Zespół Szkół w Mściszewicach wraz ze Stowarzyszeniem Rozwoju Sołectwa Mściszewice po raz siódmy na sportowo uczcili urodziny patrona placówki Jana Pawła II organizując Bieg Papieski. Na zawody, poza gospodarzami, przyjechali zawodnicy z dziesięciu placówek z powiatów kartuskiego, kościerskiego i bytowskiego, którzy na mściszewickim stadionie ścigali się w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych. Był też bieg dla dorosłych oraz klasyfikacje drużynowe dla zerówki, podstawówki i gimnazjum.
VII Bieg Papieski w Mściszewicach - wyniki
Klasy "0" - dziewczęta i chłopcy
1. Joanna Szczypior - SP Łyśniewo
2. Dąbrówka Borowska - "Małą Szkoła" w Szopie
3. Cyryl Bigus - "Małą Szkoła" w Szopie
Klasy I - dziewczęta
1. Agata Wika - ZS Skorzewo
2. Martyna Mielewczyk - SP Łyśniewo
3. Klaudia Domaszk - ZS Skorzewo
Klasy I - bieg chłopców
1. Julian Wica - ZS Skorzewo
2. Filip Stencel - ZS Mściszewice
3. Norbert Złoch - "Małą Szkoła" w Szopie
Klasy II - dziewczęta
1. Roksana Grabowska - ZS Parchowo
2. Justyna Kotłowska - ZS Mściszewice
3. Julia Leszczyńska - SP Łyśniewo
Klasy II - chłopcy
1. Maksymilian Lis - SP Lisie Jamy
2. Dominik Lehmann - ZS Sulęczyno
3. Maksymilian Bronk - ZS Parchowo
Klasy III - dziewczęta
1. Izabela Klamrowska - "Mała SZkoła" w Szopie
2. Zofia Borchardt - ZS Mściszewice
3. Laura Pobłocka - ZKiW Klukowa Huta
Klasy III - chłopcy
1. Konrad Dułak - ZS Skorzewo
2. Mikołaj Jażdzewski - ZS Mściszewice
3. Stanisław Jereczek - ZS Parchowo
Klasy IV - dziewczęta
1. Martyna Baske - ZS Sulęczyno
2. Julia Szczypior - SP Łyśniewo
3. Paulina Tandek - ZKiW Szymbark
Klasy IV - chłopcy
1. Szymon Treder - ZS Parchowo
2. Kacper Bronk - ZS Parchowo
3. Jan Błaszkowski - ZS Sulęczyno
Klasy V - dziewczęta
1. Amelia Pobłocka - ZS Skorzewo
2. Anna Trela - ZKiW Klukowa Huta
3. Justyna Karcz - ZS Msciszewice
Klasy V - chłopcy
1. Dominik Klamrowski - "Małą Szkoła" w Szopie
2. Dawid Wenta - ZS Mściszewice
3. Maciej Janta - ZS Parchowo
Klasy VI - dziewczęta
1. Paulina Trela - ZKiW Klukowa Huta
2. Anna Komkowska - "Mała Szkoła" w Szopie
3. Patrycja Pawłowska - ZS Skorzewo
Klasy VI - chłopcy
1. Marcin Kunkel - ZS Sulęczyno
2. Krzysztof Dułak - ZKiW Klukowa Huta
3. Adrian Leszczyński - SP Łyśniewo
Gimnazjum - dziewczęta
1. Oliwia Bida - ZKiW Szymbark
2. Oliwia Werra - ZS Parchowo
3. Oliwia Chmurzyńska - ZKiW Klukowa Huta
Gimnazjum - chłopcy
1. Arkadiusz Piernicki - Gimnazjum w Szopie
2. Nikodem Strongowski - Gimnazjum w Szopie
3. Bartłomiej Kunkel - ZS Sulęczyno
Bieg kobiet
1. Anna Klasa
2. Sylwia Lewańczyk
3. Ewa Grzenkowicz
Bieg mężczyzn
1. Leszek Zblewski
2. Michał Klasa
3. Marcin Lewańczyk
Najlepsza "zerówka" - Mała Szkoła w Szopie
Najlepsza szkoła podstawowa - Szkoła Podstawowa w Skorzewie
Najlepsze gimnazjum - Gimnazjum w Szopie
Komentarze (1)
• Acha 26.05.2017, 19:45 Zgłoś naruszenie
Czy to prawda, ze szkoły z wesior i borku strzelily Focha i nie przyjechały?