Tylko dwie kolejki pozostały do zakończenia sezonu w A klasie i coraz bliżej do odpowiedzi na pytanie: kto, obok pewnego już mistrzostwa Potoku Pszczółki, awansuje do okręgówki?
Sporting pokonał na wyjeździe Koronę i jest już dosłownie o krok od zapewnienia sobie drugiego miejsca - musi tylko wygrać w najbliższy weekend mecz na szczycie u siebie z Pszczółkami (w ostatniej kolejce otrzyma trzy punkty za walkower z wycofanym zespołem Ex Siedlce).
Zwycięstwo Potoku w tym meczu to ostatnia nadzieja Amatora na to, że uda mu się odzyskać miejsce premiowane awansem, Kiełpinianie rozgromili Różyny i wciąż mają jedno oczko straty do Leźna.
Porażek doznali dwaj pozostali reprezentanci powiatu w A klasie - Sulmin w Osicach, Żukowo u siebie z Mokrym Dworem.
A klasa, grupa II - wyniki 24. kolejki
Osiczanka Osice – KS Sulmin 6:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Dominik Malanowski (11.), 2:0 Maciej Szajerski (12.), 3:0 Jakub Malinowski (39.), 3:1 Tomasz Barbarowicz (50.), 4:1 Dominik Malanowski (67.), 5:1 Maciej Szajerski (71.), 6:1 Jakub Malinowski (83.).
Czerwona kartka: Bartosz Koszyczkowski – Osiczanka (90+3. - druga żółta).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Michał Peta, Mateusz Bosz (87. Zygmunt Ignacek), Mariusz Halman, Łukasz Arent, Seweryn Wenta, Michał Klawa, Mariusz Chojnacki, Karol Majchrzak, Tomasz Barbarowicz, Błażej Pyszka.
Korona Cedry Małe – Sporting Leźno 1:4 (0:3)
Bramki: 0:1 Szymon Gawron (18.), 0:2 Dorian Dorosiewicz (21.), 0:3 Dorian Dorosiewicz (41.), 1:3 Daniel Urbański (47.), 1:4 Jakub Poklękowski (77.).
Sporting: Łukasz Kwidziński - Jakub Toporek (65. Mateusz Wadowski), Krzysztof Wanke, Maciej Skibowski (60. Maciej Młyński), Arkadiusz Miotk, Damian Merchel, Łukasz Riegel, Szymon Gawron, Dorian Dorosiewicz, Paweł Bork (80. Rafał Hirsz), Seweryn Bliźniewski (60. Jakub Poklękowski).
Amator Kiełpino – GLKS Różyny 7:0 (2:0)
Bramki: 1:0 Dawid Lamk (5.), 2:0 Karol Kosek (21.), 3:0 Błażej Wróbel (47.), 4:0 Michał Kitowski (62.), 5:0 Bartłomiej Elgert (75.), 6:0 Błażej Wróbel (78.), 7:0 Bartłomiej Elgert (90.).
Amator: Paweł Łykowski - Grzegorz Keliński, Mateusz Miłosz, Karol Kosek (66. Nikodem Czaja), Mariusz Mejna, Dawid Lamk (77. Konrad Rompski), Błażej Wróbel (82. Tomasz Sonntag), Kacper Kiełdanowicz, Michał Kitowski (64. Bartłomiej Elgert), Sebastian Kąkol, Patryk Stalka.
GKS Żukowo – GTS Mokry Dwór 1:2
Bramki: 1:0 Jakub Wieruszewski (24.), 1:1 Marcin Rendzio (43.), 2:1 Kacper Kowalewski (88.).
Żukowo: Dariusz Kotwas - Konrad Rytlewski, Christian Llorens y Grimalt, Robert Kostuch, Jakub Wieruszewski, Kewin Malinowski, Dominik Dejk (46. Marcin Samborski), Bartosz Boguwolski (46. Grzegorz Miotk), Tomasz Janicki (84. Artur Szymański), Jarosław Warowny, Piotr Saj.
Tabela A klasy
|
|
mecz |
bramki |
punkty |
1 |
Potok Pszczółki |
24 |
90:17 |
62 |
2 |
Sporting Leźno |
24 |
85:33 |
55 |
3 |
Amator Kiełpino |
24 |
82:31 |
54 |
4 |
GLKS Różyny |
24 |
72:64 |
46 |
5 |
GKS II Kolbudy |
24 |
70:43 |
42 |
6 |
Korona Cedry Małe |
24 |
70:53 |
42 |
7 |
Orzeł Straszyn |
24 |
55:49 |
36 |
8 |
GTS Mokry Dwór |
24 |
47:52 |
35 |
9 |
Osiczanka Osice |
24 |
55:62 |
32 |
10 |
GTS Goszyn |
23 |
48:64 |
26 |
11 |
KS Sulmin |
24 |
38:78 |
23 |
12 |
GKS Żukowo |
23 |
32:56 |
17 |
13 |
Wybrzeże Gdańsk |
24 |
24:63 |
16 |
14 |
Ex-Feniks Gdańsk |
24 |
18:121 |
0 |
⇒ Zobacz wyniki i zdjęcia z poprzedniej kolejki A klasy
Komentarze (0)