Amator wygrał derby z Sulminem chociaż w 8. minucie przegrywał 0:2, a w 80. 2:3. Zwycięstwa odniosły także rezerwy Raduni i Sierakowic. Mściszewice przerwały serię pięciu zwycięstw z rzędu i zremisował w Straszynie. Jeden punkt zarobił także Gryf, a przegrało Żukowo.
Grupa II, 24. kolejka
Amator Kiełpino - KS Sulmin 4:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Karol Majchrzak (5.), 0:2 Kacper Wyszyński (8.), 1:2 Michał Kitowski (56.), 2:2 Jakub Socha (69.), 2:3 Tomasz Barbarowicz (72.), 3:3 Michał Kitowski (81.), 4:3 Jakub Socha (86.).
Amator: Krzysztof Jeliński (46. Paweł Łykowski) - Michał Klaman, Michał Kitowski, Jakub Socha, Nikodem Czaja, Karol Kosek (90. Konrad Rompski), Leszek Renowski (71. Sebastian Kąkol), Patryk Stalka, Łukasz Szymichowski, Eryk Wróbel, Mikołaj Wunsz (61. Tomasz Lamk).
Gryf Goręczyno 0:0 - GTS Goszyn 0:0
Gryf: Tomasz Brillowski - Tomasz Flisikowski, Marcin Kolka, Patryk Drążkiewicz (46. Szymon Kotłowski), Łukasz Gliwa, Dawid Gliwa, Szymon Lahuta (73. Mateusz Neubauer), Szymon Mateja, Szymon Stromski (63. Adam Krauze), Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (81. Michał Regliński).
Orzeł Straszyn - KS Mściszewice 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Grzegorz Czajka (9.), 1:1 Daniel Woźniak (20.), 1:2 Sebastian Hinca (48.), 2:2 Radosław Pilas (55.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Bartłomiej Bemowski, Maciej Grygorowicz (85. Mateusz Olszacki), Daniel Woźniak, Radosław Bakulski (65. Kamil Gorczyca), Aleks Hillar, Dawid Łukasik, Kamil Piórek, Karol Adamiuk, Sebastian Hinca, Kewin Sidor.
Osiczanka Osice - GKS Żukowo 6:1 (4:1)
Bramki: 1:0 Remigiusz Misztal (21.), 2:0 Oliver Gosłowski (27.), 3:0 Paweł Ciarka (28.), 3:1 Sylwester Prasek (30.), 4:1 Maciej Szajerski (39.), 5:1 Sebastian Matusz (55.), 6:1 Oliver Gosłowski (80.).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Alan Stencel (59. Dawid Tusk), Michał Wąs, Daniel Kuchta, Paweł Ulenberg, Sebastian Bliźniewski (70. Patryk Zaborowski), Damian Domaszk, Cezary Grot (70. Patryk Grohs), Tomasz Janicki (64. Piotr Iwanowski), Sylwester Prasek, Jakub Wieruszewski.
GKS II Sierakowice - GKS Trąbki Wielkie 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Miłosz (56.), 2:0 Łukasz Miłosz (79.).
Czerwona kartka: Mateusz Wiński – Trąbki (62. - druga żółta)
Sierakowice: Radosław Wnuk – Lipiński - Piotr Żybko (78. Ignacy Wolski), Szymon Miotk (68. Julian Wenta), Jakub Joskowski, Paweł Labuda, Przemysław Okuniewski, Aleksander Mróz, Łukasz Miłosz, Maciej Jóskowski, Szymon Garncarz, Dawid Bulczak.
Sokół Ełganowo - GLKS Różyny 0:2
GKS II Kolbudy - GTS Mokry Dwór 0:4
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
GTS Mokry Dwór |
23 |
56 |
67:25 |
2 |
KS Mściszewice |
23 |
46 |
64:31 |
3 |
GLKS Różyny |
22 |
46 |
65:30 |
4 |
Wisła Długie Pole |
22 |
44 |
42:37 |
5 |
GTS Goszyn |
22 |
43 |
60:28 |
6 |
Amator Kiełpino |
23 |
41 |
48:38 |
7 |
Orzeł Straszyn |
22 |
33 |
41:35 |
8 |
Osiczanka Osice |
23 |
33 |
46:45 |
9 |
KS Sulmin |
22 |
29 |
47:48 |
10 |
Gryf Goręczyno |
22 |
29 |
47:43 |
11 |
GKS II Kolbudy |
22 |
24 |
53:79 |
12 |
GKS Trąbki Wielkie |
23 |
19 |
28:50 |
13 |
Sokół Ełganowo |
23 |
18 |
22:51 |
14 |
GKS II Sierakowice |
22 |
16 |
30:53 |
15 |
GKS Żukowo |
22 |
4 |
21:88 |
Grupa III, 20. kolejka
Radunia II Stężyca - KS Skorzewo 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Kamil Żylski (22.), 1:1 Marcin Potrac (34.), 2:1 Krzysztof Cichosz (40.), 3:1 Krzysztof Wańdzio (87.), 4:1 Artur Wołoszyk – samobójcza (87.).
Radunia: Sebastian Turzyński - Aleks Hendryk, Yurii Pavlyk (46. Adrian Polański), Krzysztof Wańdzio, Kamil Żylski (46. Gabriel Hirsz), Kacper Cichosz, Michał Koszałka, Szymon Baska (87. Mateusz Juński), Krzysztof Cichosz (80. Sebastian Mosz), Kacper Górak, Filip Kerlin.
GKS Bobowo - Meteor Pinczyn 0:3
Wierzyca Stara Kiszewa - Korona Rywałd 2:2
Jantar Pawłowo - Kolejarz Chojnice 1:1
Styna Godziszewo – MKP Szlachta 3:1
Victoria Kaliska - Brda Rytel 4:1
Wda Czarna Woda - LKP Nowa Karczma 5:2
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Meteor Pinczyn |
20 |
50 |
84:18 |
2 |
Victoria Kaliska |
20 |
48 |
71:27 |
3 |
Radunia II Stężyca |
20 |
41 |
75:28 |
4 |
Styna Godziszewo |
20 |
40 |
55:32 |
5 |
Jantar Pawłowo |
20 |
39 |
50:38 |
6 |
GKS Bobowo |
20 |
31 |
50:60 |
7 |
KS Skorzewo |
20 |
29 |
63:56 |
8 |
Wierzyca Stara Kiszewa |
20 |
28 |
40:39 |
9 |
Kolejarz Chojnice |
19 |
24 |
30:41 |
10 |
Wda Czarna Woda |
20 |
20 |
36:52 |
11 |
MKP Szlachta |
20 |
16 |
35:66 |
12 |
LKP Nowa Karczma |
19 |
13 |
27:83 |
13 |
Korona Rywałd |
20 |
11 |
21:72 |
14 |
Brda Rytel |
20 |
8 |
27:52 |
⇒ Sprawdź wyniki i tabele A klasy z poprzedniego weekendu
Komentarze (0)