Przedostatnią kolejkę spotkań mają już za sobą zespoły A i B klasy. W "serie A" Kolejne wszyscy reprezentanci powiatu ponieśli porażki, na najniższym szczeblu wygrały Sierakowice, Amigo i Słupia, a znów punkty faworytowi urwał FC Gowlidlino. W najbliższy weekend ostatnie serie spotkań.
A klasa, gr. II
Wietcisa Skarszewy – KS Sulmin 5:0 (3:0)
Sulmin: Krzysztof Kożyczkowski - Łukasz Arent, Sebastian Bagiński (46. Adam Łaszkiewicz), Tomasz Barbarowicz, Grzegorz Gałązka (46. Przemysław Arent), Paweł Ignacek, Karol Majchrzak, Rafał Prószyński (46. Adam Łaszkiewicz), Marcin Rafalski, Szymon Rogucki, Jacek Wietrzykowski (46. Lucjan Ignacek).
GKS II Kolbudy – Sporting Leźno 3:2 (2:2)
Bramki: 1:0 Tomasz Góralski (11.), 2:0 Adrian Skierka (12.), 2:1 Oskar Zmysłowski (28.), 2:2 Oskar Zmysłowski (40.), 3:2 Paweł Jasik (50.).
Sporting: Adam Pastuszka - Paweł Bork (64. Seweryn Bliźniewski), Dorian Dorosiewicz (64. Jakub Toporek), Szymon Gawron (82. Adrian Szymichowski), Rafał Hirsz, Jakub Leszkiewicz (79. Krzysztof Wanke), Damian Merchel, Jakub Poklękowski, Łukasz Riegel, Maciej Skibowski, Oskar Zmysłowski.
GKS Żukowo – Osiczanka Osice 2:3 (1:2)
⇒ Kliknij i sprawdź dane z tego meczu
Pauza: Amator Kiełpino
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Wietcisa Skarszewy |
25 |
97:26 |
64 |
2 |
Gedania 1922 II Gdańsk |
25 |
85:34 |
58 |
3 |
GLKS Różyny |
25 |
71:43 |
53 |
4 |
GSS Potok Pszczółki |
25 |
71:31 |
48 |
5 |
Sporting Leźno |
25 |
66:40 |
44 |
6 |
Korona Cedry Małe |
25 |
49:43 |
36 |
7 |
Osiczanka Osice |
25 |
54:74 |
34 |
8 |
GKS II Kolbudy |
25 |
47:63 |
31 |
9 |
Amator Kiełpino |
25 |
53:58 |
30 |
10 |
GTS Mokry Dwór |
25 |
42:74 |
23 |
11 |
GKS Żukowo |
25 |
30:60 |
21 |
12 |
KS Sulmin |
25 |
30:78 |
21 |
13 |
Ex-Siedlce Gdańsk |
26 |
39:72 |
19 |
14 |
GTS Rusocin |
26 |
29:67 |
16 |
A klasa, gr. III
Orzeł Gołubie – SNRR Borzechowo 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Grzegorz Szumliński (10.), 0:2 Bartłomiej Czubek (49.), 0:3 Szymon Reimus (54.), 1:3 Michał Mejer (71.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Mateusz Bucior (54. Dominik Niklas), Mateusz Cyman, Lucjan Jóskowski, Filip Kerlin, Michał Mejer, Kamil Puzdrowski, Damian Regliński (54. Szymon Julke), Piotr Zaborowski, Marcin Zarach, Patrycjusz Zarach (46. Tadeusz Cyman).
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
25 |
71:31 |
55 |
2 |
SNRR Borzechowo |
25 |
65:26 |
54 |
3 |
Tęcza Brusy. |
25 |
77:36 |
53 |
4 |
Victoria Kaliska |
25 |
68:33 |
45 |
5 |
KS Skorzewo |
25 |
66:48 |
43 |
6 |
Kolejarz Chojnice |
25 |
64:38 |
42 |
7 |
Jareks Grabowo |
25 |
56:65 |
36 |
8 |
Sokół Zblewo |
25 |
53:61 |
32 |
9 |
Czarni Ostrowite |
25 |
38:75 |
29 |
10 |
Start Kulice |
25 |
43:57 |
26 |
11 |
Jantar Pawłowo |
25 |
31:51 |
26 |
12 |
Orzeł Gołubie |
25 |
31:71 |
25 |
13 |
Wda Czarna Woda |
25 |
36:58 |
22 |
14 |
Czarni Piece |
25 |
33:82 |
11 |
B klasa, gr. II
KKS Koleczkowo – Gryf Goręczyno 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Radosław Wojnar (16.), 2:0 Stanisław Smuda (77.).
Czerwona kartka: Artur Radziak – Koleczkowo (50. - dwie żółte)
Gryf: Tomasz Brillowski - Sambor Byczkowski, Patryk Drążkiewicz (79. Maciej Witke), Arkadiusz Elas (82. Mirosław Szalewski ), Łukasz Gliwa, Karol Góra, Michał Kitowski, Wojciech Magulski, Tomasz Nikel, Paweł Radomski, Bartłomiej Węsiora.
FC Gowidlino – Karlikowo Sopot 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Mroziński (11.), 1:1 Rafał Reclaf (20.), 1:2 Maciej Gugnowski (47.), 2:2 Jakub Różnicki (77.).
Gowidlino: Łukasz Czapiewski - Piotr Cybulla (88. Krzysztof Dampc ), Janek Cymerman (46. Marcin Krefta), Damian Kitowski, Jacek Konkel, Robert Konkel, Kamil Krefta, Mariusz Naczk, Rafał Reclaf (90. Robert Gliszczyński), Jakub Różnicki, Jarosław Wenta.
Zaspa Gdańsk – GKS II Sierakowice 2:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Szymon Marszałkowski (18.), 0:2 Szymon Marszałkowski (28.), 1:2 Jarosław Kościelak (31.), 2:2 Łukasz Sadowski (63.), 3:2 Szymon Marszałkowski (80.).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Robert Domaros (65. Rafał Kunikowski), Szymon Garncarz, Damian Konkel (65. Przemysław Okuniewski), Robert Kuczkowski, Paweł Labuda, Tomasz Lis, Szymon Marszałkowski, Tomasz Rzeszutek (90. Michał Piwka), Seweryn Stencel, Grzegorz Walkusz.
Słupia Sulęczyno – UKS 82 Klukowo 5:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Krzysztof Bronk (40.), 2:0 Karol Węsierski (44.), 3:0 Karol Węsierski (62.), 4:0 Krzysztof Bronk (68.), 5:0 Krzysztof Stenka (76.).
Słupia: Andrzej Kropidłowski - Krzysztof Bronk, Mariusz Gostkowski (70. Andrzej Kreft ), Szymon Hinc, Waldemar Hinc, Mateusz Kmiecik, Dariusz Kozanecki (70. Dawid Smentoch), Łukasz Stefański, Krzysztof Stenka, Karol Węsierski (83. Jakub Makurat), Patryk Zielonka (70. Zdzisław Gostkowski).
Amigo Przyjaźń – GKS II Żukowo 7:1 (4:0)
⇒ Informacje o tym meczu tutaj
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Karlikowo Sopot |
25 |
126:18 |
68 |
2 |
Wybrzeże Gdańsk |
25 |
153:47 |
58 |
3 |
Gryf Goręczyno |
25 |
101:26 |
55 |
4 |
GKS II Sierakowice |
25 |
78:40 |
47 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
25 |
61:40 |
44 |
6 |
KKS Koleczkowo |
25 |
66:51 |
39 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
25 |
75:68 |
38 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
25 |
72:92 |
38 |
9 |
FC Gowidlino |
25 |
53:76 |
31 |
10 |
Morena Gdańsk |
25 |
62:100 |
27 |
11 |
GKS Żukowo |
25 |
54:84 |
22 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
25 |
34:126 |
10 |
13 |
Salos Gdańsk |
25 |
35:150 |
9 |
14 |
Amator II Kiełpino |
25 |
27:79 |
14 |
Komentarze (0)