Słaby był ostatni weekend w wykonaniu reprezentantów powiatu kartuskiego w A klasie. Wyjątkiem jest Gołubie, które zapunktowało drugi raz z rzędu - odniosło cenne zwycięstwo na boisku ostatnich w tabeli Czarnych i oddaliło się w ten sposób od miejsc spadkowych. Dwie pauzy pod rząd nie podziałały dobrze na Sporting Leźno, który poniósł pierwszą na wiosnę porażkę, choć wygrywał w Chojnicach już 2:0. Amator do Cedr Małych pojechał bez bramkarza i wrócił bez punktów, Sulmin nie dał rady wyżej notowanym Pszczółkom.
Grupa II
Korona Cedry Małe – Amator Kiełpino 4:2 (2:1)
Bramki: 0:1 Kacper Kiełdanowicz (19.), 1:1 Mikołaj Hertel (24.), 2:1 Bartłomiej Sobol (44.), 3:1 Sławomir Niemiec (46.), 4:1 Błażej Pomirski (79.), 4:2 Michał Konkol (90+1.).
Amator: Tomasz Sonntag - Grzegorz Keliński, Kacper Kiełdanowicz, Michał Konkol, Karol Kosek (66. Sebastian Kąkol), Dawid Lamk (64. Leszek Renowski), Mariusz Mejna, Mateusz Miłosz, Michał Neubauer (57. Paweł Ulenberg), Patryk Stalka, Błażej Wróbel (78. Dominik Plichta).
KS Sulmin – GSS Potok Pszczółki 1:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Karol Czorniej (53.), 0:2 Janusz Łazarski (77.), 1:2 Szymon Rogucki (77.), 1:3 Karol Czorniej (90+2.).
Sulmin: Krzysztof Kożyczkowski - Łukasz Arent, Przemysław Arent, Sebastian Bagiński, Tomasz Barbarowicz, Grzegorz Gałązka, Mariusz Halman, Paweł Ignacek, Paweł Kobylański, Adam Łaszkiewicz (75. Karol Majchrzak), Szymon Rogucki.
Osiczanka Osice – Sporting Leźno 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Paweł Bork (41.), 0:2 Dorian Dorosiewicz (51.), 1:2 Dominik Malanowski (60.), 2:2 Bartosz Koszykowski (75.), 3:2 Michał Stępniak (82.).
Sporting: Adam Pastuszka - Paweł Bork (72. Arkadiusz Miotk), Dorian Dorosiewicz, Szymon Gawron, Rafał Hirsz, Jakub Leszkiewicz (62. Seweryn Bliźniewski), Damian Merchel, Łukasz Riegel, Maciej Skibowski, Krzysztof Wanke, Oskar Zmysłowski.
GKS Żukowo – pauza
Tabela
1 |
Wietcisa Skarszewy |
46 |
63:20 |
2 |
Gedania 1922 II Gdańsk |
42 |
59:27 |
3 |
GLKS Różyny |
41 |
61:26 |
4 |
GSS Potok Pszczółki |
35 |
53:19 |
5 |
GKS II Kolbudy |
27 |
37:40 |
6 |
Korona Cedry Małe |
27 |
34:34 |
7 |
Sporting Leźno |
23 |
36:32 |
8 |
Osiczanka Osice |
21 |
36:51 |
9 |
KS Sulmin |
21 |
30:53 |
10 |
Amator Kiełpino |
18 |
33:39 |
11 |
GKS Żukowo |
15 |
19:42 |
12 |
Ex-Siedlce Gdańsk |
15 |
30:52 |
13 |
GTS Rusocin |
14 |
18:46 |
14 |
GTS Mokry Dwór |
13 |
28:56 |
Grupa III
Czarni Piece – Orzeł Gołubie 0:1 (0:1)
Bramka: Kamil Puzdrowski (8.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Tadeusz Cyman (59. Marcin Zarach), Lucjan Jóskowski (61. Dominik Niklas), Filip Kerlin, Michał Mejer, Kamil Puzdrowski, Damian Regliński (69. Mateusz Cyman), Kamil Trzebiatowski (88. Mariusz Zielonka), Dawid Wiczkowski, Paweł Wiczkowski, Piotr Zaborowski.
Tabela
1 |
Beniaminek 03 Starogard Gd. |
39 |
56:26 |
2 |
SNRR Borzechowo |
38 |
46:18 |
3 |
Tęcza Brusy. |
34 |
56:28 |
4 |
Victoria Kaliska |
33 |
52:23 |
5 |
Kolejarz Chojnice |
33 |
50:26 |
6 |
KS Skorzewo |
28 |
44:36 |
7 |
Jareks Grabowo |
27 |
43:49 |
8 |
Sokół Zblewo |
24 |
42:46 |
9 |
Start Kulice |
23 |
30:37 |
10 |
Czarni Ostrowite |
20 |
28:61 |
11 |
Orzeł Gołubie |
17 |
22:55 |
12 |
Jantar Pawłowo |
16 |
21:44 |
13 |
Wda Czarna Woda |
14 |
26:41 |
14 |
Czarni Piece |
11 |
28:54 |
Komentarze (0)