Trwa znakomita passa Amatora Kiełpino. Lider II grupy A klasy wygrał siódmy kolejny mecz w sezonie, w tym czwarty derbowy, tym razem w Chwaszczynie z KS-em. Serią krótszą o jeden mecz przez pauzę poszczycić się może GKS Sierakowice, który rozbił Polonię Gdańsk. Trzy punkty zgarnął KS Mściszewic, pierwszy raz w sezonie i to od razu wysoko zwyciężył KS Sulmin. Niepokonana nie jest już natomiast Radunia Stężyca, która porażkę ze Styną Godziszewo przypłaciła spadkiem na czwartą pozycję w tabeli.
A klasa
KS Mściszewice - GTS Goszyn 4:3 (2:2)
Bramki: 1:0 Kewin Sidor (21.), 2:0 Marcel Kogutowski (25.), 2:1 Dawid Groszek (28.), 2:2 Sławomir Żabiński (40.), 3:2 Kewin Sidor (50.), 4:2 Marcel Kogutowski (75.), 4:3 Kamil Erdmann (83.).
Mściszewice: Bartosz Olszacki - Eryk Wróbel, Daniel Woźniak, Bartłomiej Bemowski, Karol Adamiuk, Aleks Hillar (75. Mateusz Kozikowski), Sebastian Hinca (81. Radosław Bakulski), Marcel Kogutowski, Dawid Łukasik, Kewin Sidor, Daniel Wójcik (62. Szymon Wroński).
KS Sulmin – GKS II Kowale 6:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Dominik Lisowski (12.), 1:1 Paweł Chylak (38.), 2:1 Kacper Wyszyński (52.), 3:1 Rafał Prószyński (78.), 4:1 Łukasz Arent (83.), 5:1 Mikołaj Heimowski (90+1.), 6:1 Tomasz Barbarowicz (90+3.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Dominik Wenta, Paweł Chylak (65. Łukasz Arent), Piotr Kędzierski, Szymon Rogucki, Tomasz Barbarowicz, Mariusz Chojnacki, Paweł Ignacek, Maciej Miąskowski (80. Kacper Wenta), Rafał Prószyński (85. Mikołaj Heimowski), Kacper Wyszyński.
KS Chwaszczyno - Amator Kiełpino 2:4 (1:2)
Bramki: 1:0 Kamil Stawiarski (29.), 1:1 Michał Papina (30.), 1:2 Remigiusz Gac (44.), 1:3 Michał Papina (49.), 2:3 Kamil Stawiarski (53.), 2:4 Kacper Kiełdanowicz (64.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski, Karol Nikiel, Tomasz Mroziński, Kamil Bistroń (67. Przemysław Duda), Jakub Bruhn (46. Łukasz Klein), Wojciech Herka (46. Łukasz Krześniak), Marek Krześniak, Andrii Nevkrytyi, Patryk Sendecki, Kamil Stawiarski.
Amator: Mateusz Kaszyński - Nikodem Czaja (78. Błażej Wróbel), Remigiusz Gac, Kacper Kiełdanowicz (90+2. Kacper Mamelski), Łukasz Kitowski, Michał Klaman (72. Łukasz Szymichowski), Karol Kosek, Dawid Lamk, Mariusz Mejna, Mateusz Miłosz, Michał Papina.
GKS Sierakowice - Polonia Gdańsk 5:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Damian Nikel (16.), 1:1 Wojciech Uzar (22.), 2:1 Szymon Marszałkowski (34.), 3:1 Daniel Radomski (74.), 4:1 Gracjan Szutenberg (76.), 5:1 Gracjan Szutenberg (86.).
Sierakowice: Jarosław Ochal - Damian Hinca (71. Dawid Bulczak), Adam Kordyl, Jakub Hoffmann (64. Gracjan Szutenberg), Damian Konkel, Patryk Breza, Szymon Marszałkowski, Łukasz Miłosz, Damian Nikel, Daniel Radomski, Karol Sychta.
Orzeł Straszyn - Grom Trutnowy 6:0
Tres Osiczanka Osice - Wisła Długie Pole 1:2
Portowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk 2:3
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
7 |
21 |
29:7 |
2 |
GKS Sierakowice |
6 |
18 |
35:6 |
3 |
GTS Goszyn |
6 |
13 |
21:6 |
4 |
Gedania II Gdańsk |
7 |
13 |
21:16 |
5 |
Polonia Gdańsk |
7 |
13 |
18:14 |
6 |
KS Mściszewice |
7 |
12 |
25:15 |
7 |
FC Gowidlino |
6 |
12 |
14:8 |
8 |
Orzeł Straszyn |
7 |
10 |
17:13 |
9 |
Wisła Długie Pole |
7 |
10 |
19:15 |
10 |
KS Chwaszczyno |
7 |
8 |
17:20 |
11 |
Tres Osiczanka Osice |
6 |
4 |
9:17 |
12 |
GKS II Kowale |
6 |
4 |
11:24 |
13 |
KS Sulmin |
7 |
3 |
12:31 |
14 |
Portowiec Gdańsk |
6 |
1 |
6:32 |
15 |
Grom Trutnowy |
6 |
0 |
4:34 |
Grupa III
Styna Godziszewo - Radunia II Stężyca 4:2 (2:2)
Bramki: 1:0 Mateusz Zasada (9.), 2:0 Dawid Frost (15.), 2:1 Marcin Knitter – samobójcza (28.), 2:2 Christian Domaschke (40.), 3:2 Łukasz Abryszyński (54.), 4:2 Mateusz Zasada (67.).
Radunia: Michał Konkol - Karol Akerman (72. Gabriel Hirsz), Kacper Cichosz, Mateusz Juński (46. Tomasz Garski), Krzysztof Cichosz (69. Jakub Kafarski), Christian Domaschke, Damian Gębiś, Sebastian Mosz (46. Maciej Stencel), Dawid Ziegert, Kacper Górak, Michał Koszałka.
Borowiak Czersk - Nowi Nowa Cerkiew 4:2
GKS Bobowo – LKP Nowa Karczma 9:2
Kolejarz Chojnice - KS Skorzewo 2:7
Santana Wielki Klincz - Jantar Pawłowo 0:1
Wda Czarna Woda - SNRR Borzechowo 2:1
Agra Ostrowite – Wierzyca - Larix Stara Kiszewa 4:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Borowiak Czersk |
6 |
16 |
19:6 |
2 |
Styna Godziszewo |
6 |
13 |
13:10 |
3 |
KS Skorzewo |
6 |
13 |
17:6 |
4 |
Radunia II Stężyca |
6 |
13 |
23:6 |
5 |
Wda Czarna Woda |
6 |
9 |
10:11 |
6 |
Kolejarz Chojnice |
6 |
9 |
18:25 |
7 |
SNRR Borzechowo |
6 |
9 |
14:9 |
8 |
Nowi Nowa Cerkiew |
6 |
8 |
15:18 |
9 |
Jantar Pawłowo |
6 |
7 |
8:11 |
10 |
GKS Bobowo |
6 |
6 |
16:12 |
11 |
Santana Wielki Klincz |
6 |
5 |
9:9 |
12 |
Wierzyca – Larix Stara Kiszewa |
6 |
5 |
7:15 |
13 |
Agra Ostrowite |
6 |
3 |
10:21 |
14 |
LKP Nowa Karczma |
6 |
1 |
8:28 |
Komentarze (0)