Dwie kolejki w długi weekend rozegrała II grupa piłkarskiej A klasy. Oba swoje mecze wygrał Sporting Leźno, przy czym drugie ze zwycięstw odniósł w derbach gminy w Sulminie. Amator najpierw wysoko wygrał, a potem doznał wysokiej porażki. W II grupie jak fenisks z popiołów powstaje Orzeł, który wygra trzeci mecz z rzędu i jest na dobrej drodze do uniknięcia spadku. W B klasie Gryf przegrał ważny mecz z Karlikowem i stracił pozycję wicelidera, a zwycięstwa odniosły Amigo i rezerwy Sierki, które aż 11:0 rozbiły Klukowo.
A klasa, gr. I
29/30 kwietnia
Sporting Leźno – GTS Mokry Dwór 7:2 (3:1)
Bramki: 1:0 Wojciech Wysocki – samobójcza (30.), 1:1 Damian Liedtke (27.), 2:1 Rafał Hirsz (30.), 3:1 Maciej Skibowski (36.), 4:1 Jakub Toporek (73.), 5:1 Dorian Dorosiewicz (78.), 6:1 Seweryn Bliźniewski (84.), 7:1 Paweł Bork (90.), 7:2 Michał Sosiński (90+3.).
Sporting: Adam Pastuszka - Paweł Bork, Dorian Dorosiewicz, Rafał Hirsz, Jakub Leszkiewicz (66. Seweryn Bliźniewski), Damian Merchel (79. Adrian Szymichowski), Jakub Poklękowski, Łukasz Riegel, Maciej Skibowski, Krzysztof Wanke (61. Arkadiusz Miotk), Oskar Zmysłowski (70. Jakub Toporek).
Amator Kiełpino – GTS Rusocin 6:2
Bramki: 1:0 Dawid Lamk (20.), 2:0 Błażej Wróbel (25.), 3:0 Leszek Renowski (42.), 3:1 Maciej Szajerski (44.), 4:1 Dawid Lamk (68.), 5:1 Mariusz Mejna (70.), 6:1 Mariusz Mejna (81.), 6:2 Sebastian Gruba (82.).
Amator: Mateusz Kaszyński - Kacper Kiełdanowicz, Michał Konkol, Dawid Lamk, Mariusz Mejna, Mateusz Miłosz, Michał Neubauer, Filip Puzdrowski, Leszek Renowski, Mateusz Szwaba (46. Mariusz Lamk), Błażej Wróbel (65. Krzysztof Kaszyński).
GKS II Kolbudy – GKS Żukowo 2:4
⇒ Tutaj szczegóły dotyczące tego meczu
3 maja
KS Sulmin – Sporting Leźno 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Jakub Toporek (67.), 0:2 Jakub Toporek (69.), 0:3 Jakub Toporek (85.).
Sulmin: Krzysztof Kożyczkowski - Łukasz Arent, Przemysław Arent, Sebastian Bagiński, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki, Grzegorz Gałązka, Mariusz Halman, Paweł Ignacek, Karol Majchrzak, Szymon Rogucki.
Sporting: Adam Pastuszka - Paweł Bork (83. Mateusz Wadowski), Dorian Dorosiewicz, Szymon Gawron (73. Arkadiusz Miotk), Rafał Hirsz, Jakub Leszkiewicz (58. Jakub Toporek), Damian Merchel, Jakub Poklękowski, Łukasz Riegel, Maciej Skibowski, Oskar Zmysłowski (58. Seweryn Bliźniewski).
Wietcisa Skarszewy – Amator Kiełpino 6:0 (2:0)
Amator: Mateusz Kaszynski - Paweł Ulenberg, Michał Konkol, Tomasz Sonntag (65. Mariusz Lamk) - Michał Neubauer, Grzegorz Kelinski, Mateusz Miłosz, Leszek Renowski - Błażej Wróbel, Dawid Lamk - Kacper Kieldanowicz.
Tabela po 20. kolejkach
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
---|---|---|---|---|
1 |
Wietcisa Skarszewy |
20 |
52 |
72:21 |
2 |
GLKS Różyny |
20 |
47 |
67:27 |
3 |
Gedania 1922 II Gdańsk |
20 |
43 |
60:28 |
4 |
GSS Potok Pszczółki |
19 |
41 |
57:20 |
5 |
Sporting Leźno |
19 |
29 |
46:34 |
6 |
GKS II Kolbudy |
20 |
27 |
39:44 |
7 |
Korona Cedry Małe |
20 |
27 |
34:35 |
8 |
Osiczanka Osice |
18 |
21 |
36:51 |
9 |
KS Sulmin |
20 |
21 |
30:56 |
10 |
Amator Kiełpino |
20 |
21 |
39:47 |
11 |
GKS Żukowo |
19 |
20 |
24:44 |
12 |
Ex-Siedlce Gdańsk |
21 |
15 |
32:58 |
13 |
GTS Mokry Dwór |
19 |
13 |
30:63 |
14 |
GTS Rusocin |
21 |
11 |
19:57 |
A klasa, gr. III
Orzeł Gołubie – Czarni Ostrowite 1:0 (1:0)
Bramka: Dominik Niklas (39.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Tadeusz Cyman, Lucjan Jóskowski (63. Mateusz Zarach), Filip Kerlin, Michał Mejer, Dominik Niklas (86. Robert Jereczek), Kamil Puzdrowski, Damian Regliński (61. Szymon Julke), Dawid Wiczkowski, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach.
Tabela po 19. kolejkach
|
|
punkty |
bramki |
---|---|---|---|
1 |
SNRR Borzechowo |
41 |
53:20 |
2 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
40 |
57:27 |
3 |
Tęcza Brusy. |
37 |
58:29 |
4 |
Victoria Kaliska |
36 |
54:23 |
5 |
Kolejarz Chojnice |
33 |
50:28 |
6 |
KS Skorzewo |
31 |
46:36 |
7 |
Jareks Grabowo |
30 |
46:51 |
8 |
Sokół Zblewo |
25 |
43:47 |
9 |
Start Kulice |
23 |
31:39 |
10 |
Czarni Ostrowite |
20 |
28:62 |
11 |
Orzeł Gołubie |
20 |
23:55 |
12 |
Jantar Pawłowo |
16 |
21:46 |
13 |
Wda Czarna Woda |
14 |
28:48 |
14 |
Czarni Piece |
11 |
30:57 |
B klasa
KKS Koleczkowo – Amigo Przyjaźń 2:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Damian Nowakiewicz (45+2.), 0:2 Bartosz Cichosz (58.), 1:2 Adam Ciężkowski (70.), 1:3 Kamil Skierka (81.), 2:3 Łukasz Krześniak (90+2.).
Amigo: Marcin Papis - Patryk Borowski, Bartosz Choszcz, Maciej Hirsz, Maciej Krause (25. Ireneusz Skrzyński), Patryk Kunkel, Krzysztof Makurat, Damian Nowakiewicz, Marcin Sikora, Kamil Skierka, Mateusz Socha (51. Daniel Formella).
Zaspa Gdańsk – FC Gowidlino 4:0 (1:0)
Gowidlino: Karol Reclaw - Jakub Bobkowski (46. Fabian Lewna), Janek Cymerman, Damian Kitowski, Robert Konkel, Kamil Krefta, Marcin Krefta, Mariusz Naczk, Rafał Reclaf, Jakub Różnicki (75. Piotr Cybulla), Jarosław Wenta.
Słupia Sulęczyno -Wybrzeże Gdańsk 1:13 (0:7)
Bramki: 0:1 Marcin Wlazło (5.), 0:2 Dawid Raczkowski (15.), 0:3 Paweł Krystek (27.), 0:4 Marcin Wlazło (30.), 0:5 Dawid Raczkowski (32.), 0:6 Artur Thomas (33.), 0:7 Marcin Bała (36.), 0:8 Bartosz Wenta (57.), 0:9 Krzysztof Sypniewski (72.), 0:10 Marcin Bała (78.), 0:11 Artur Thomas (88.), 0:12 Michał Sałanowski (89.), 0:13 Krzysztof Sypniewski (90.), 1:13 Jakub Makurat (90+1.).
Słupia: Dariusz Kozanecki - Adam Gostkowski, Mariusz Gostkowski, Zdzisław Gostkowski, Waldemar Hinc, Andrzej Kreft, Tomasz Kreft, Jakub Makurat, Łukasz Stefański, Michał Wika – Czarnowski, Patryk Zielonka.
GKS II Sierakowice – UKS 82 Klukowo 11:0 (6:0)
Bramki: 1:0 Dawid Klejna (5.), 2:0 Patryk Breza (11.), 3:0 Dawid Klejna (32.), 4:0 Robert Domaros (36.), 5:0 Dawid Gliwa (40.), 6:0 Patryk Breza (45.), 7:0 Rafał Hendrich (61.), 8:0 Dawid Gliwa (68.), 9:0 Patryk Breza (70.), 10:0 Szymon Garncarz (84.), 11:0 Dawid Gliwa (90+1.).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Patryk Breza, Leszek Damaszk (54. Piotr Stenka), Robert Domaros (69. Marcin Chocholewski), Szymon Garncarz, Dawid Gliwa, Dawid Klejna (59. Robert Kuczkowski), Paweł Labuda, Tomasz Lis, Szymon Marszałkowski (56. Rafał Hendrich), Seweryn Stencel.
Gryf Goręczyno – Karlikowo Sopot 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Adrian Dałek (34.), 0:2 Mateusz Paszkowski (50.), 0:3 Adrian Dałek (87.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Łukasz Gliwa, Michał Kitowski, Błażej Kluge (46. Maciej Witke), Radosław Kostka (85. Szymon Kotłowski), Szymon Lahuta, Wojciech Magulski, Tomasz Nikel (79. Patryk Drążkiewicz), Paweł Radomski, Bartłomiej Węsiora, Piotr Żybko (66. Marek Szalewski).
Salos Gdańsk – GKS Żukowo 1:4
⇒ Tutaj szczegóły dotyczące tego meczu
Tabela po 19. kolejkach
|
|
punkty |
bramki |
---|---|---|---|
1 |
Karlikowo Sopot |
52 |
86:14 |
2 |
Wybrzeże Gdańsk |
45 |
117:37 |
3 |
Gryf Goręczyno |
43 |
63:18 |
4 |
GKS II Sierakowice |
37 |
63:29 |
5 |
Zaspa Gdańsk |
34 |
62:44 |
6 |
Amigo Przyjaźń |
33 |
40:31 |
7 |
Słupia Sulęczyno |
29 |
57:68 |
8 |
KKS Koleczkowo |
28 |
49:44 |
9 |
Morena Gdańsk |
24 |
49:68 |
10 |
FC Gowidlino |
20 |
34:61 |
11 |
GKS Żukowo |
14 |
38:65 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
4 |
23:91 |
13 |
Salos Gdańsk SL |
3 |
26:103 |
Komentarze (0)