Udanie dla dwóch drużyn, niepomyślnie dla pozostałych zespołów z powiatu kartuskiego w A klasie przebiegł miniony weekend.
⇒ Zobacz wyniki i zdjęcia z poprzedniego weekendu w A klasie
Drugie swoje zwycięstwa w sezonie odniosły Gryf Goręczyno, który dzięki hat - trickowi Błażeja Kluge pokonał w derbach GKS II Sierakowice, a także Radunia Stężyca, która wzmocniona kilkoma zawodnikami z III ligi rozbiła rywala z Kalisk. Pierwszej porażki w sezonie doznał KS Mściszewice, tracąc jednego gola z Osiczanką, utrzymał się jednak w czołówce tabeli.
Pozostałe ekipy z powiatu na starcie sezonu plasują się w dolnej połowie stawki. Trzeci w poprzednim sezonie Amator poległ już po raz drugi w tym sezonie, tym razem w meczu w Straszynie, w którym było więcej czerwonych kartek niż bramek. Żukowo nieznacznie przegrało w Trąbkach Wielkich, a Sulmin stracił aż pięć bramek w Goszynie i zamyka tabelę.
A klasa, grupa II – 3. kolejka
Orzeł Straszyn – Amator Kiełpino 2:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Michał Banasik (70.), 2:0 Rafał Bronka (77.).
Czerwone kartki: Sebastian Kershnik – Amator (66. - druga żółta), Seweryn Kąkol – Orzeł (73. - druga żółta), Tomasz Lamk – Amator (90+1.).
Amator: Patryk Trepczyk - Sebastian Kershnik, Tomasz Lamk, Mariusz Mejna (87. Dawid Kassin), Michał Skrzypiński, Bartłomiej Elgert (63. Kacper Kiełdanowicz), Karol Kosek (81. Leszek Renowsk), Dawid Lamk, Mateusz Miłosz, Eryk Wróbel, Mikołaj Wunsz (85. Szymon Bluhm).
GTS Goszyn – KS Sulmin 5:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Dawid Groszek (5.), 2:0 Michał Jelionek (34.), 3:0 Dawid Groszek (37.), 3:1 Rafał Prószyński (45.), 4:1 Tomasz Ciecholewski (84.), 5:1 Łukasz Wołejko (86.).
Sulmin: Krzysztof Kożyczkowski (46. Mateusz Kołodziejczak), Kryspin Kosiedowski (46. Łukasz Arent), Dominik Wenta, Tomasz Barbarowicz, Mateusz Bosz, Mariusz Chojnacki (60. Mateusz Osiński), Dorian Cybulski, Mariusz Halman (81. Michał Klawa), Karol Majchrzak, Rafał Prószyński, Seweryn Wenta.
KS Mściszewice – Osiczanka Osice 0:1 (0:0)
Bramka: Oskar Wojdyła (73.).
Mściszewice: Jacek Prusinowski - Radosław Bakulski, Aleks Hillar, Dawid Łukasik, Kamil Piórek (62. Michał Zapaśnik), Kamil Szewczyk (46. Marcel Kogutowski), Karol Adamiuk, Kamil Gorczyca, Sebastian Hinca, Adam Pobłocki (75. Tomasz Adamczyk), Kewin Sidor.
GKS II Sierakowice – Gryf Goręczyno 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Błażej Kluge (27.), 0:2 Błażej Kluge (30.), 0:3 Błażej Kluge (82.).
Sierakowice: Arkadiusz Garski - Wiktor Grzenkowicz (67. Leszek Damaszk), Julian Wenta (46. Seweryn Stencel), Grzegorz Walkusz, Piotr Stenka, Maciej Lis (46. Robert Kuczkowski), Tomasz Lis, Paweł Labuda, Aleksander Mróz, Dawid Klejna, Robert Domaros (46. Damian Hinca).
Gryf: Tomasz Brillowski - Sylwester Bielicki, Dawid Gliwa (75. Szymon Kotłowski), Błażej Kluge, Adam Krauze, Szymon Lahuta (63. Radosław Kostka), Szymon Mateja, Paweł Radomski (85. Wojciech Magulski), Szymon Stromski, Marek Szalewski, Filip Tomaszuk (87. Mateusz Neubauer).
GKS Trąbki Wielkie – GKS Żukowo 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Rosławski (77.).
Żukowo: Paweł Labuda - Maciej Sosnowski, Przemysław Wojciechowski, Piotr Olesiński, Adam Pachucki, Kamil Popławski (75. Sebastian Bliźniewski), Damian Domaszk (80. Bartosz Boguwolski), Tomasz Janicki, Piotr Krasowski (60. Konrad Rytlewski), Christian Llorens y Grimalt, Jakub Wieruszewski.
Wisła Długie Pole – Sokół Ełganowo 1:0
GTS Mokry Dwór - GLKS Różyny 1:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Wisła Długie Pole |
3 |
6:2 |
9 |
2 |
KS Mściszewice |
3 |
9:2 |
6 |
3 |
GTS Mokry Dwór |
2 |
5:0 |
6 |
4 |
Gryf Goręczyno |
2 |
5:1 |
6 |
5 |
Sokół Ełganowo |
3 |
3:3 |
4 |
6 |
Osiczanka Osice |
3 |
3:3 |
4 |
7 |
Orzeł Straszyn |
3 |
4:3 |
4 |
8 |
GKS Trąbki Wielkie |
3 |
4:4 |
4 |
9 |
GKS II Kolbudy |
2 |
4:3 |
3 |
10 |
GTS Goszyn |
1 |
5:1 |
3 |
11 |
GLKS Różyny |
3 |
3:8 |
3 |
12 |
Amator Kiełpino |
3 |
3:6 |
3 |
13 |
GKS II Sierakowice |
3 |
1:5 |
1 |
14 |
KS Sulmin |
3 |
3:11 |
1 |
15 |
GKS Żukowo |
3 |
0:6 |
0 |
A klasa, grupa III – 2. kolejka
Radunia II Stężyca - Victoria Kaliska 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Krzysztof Cichosz (29.), 2:0 Adrian Polański (53.), 3:0 Michał Mejer (81.), 4:0 Jakub Kłosowski (86.), 5:0 Jakub Kłosowski (90+2.).
Czerwona kartka: Ariel Lubiński – Radunia (59. - druga żółta)
Radunia: Kacper Tułowiecki - Michał Koszałka, Szymon Baska (63. Przemysław Szulfer), Krzysztof Cichosz (46. Dawid Ziegert), Christian Domaschke (46. Marcin Rajch), Andrzej Kaszuba (85. Jeremiasz Kulwikowski), Filip Kerlin, Jakub Kłosowski, Ariel Lubiński, Michał Mejer, Adrian Polański.
Wierzyca Stara Kiszewa - Wda Czarna Woda 5:1
Styna Godziszewo - KS Skorzewo 2:2
Meteor Pinczyn - Korona Rywałd 5:0
Kolejarz Chojnice – LKP Nowa Karczma 2:0
Jantar Pawłowo - Brda Rytel 4:1
GKS Bobowo – MKP Szlachta 2:5
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Meteor Pinczyn |
2 |
11:0 |
6 |
2 |
Radunia II Stężyca |
2 |
9:2 |
6 |
3 |
Jantar Pawłowo |
2 |
7:1 |
6 |
4 |
Styna Godziszewo |
2 |
6:2 |
4 |
5 |
Brda Rytel |
2 |
5:5 |
3 |
6 |
Werzyca Stara Kiszewa |
2 |
5:5 |
3 |
7 |
Victoria Kaliska |
2 |
5:5 |
3 |
8 |
MKP Szlachta |
2 |
5:5 |
3 |
9 |
Korona Rywałd |
2 |
2:5 |
3 |
10 |
Kolejarz Chojnice |
2 |
3:4 |
3 |
11 |
KS Skorzewo |
2 |
2:4 |
1 |
12 |
Wda Czarna Woda |
2 |
3:9 |
0 |
13 |
GKS Bobowo |
2 |
2:10 |
0 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
2 |
0:8 |
0 |
Komentarze (2)
• Kamienicznik 31.08.2018, 17:23 Zgłoś naruszenie
Drużyna trampkarzy KKr z C2 u SIEBIE nie stawiła się na zawody i przegrała 0:3 vo z GKS Kowale ! Panie Marciński co się dzieje ?!!!
• radu 28.08.2018, 13:59 Zgłoś naruszenie
W Raduni aż 7 z pierwszej i jeszcze 2 młodych którzy tez trenują z III ligowcami. Takim składem to wygrają z każdym w tej lidze.