Piłkarze trzech zespołów z powiatu kartuskiego w A i B klasie mogli być w ostatni weekend w pełni zadowoleni ze swoich wyników. Komplety punktów zgarnęły tylko Amator Kiełpino i Sporting Leźno w A klasie oraz Amigo Przyjaźń w B klasie. Po jednym punkcie wywalczyli piłkarze Orła, Gowidlina oraz rezerw Sierakowic i Żukowa. Do końca sezonu pozostały dwie kolejki.
A klasa, gr II
KS Sulmin - GTS Rusocin 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Adam Kulwikowski (23.), 0:2 Michał Paśko (30.), 0:3 Łukasz Gajowniczek (59.), 0:4 Michał Paśko (68.), 0:5 Łukasz Gajowniczek (89.).
Czerwona kartka: Mariusz Halman – Sulmin (63. - druga żółta)
Sulmin: Krzysztof Kożyczkowski - Przemysław Arent, Tomasz Barbarowicz, Dawid Estkowski, Mariusz Halman, Paweł Ignacek, Adam Łaszkiewicz, Karol Majchrzak, Szymon Rogucki, Marcin Tołwiński, Jacek Wietrzykowski (73. Zygmunt Ignacek).
Amator Kiełpino – Ex Siedlce Gdańsk 4:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Jarosław Hulko (31.), 1:1 Błażej Wróbel (41.), 2:1 Kacper Kiełdanowicz (55.), 3:1 Błażej Wróbel (57.), 4:1 Dawid Lamk (65.).
Amator: Mateusz Kaszyński - Sebastian Kąkol, Krzysztof Kaszyński, Grzegorz Keliński, Kacper Kiełdanowicz, Michał Konkol, Dawid Lamk, Mateusz Miłosz (67. Damian Liedtke), Michał Neubauer (58. Leszek Renowski), Dominik Plichta (64. Tomasz Sonntag), Błażej Wróbel.
Sporting Leźno – GKS Żukowo 2:1 (1:0)
⇒ Zobacz raport i galerię zdjęć z tego meczu
Tabela
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Wietcisa Skarszewy |
24 |
92:26 |
61 |
2 |
Gedania 1922 II Gdańsk |
25 |
85:34 |
58 |
3 |
GLKS Różyny |
24 |
74:41 |
53 |
4 |
GSS Potok Pszczółki |
24 |
70:29 |
48 |
5 |
Sporting Leźno |
24 |
63:40 |
41 |
6 |
Korona Cedry Małe |
24 |
45:42 |
33 |
7 |
GKS II Kolbudy |
24 |
47:60 |
31 |
8 |
Amator Kiełpino |
25 |
53:58 |
30 |
9 |
Osiczanka Osice |
24 |
50:77 |
28 |
10 |
GTS Mokry Dwór |
24 |
41:72 |
23 |
11 |
GKS Żukowo |
24 |
28:57 |
21 |
12 |
KS Sulmin |
24 |
30:73 |
21 |
13 |
Ex-Siedlce Gdańsk |
25 |
37:71 |
16 |
14 |
GTS Rusocin |
25 |
28:63 |
16 |
A klasa, gr. III
Sokół Zblewo – Orzeł Gołubie 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Cyman – samobójcza (59.), 1:1 Michał Mejer (75.).
Orzeł: Dominik Niklas - Mateusz Bucior, Mateusz Cyman, Tadeusz Cyman, Lucjan Jóskowski, Filip Kerlin, Michał Mejer, Kamil Puzdrowski, Damian Regliński, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach (46. Szymon Julke).
Tabela
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Beniamienk 03 Starogard Gd. |
24 |
71:29 |
55 |
2 |
SNRR Borzechowo |
24 |
62:25 |
51 |
3 |
Tęcza Brusy |
24 |
73:35 |
50 |
4 |
Victoria Kaliska |
24 |
66:33 |
42 |
5 |
Kolejarz Chojnice |
24 |
63:34 |
42 |
6 |
KS Skorzewo |
24 |
61:47 |
40 |
7 |
Jareks Grabowo |
24 |
53:63 |
33 |
8 |
Sokół Zblewo |
24 |
51:58 |
32 |
9 |
Czarni Ostrowite |
24 |
35:73 |
27 |
10 |
Start Kulice |
24 |
42:52 |
26 |
11 |
Orzeł Gołubie |
24 |
30:68 |
25 |
12 |
Jantar Pawłowo |
24 |
29:51 |
23 |
13 |
Wda Czarna Woda |
24 |
31:58 |
19 |
14 |
Czarni Piece |
24 |
33:74 |
12 |
B klasa, gr. II
Karlikowo Sopot - Słupia Sulęczyno 12:0 (5:0)
Bramki: 1:0 Adam Gostkowski - samobójcza (26.), 2:0 Mateusz Paszkowski (27.), 3:0 Patryk Nowak (30.), 4:0 Patryk Nowak (34.), 5:0 Maciej Gugnowski (42.), 6:0 Patryk Nowak (56.), 7:0 Mateusz Paszkowski (57.), 8:0 Piotr Lis (70.), 9:0 Maciej Gugnowski (74.), 10:0 Sebastian Gołębiewski (77.), 11:0 Patryk Nowak (80.), 12:0 Jacek Kreft (81.).
Słupia: Andrzej Kropidłowski - Krzysztof Bronk, Sebastian Gneba, Adam Gostkowski, Mariusz Gostkowski (75. Paweł Bielicki), Szymon Hinc, Waldemar Hinc, Dariusz Kozanecki, Tomasz Kreft, Karol Węsierski, Patryk Zielonka.
GKS II Sierakowice – KKS Koleczkowo 2:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Stanisław Smuda (50.), 1:1 Tomasz Lis (71.), 2:1 Robert Domaros (83.), Czesław Ziółkowski (90+2.).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Robert Domaros, Szymon Garncarz, Dawid Klejna, Robert Kuczkowski, Rafał Kunikowski (46. Aleksander Mróz), Tomasz Lis, Szymon Marszałkowski, Michał Piwka (67. Przemysław Okuniewski), Tomasz Rzeszutek, Grzegorz Walkusz.
Morena Gdańsk – Amigo Przyjaźń 2:5 (2:3)
Bramki: 1:0 Szymon Owczarek (11.), 1:1 Maciej Hirsz (14.), 1:2 Bartosz Choszcz (15.), 2:2 Mariusz Żukowski (38.), 2:3 Maciej Hirsz (22.), 2:4 Mateusz Socha (63.), 2:5 Bartosz Choszcz (79.).
Amigo: Marcin Papis - Patryk Borowski, Grzegorz Choszcz, Bartosz Choszcz, Maciej Hirsz (70. Maciej Ciszek), Piotr Lewanczyk, Krzysztof Makurat, Damian Nowakiewicz, Ireneusz Skrzyński, Mateusz Socha, Bartłomiej Żołnowski.
GKS II Żukowo – FC Gowidlino 5:5 (2:2)
⇒ Składy i strzelców bramek znajdziesz tutaj
Gryf Goręczyno - pauza
Tabela
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Karlikowo Sopot |
24 |
124:16 |
67 |
2 |
Wybrzeże Gdańsk |
24 |
142:45 |
55 |
3 |
Gryf Goręczyno |
24 |
101:24 |
55 |
4 |
GKS II Sierakowice |
24 |
75:38 |
44 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
24 |
54:39 |
41 |
6 |
Zaspa Gdańsk |
24 |
73:65 |
38 |
7 |
KKS Koleczkowo |
24 |
64:51 |
36 |
8 |
Słupia Sulęczyno |
24 |
67:92 |
35 |
9 |
FC Gowidlino |
24 |
51:74 |
30 |
10 |
Morena Gdańsk |
24 |
60:89 |
27 |
11 |
GKS Żukowo |
24 |
53:77 |
22 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
24 |
34:121 |
10 |
13 |
Salos Gdańsk |
24 |
32:150 |
6 |
⇒ Sprawdź wyniki poprzedniej kolejki A i B klasy
Komentarze (0)