Wielką radość przyniosła 18. kolejka A klasy w Sulminie. Miejscowy KS, mimo że przegrywał i kończył mecz w dziesiątkę, pokonał 3:2 Różyny i zdobył pierwsze ligowe punkty w tym roku. Zawodnicy z Sulmina w szatni mogli cieszyć się podwójnie, bo opuścili ostatnie miejsce w tabeli (licząc grające zespoły). Zepchnęli na nie Żukowo, które nie miało żadnych szans z Potokiem Pszczółki - już po pięciu minutach przegrywało dwoma bramkami, by ostatecznie ulec liderowi 0:6. Najwyżej notowany z reprezentantów gminy Żukowo Sporting Leźno wygrał pewnie w Mokrym Dworze 4:1 i wciąż jest trzeci w tabeli.
A klasa, grupa II - 18. kolejka
KS Sulmin – GLKS Różyny 3:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Engler (23.), 1:1 Błażej Pyszka (47.), 1:2 Michał Engler (55.), 2:2 Bartosz Szczepański (60.), 3:2 Błażej Pyszka (72.).
Czerwona kartka: Tomasz Barbarowicz – Sulmin (81.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak (46. Krzysztof Kożyczkowski) - Łukasz Arent, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Halman, Paweł Ignacek, Bartosz Ostrowski, Rafał Prószyński, Błażej Pyszka (90. Marcin Rafalski), Michał Śnioch, Bartosz Szczepański (68. Paweł Meksiak), Seweryn Wenta.
GTS Mokry Dwór – Sporting Leźno 1:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Seweryn Bliźniewski (5.), 0:2 Dorian Dorosiewicz (15.), 1:2 David Olivan Buil (25.), 1:3 Paweł Bork (51.), 1:4 Maciej Skibowski (65.).
Sporting: Łukasz Kwidziński - Seweryn Bliźniewski (72. Mateusz Wadowski), Paweł Bork, Dorian Dorosiewicz, Szymon Gawron, Rafał Hirsz, Arkadiusz Miotk, Jakub Poklękowski (78. Sebastian Bliźniewski), Łukasz Riegel, Maciej Skibowski (85. Adrian Szymichowski), Jakub Toporek (72. Krzysztof Wanke).
GKS Żukowo – Potok Pszczółki 0:6 (0:4)
Bramki: 0:1 Karol Czorniej (2.), 0:2 Jakub Filipek (4.), 0:3 Dominik Kukowski (31.), 0:4 Jakub Filipek (35.), 0:5 Paweł Czerwiński (52.), 0:6 Dominik Kukowski (55.).
Czerwona kartka: Grzegorz Miotk – Żukowo (81.).
Żukowo: Paweł Labuda - Bartosz Boguwolski, Dominik Dejk (36. Kewin Malinowski), Damian Drewing, Tomasz Janicki, Robert Kostuch, Piotr Krasowski (61. Konrad Rytlewski), Christian Llorens y Grimalt, Grzegorz Miotk, Gracjan Trapkowski (60. Albert Banaszek), Jakub Wieruszewski (60. Artur Szymański).
Tabela A klasy po 18. kolejkach
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Potok Pszczółki |
18 |
67:12 |
44 |
2 |
Amator Kiełpino |
18 |
65:21 |
44 |
3 |
Sporting Leźno |
17 |
64:27 |
34 |
4 |
GLKS Różyny |
18 |
49:55 |
31 |
5 |
Korona Cedry Małe |
17 |
54:37 |
30 |
6 |
GKS II Kolbudy |
16 |
55:33 |
28 |
7 |
Osiczanka Osice |
18 |
46:45 |
28 |
8 |
GTS Mokry Dwór |
18 |
37:43 |
25 |
9 |
GTS Goszyn |
17 |
42:45 |
25 |
10 |
Orzeł Straszyn |
17 |
38:38 |
20 |
11 |
KS Sulmin |
17 |
23:61 |
16 |
12 |
GKS Żukowo |
17 |
24:41 |
14 |
13 |
Wybrzeże Gdańsk* |
18 |
24:45 |
16 |
14 |
Ex-Feniks Gdańsk* |
18 |
18:103 |
0 |
* zespoły wycofane z rozgrywek
⇒ Zobacz wyniki poprzedniej kolejki A klasy
Komentarze (0)