Dużo walki, mało bramek przyniosły derby powiatu w A klasie Amator Kiełpino - KS Mściszewice. Gospodarze wygrali 1:0 i dzięki temu objęli samodzielne prowadzenie w tabeli, bo GKS Sierakowice pauzował. W pozostałych meczach II grupy znów wygrało Gowidlino, Chwaszczyno zdobyło kolejny punkt, a Sulmin nie zdołał się przełamać. Radunia II Stężyca pokonała Agrę Ostrowite i wciąż przewodzi III grupie wespół z Borowiakiem Czersk.
Grupa II
Amator Kiełpino - KS Mściszewice 1:0 (0:0)
Bramka: Dawid Lamk (81.).
⇒ Zobacz relację i zdjęcia z tego meczu
GTS Goszyn - KS Sulmin 6:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Radosław Łaszczuk (21.), 2:0 Paweł Żuk (29.), 3:0 Waldemar Szymański (53.), 4:0 Paweł Żuk (64.), 5:0 Radosław Łaszczuk (70.), 6:0 Marian Zielke (90.).
Czerwona kartka: Seweryn Wenta – Sulmin (69. - druga żółta)
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak (46. Krzysztof Kożyczkowski) - Mikołaj Heimowski (68. Marcin Tołwiński), Michał Klawa (46. Cyprian Broszkiewicz), Dominik Wenta, Mateusz Osiński, Karol Majchrzak (36. Paweł Chylak), Tomasz Barbarowicz, Maciej Miąskowski, Seweryn Wenta, Jacek Wietrzykowski, Kacper Wyszyński.
Wisła Długie Pole – KS Chwaszczyno 2:2 (1:0)
Chwaszczyno: 1:0 Jakub Krawczyński (10.), 1:1 Sebastian Gołębiewski (57.), 2:1 Kacper Mospinek (70.), 2:2 Adrian Król (90.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski, Karol Nikiel, Kamil Bistroń (46. Patryk Waleczkowski), Jakub Bruhn, Wojciech Herka (46. Adrian Król), Marek Krześniak, Łukasz Krześniak, Andrii Nevkrytyi, Artur Radziak (46. Łukasz Klein), Patryk Sendecki.
Grom Trutnowy - FC Gowidlino 0:3
Bramki: 0:1 Kacper Zengerski (41.), 0:2 Damian Kolke (55.), 0:3 Mariusz Naczk (78.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke (80. Damian Cybulla) - Krzysztof Dampc (46. Szymon Dawidowski), Aleksander Formela, Robert Gliszczyński (58. Maciej Stenka), Patryk Górniak, Damian Kolke, Błażej Kreft, Kamil Krefta, Mariusz Naczk, Rafał Reclaf, Kacper Zengerski (70. Dominik Konkel).
Polonia Gdańsk - Portowiec Gdańsk 3:0
GKS II Kowale - Orzeł Straszyn 2:5
Gedania II Gdańsk - Tres Osiczanka Osice 3:3
Pauza: GKS Sierakowice
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
6 |
18 |
25:5 |
2 |
GKS Sierakowice |
5 |
15 |
30:5 |
3 |
GTS Goszyn |
5 |
13 |
18:2 |
4 |
Polonia Gdańsk |
6 |
13 |
17:9 |
5 |
FC Gowidlino |
6 |
12 |
14:8 |
6 |
Gedania II Gdańsk |
6 |
10 |
18:14 |
7 |
KS Mściszewice |
6 |
9 |
21:12 |
8 |
KS Chwaszczyno |
6 |
8 |
15:16 |
9 |
Orzeł Straszyn |
6 |
7 |
11:13 |
10 |
Wisła Długie Pole |
6 |
7 |
17:14 |
11 |
Tres Osiczanka Osice |
5 |
4 |
8:15 |
12 |
GKS II Kowale |
5 |
4 |
10:18 |
13 |
Portowiec Gdańsk |
5 |
1 |
4:29 |
14 |
KS Sulmin |
6 |
0 |
6:30 |
15 |
Grom Trutnowy |
5 |
0 |
4:28 |
Grupa III
Radunia II Stężyca - Agra Ostrowite 3:0
Bramki: 1:0 Krzysztof Cichosz (11.), 2:0 Tomasz Garski (28.), 3:0 Michał Koszałka (69.).
Radunia: Michał Konkol - Gabriel Hirsz, Mateusz Juński, Krzysztof Cichosz (46. Dominik Kulwikowski), Chistian Domaschke (75. Maciej Stencel), Tomasz Garski, Damian Gębiś, Filip Kerlin (80. Ariel Lubiński), Dawid Ziegert, Kacper Górak (46. Kacper Cichosz), Michał Koszałka.
Nowi Nowa Cerkiew - GKS Bobowo 2:2
Styna Godziszewo - Wda Czarna Woda
Wierzyca-Larix Stara Kiszewa - Santana Wielki Klincz 2:2
Jantar Pawłowo - Borowiak Czersk 0:1
KS Skorzewo - SNRR Borzechowo 3:1
LKP Nowa Karczma - Kolejarz Chojnice 0:7
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Radunia II Stężyca |
5 |
13 |
21:2 |
2 |
Borowiak Czersk |
5 |
13 |
15:4 |
3 |
KS Skorzwo |
5 |
10 |
10:4 |
4 |
Styna Godziszewo |
5 |
10 |
9:8 |
5 |
SNRR Borzechowo |
5 |
9 |
13:7 |
6 |
Kolejarz Chojnice |
5 |
9 |
16:18 |
7 |
Nowi Nowa Cerkiew |
5 |
8 |
13:14 |
8 |
Wda Czarna Woda |
5 |
6 |
8:10 |
9 |
Santana Wielki Klincz |
5 |
5 |
9:8 |
10 |
Wiierzyca Stara Kiszewa |
5 |
5 |
7:11 |
11 |
Jantar Pawłowo |
5 |
4 |
7:11 |
12 |
GKS Bobowo |
5 |
3 |
7:10 |
13 |
LKP Nowa Karczma |
5 |
1 |
6:19 |
14 |
Agra Ostrowite |
5 |
0 |
6:21 |
Komentarze (0)