim Żukowo 35 pkt
2. Gim Przyjaźń 35 pkt
3. Gim Chwaszczyno 20 pkt
4. Gim Leźno 13 pkt
5. Gim Banino 11 pkt
Miejsca w finałach wojewódzkich w sportach drużynowych
SP Pępowo - II miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Dziewcząt
SP Chwaszczyno - II miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minisiatkówce Chłopców
SP Banino - III miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
Gimnazjum Chwaszczyno - III miejsce w finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Plażowej Dziewcząt
Gimnazjum Żukowo - IV miejsce w finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Piłce Nożnej Chłopców Gimnazjum
SP Banino - V miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt
Gimnazjum w Przyjaźni - V miejsce w finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Chłopców Gimnazjum
SP Banino - VI miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Minipiłce Ręcznej Dziewcząt
SP Banino - XIV miejsce w finale Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznych Chłopców
Miejsca w finałach wojewódzkich w sportach indywidualnych
Agata Kotłowska (Gimnazjum w Żukowie) - złoty medal w finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Indywidualnej LA –bieg 600 m
Patryk Groth (Gimnazjum w Żukowie) - dwa srebrne medale w finałach Wojewódzkiej Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych oraz Indywidualej LA – bieg 1000 m,
Cathrin Warminski (Gimnazjum w Żukowie) - brązowy medal w finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Indywidualnej LA –bieg 300m
Statuetki za wybitne osiągnięcia sportowe
Siatkówka SP Chwaszczyno: Bartosz Sulżycki, Dominik Jażdżewski, Nodbert Dunst, Łukasz Kreft, Igor Sikora, Sebastian Pospieszny, Bartek Rohde, Grzegorz Lisewski, Maciej Miąstkowski, Maksymilian Wysocki.
Siatkówka SP Pępowo: Alicja Płotka, Oliwia Gruba, Laura Gruba, Zuzanna Sobczyńska, Martyna Jeżewska
Siatkówka Gimnazjum Chwaszczyno: Julia Kieżel, Patrycja Lidzbarska.
Lekkoatletyka SP Banino: Julia Mikołajewska, Kinga Papke, Julia Ziółkowska, Wiktoria Boguszewska, Julia Zakrzewska, Michalina Jende, Natalia Stachowicz, Natalia Dudzińska, Sandra Wronkowska, Martyna Lewańczyk, Matarzyna Ruszkiewicz.
Gimnazjum Żukowo: Cathrin Warmiński, Patryk Groth, Agata Kotłowska.
Wyróżnienia dla nauczycieli
Marek Siemborski
Krzysztof Kosznik
Jan Gorski
Magdalena Kubicz
Piotr Kwiatkowski
katarzyna Przeperska
Stefan Kryściński
Robert Zochniak
Jerzy Meissner
Barbara Kostecka
Dodatkowe podziekowania
Aleksandra Rogalewska, dyrektor OKiS Żukowo
Arkadiusz Krauze, OKiS Żukowo
Sebastian Formela, Szkolny Związek Sportowy
Komentarze (0)