Spośród trzech drużyn z powiatu kartuskiego, które zagrały w miniony weekend w A klasie, punkty zdobył tylko Sporting Leźno. Trzeci zespół w tabeli wygrał na wyjeździe z Osiczanką, co było jego czwartym zwycięstwem z rzędu i czwartym kolejnym meczem, w którym na listę strzelców wpisał się Dorian Dorosiewicz. Dwie pozostałe ekipy z powiatu nie miały powodów do radości i przegrały na własnych stadionach - Żukowo z Różynami, Sulmin ze Straszynem.
A klasa, grupa II - wyniki 20. kolejki
KS Sulmin – Orzeł Straszyn 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Michał Śnioch – samobójcza (25.), 0:2 Paweł Karasz (31.), 0:3 Mateusz Janicki (63.), 1:3 Mariusz Halman (80.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Michał Peta (27. Łukasz Arent), Mariusz Halman, Szymon Rogucki, Seweryn Wenta, Paweł Ignacek, Mariusz Chojnacki (68. Jacek Wietrzykowski), Rafał Prószyński, Karol Majchrzak, Bartosz Szczepański, Michał Śnioch.
GKS Żukowo – GLKS Różyny 0:5 (0:2)
Bramki: 0:1 Michał Engler (15.), 0:2 Piotr Wróblewski (45.), 0:3 Michał Engler (46.), 0:4 Mariusz Książek (62.), 0:5 Damian Drewing – samobójcza (72.).
Żukowo: Dariusz Kotwas - Christian Llorens y Grimalt, Damian Drewing, Gracjan Trapkowski, Grzegorz Miotk, Kewin Malinowski, Piotr Krasowski, Dominik Dejk (62. Albert Banaszek), Bartosz Boguwolski (84. Artur Szymański), Tomasz Janicki, Jarosław Warowny.
Osiczanka Osice – Sporting Leźno 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Maciej Skibowski (22.), 0:2 Dorian Dorosiewicz (62.),
Sporting: Łukasz Kwidziński - Mateusz Wadowski, Maciej Skibowski (90. Sebastian Bliźniewski), Arkadiusz Miotk, Damian Merchel, Łukasz Riegel, Jakub Poklękowski (69. Jakub Toporek), Rafał Hirsz (32. Seweryn Bliźniewski), Szymon Gawron (89. Adrian Szymichowski), Dorian Dorosiewicz, Paweł Bork.
EX-Feniks Gdańsk - Amator Kiełpino 0:3 v.o.
Tabela A klasy
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Potok Pszczółki |
20 |
74:13 |
50 |
2 |
Amator Kiełpino |
20 |
69:22 |
48 |
3 |
Sporting Leźno |
19 |
67:27 |
40 |
4 |
GLKS Różyny |
20 |
57:56 |
37 |
5 |
Korona Cedry Małe |
19 |
60:39 |
36 |
6 |
GKS II Kolbudy |
19 |
59:38 |
32 |
7 |
Orzeł Straszyn |
20 |
48:40 |
29 |
8 |
Osiczanka Osice |
20 |
47:51 |
28 |
9 |
GTS Goszyn |
19 |
45:49 |
26 |
10 |
GTS Mokry Dwór |
20 |
38:48 |
25 |
11 |
KS Sulmin |
19 |
25:65 |
17 |
12 |
GKS Żukowo |
19 |
24:47 |
14 |
13 |
Wybrzeże Gdańsk* |
20 |
24:51 |
16 |
14 |
Ex-Feniks Gdańsk* |
20 |
18:109 |
0 |
* zespoły wycofane z rozgrywek
⇒ Zobacz wyniki i zdjęcia z poprzedniej kolejki A klasy
Komentarze (0)