Piłkarze A i B klasy zakończyli już sezon 2016/2017 i zawiesili buty na kołku. W ostatniej kolejce zespoły z powiatu kartuskiego w "serie A" spisały się słabo, bo wszystkie pożegnały się kibicami z porażkami. W B klasie zwycięstwa odniosły Gryf, Słupia i Żukowo. Sezon w najniższych klasach dla ziemi kartuskiej zakończył się utrzymaniem stanu posiadania - żadnej z ekip nie udało się wywalczyć awansu, choć niektórzy mieli na to chrapkę, ale też żadna nie spadła.
A klasa, gr. II
Sporting Leźno – Gedania 1922 II Gdańsk 0:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Przemysław Bocheński (12.), 0:2 Przemysław Bocheński (41.), 0:3 Adam Kierat (69.), 0:4 Kacper Puzowski (90+2.).
Sporting: Adam Pastuszka - Paweł Bork (77. Adrian Szymichowski), Dorian Dorosiewicz, Szymon Gawron (69. Mateusz Wadowski), Rafał Hirsz, Jakub Leszkiewicz (61. Jakub Toporek), Damian Merchel, Arkadiusz Miotk, Jakub Poklękowski, Maciej Skibowski, Oskar Zmysłowski (61. Seweryn Bliźniewski).
Potok Pszczółki – Amator Kiełpino 7:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Rafał Komorowski (17.), 1:1 Mariusz Mejna (61.), 2:1 Rafał Komorowski (62.), 3:1 Janusz Łazarski (70.), 4:1 Janusz Łazarski (73.), 5:1 Rafał Komorowski (85.), 6:1 Dominik Kukowski (88.), 7:1 Janusz Łazarski (89.).
Amator: Mateusz Kaszyński - Sebastian Kąkol, Krzysztof Kaszyński, Kacper Kiełdanowicz, Dawid Lamk, Mariusz Mejna, Mateusz Miłosz, Dominik Plichta (67. Patryk Trepczyk), Leszek Renowski (59. Tomasz Sonntag), Patryk Stalka, Błażej Wróbel.
KS Sulmin – GLKS Różyny 1:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Jakub Filipek (10.), 1:1 Marcin Tołwiński (14.), 1:2 Jakub Filipek (43.).
Sulmin: Szymon Węsierski - Łukasz Arent, Tomasz Barbarowicz (46. Dawid Estkowski), Mariusz Chojnacki, Mariusz Halman, Lucjan Ignacek, Karol Majchrzak, Jacek Piszczek (83. Adam Zembroń), Rafał Prószyński (58. Szymon Rogucki), Marcin Tołwiński (58. Paweł Ignacek), Jacek Wietrzykowski.
GTS Mokry Dwór – GKS Żukowo 2:0 (0:0)
⇒ Sprawdź informacje z tego meczu
Tabela końcowa
|
|
mecze |
zwycięstwa |
remisy |
porażki |
bramki |
punkty |
1. |
Wietcisa Skarszewy |
26 |
21 |
1 |
4 |
98:33 |
64 |
2. |
Gedania II Gdańsk |
26 |
19 |
4 |
3 |
89:34 |
61 |
3. |
GLKS Różyny |
26 |
19 |
2 |
5 |
78:43 |
59 |
4. |
Potok Pszczółki |
26 |
17 |
4 |
5 |
78:32 |
51 |
5. |
Sporting Leźno |
26 |
13 |
5 |
8 |
66:44 |
44 |
6. |
Korona Cedry Małe |
26 |
12 |
3 |
11 |
56:44 |
39 |
7. |
Osiczanka Osice |
26 |
9 |
7 |
10 |
57:81 |
34 |
8. |
GKS II Kolbudy |
26 |
9 |
4 |
13 |
49:67 |
31 |
9. |
Amator Kiełpino |
26 |
9 |
3 |
14 |
54:65 |
30 |
10. |
GTS Mokry Dwór |
26 |
8 |
2 |
16 |
44:74 |
26 |
11. |
GKS Żukowo |
26 |
5 |
6 |
15 |
30:62 |
21 |
12. |
KS Sulmin |
26 |
6 |
3 |
17 |
31:80 |
21 |
13. |
EX Siedlce Gdańsk |
26 |
5 |
4 |
17 |
39:72 |
19 |
14. |
GTS Rusocin |
26 |
4 |
4 |
18 |
29:67 |
16 |
15. |
LZS Więckowy |
|
|
|
|
|
|
A klasa, gr. III
Victoria Kaliska – Orzeł Gołubie 4:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Kamil Maśliński (15.), 2:0 Arkadiusz Wołyńczuk (24.), 3:0 Daniel Sommerfeld (43.), 4:0 Kamil Stoba (70.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Mateusz Bucior, Tadeusz Cyman, Lucjan Jóskowski, Szymon Julke, Filip Kerlin, Michał Mejer, Kamil Puzdrowski (70. Dawid Wiczkowski), Piotr Zaborowski (76. Robert Jereczek), Marcin Zarach, Patrycjusz Zarach.
Końcowa tabela
|
|
mecze |
zwycięstwa |
remisy |
porażki |
bramki |
punkty |
1 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
26 |
18 |
4 |
4 |
74:32 |
58 |
2 |
SNRR Borzechowo |
26 |
18 |
3 |
5 |
67:26 |
57 |
3 |
Tęcza Brusy. |
26 |
18 |
2 |
6 |
81:37 |
56 |
4 |
Victoria Kaliska |
26 |
15 |
3 |
8 |
72:33 |
48 |
5 |
KS Skorzewo |
26 |
14 |
4 |
8 |
70:51 |
46 |
6 |
Kolejarz Chojnice |
26 |
13 |
3 |
10 |
65:40 |
42 |
7 |
Jareks Grabowo |
26 |
11 |
3 |
12 |
56:67 |
36 |
8 |
Sokół Zblewo |
26 |
9 |
5 |
12 |
56:65 |
32 |
9 |
Start Kulice |
26 |
8 |
5 |
13 |
45:58 |
29 |
10 |
Czarni Ostrowite |
26 |
9 |
2 |
15 |
39:82 |
29 |
11 |
Jantar Pawłowo |
26 |
7 |
5 |
14 |
32:55 |
26 |
12 |
Wda Czarna Woda |
26 |
6 |
7 |
13 |
43:59 |
25 |
13 |
Orzeł Gołubie |
26 |
7 |
4 |
15 |
31:75 |
25 |
14 |
Czarni Piece |
26 |
3 |
2 |
21 |
34:85 |
11 |
B klasa
UKS 82 Klukowo – FC Gowidlino 2:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Rafał Reclaf (1.), 1:1 Adam Heimowski (61.), 2:1 Jarosław Kacprzak (76.).
Gowidlino: Łukasz Czapiewski - Jakub Bobkowski (66. Karol Reclaw), Piotr Cybulla, Janek Cymerman, Robert Gliszczyński (62. Marcin Krefta), Damian Kitowski, Jacek Konkel (70. Krzysztof Dampc), Kamil Krefta, Mariusz Maszk, Rafał Reclaf, Jakub Różnicki.
Amigo Przyjaźń – Karlikowo Sopot 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Przemysław Wielguszewski (4.), 0:2 Sebastian Gołębiewski (42.), 0:3 Mateusz Paszkowski (54.). 1:3 Tomasz Sikora (77.).
Amigo: Marcin Papis - Patryk Borowski, Grzegorz Choszcz, Bartosz Choszcz, Maciej Hirsz (46. Maciej Krause), Patryk Kunkel (67. Tomasz Sikora), Krzysztof Makurat, Damian Nowakiewicz, Kamil Skierka, Mateusz Socha (80. Michał Kostuch), Bartłomiej Żołnowski.
GKS II Sierakowice – Słupia Sulęczyno 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Przemysław Okuniewski (39.), 2:0 Dawid Klejna (42.).
Sierakowice: Piotr Kąkol - Marcin Chocholewski (46. Szymon Marszałkowski), Leszek Damaszk, Dawid Klejna, Rafał Kunikowski (46. Szymon Garncarz), Paweł Labuda, Tomasz Lis, Aleksander Mróz, Przemysław Okuniewski (54. Robert Domaros), Michał Piwka, Michał Tryba (59. Robert Kuczkowski).
Słupia: Andrzej Kropidłowski - Krzysztof Bronk, Adam Gostkowski, Zdzisław Gostkowski, Szymon Hinc, Waldemar Hinc (46. Michał Wika - Czarnowski), Mateusz Kmiecik, Andrzej Kreft, Krzysztof Stenka, Karol Węsierski, Patryk Zielonka (57. Jakub Makurat).
Gryf Goręczyno – Zaspa Gdańsk 4:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Michał Kitowski (9.), 2:0 Michał Kitowski (20.), 3:0 Michał Kitowski (90+1.), 4:0 Karol Góra (90+3.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Patryk Drążkiewicz, Karol Góra, Michał Kitowski, Błażej Kluge (46. Mirosław Szalewski ), Radosław Kostka, Szymon Lahuta (75. Szymon Kotłowski), Wojciech Magulski (58. Arkadiusz Elas), Marek Szalewski, Bartłomiej Węsiora, Maciej Witke (46. Tomasz Nikel).
GKS II Żukowo – Morena Gdańsk 3:2 (2:2)
⇒ Sprawdź informacje z tego meczu
Tabela końcowa
|
|
mecze |
zwycięstwa |
remisy |
porażki |
bramki |
punkty |
1 |
Karlikowo Sopot |
26 |
23 |
2 |
1 |
129:19 |
71 |
2 |
Wybrzeże Gdańsk |
26 |
20 |
1 |
5 |
156:47 |
61 |
3 |
Gryf Goręczyno |
26 |
18 |
4 |
4 |
105:26 |
58 |
4 |
GKS II Sierakowice |
26 |
15 |
5 |
6 |
80:40 |
50 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
26 |
12 |
8 |
6 |
62:43 |
44 |
6 |
KKS Koleczkowo |
26 |
12 |
6 |
8 |
72:51 |
42 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
26 |
12 |
2 |
12 |
75:72 |
38 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
26 |
11 |
5 |
10 |
72:94 |
38 |
9 |
FC Gowidlino |
26 |
9 |
4 |
13 |
54:78 |
31 |
10 |
Morena Gdańsk |
26 |
8 |
3 |
15 |
64:103 |
27 |
11 |
GKS Żukowo |
26 |
7 |
4 |
15 |
57:86 |
25 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
26 |
3 |
4 |
19 |
36:127 |
13 |
13 |
Salos Gdańsk |
26 |
3 |
0 |
23 |
35:156 |
9 |
14 |
Amator II Kiełpino |
|
Komentarze (0)