Siedem punktów zdobyły w sumie zespoły z powiatu kartuskiego w ostatnich meczach A klasy. Zwycięstwa odniosły plasujące się na podiach swoich grup KS Chwaszczyno i Amator Kiełpino. Remis dzięki skutecznej końcówce wywalczył FC Gowidlino, przegrały Gryf Goręczyno i KS Sulmin.
A klasa, grupa I
KTS-K Wikęd II Luzino - KS Chwaszczyno 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Kamil Bistroń (38.), 0:2 Kamil Stawiarski (80.), 0:3 Adrian Król (90+6.), 0:4 Andrii Nevkrytyi (90+8.).
Czerwona kartka: Wojciech Herka (90+4.).
Chwaszczyno: Przemysław Kuchta - Kamil Bistroń (60. Andrzej Sirocki), Andrii Nevkrytyi, Łukasz Krześniak, Daniel Langowski (86. Marek Krześniak), Piotr Mielewczyk (89. Wojciech Łupak), Tomasz Mroziński, Artur Radziak (71. Patryk Reszka), Filip Robakowski, Kamil Stawiarski, Piotr Wentk (83. Adrian Król).
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Pomorze Akademia Sportowa |
8 |
21 |
71:7 |
2 |
Start Mrzezino |
8 |
21 |
27:6 |
3 |
Klub Sportowy Chwaszczyno |
9 |
21 |
27:14 |
4 |
OKS Janowo |
9 |
16 |
30:20 |
5 |
Solar Władysławowo |
6 |
15 |
28:4 |
6 |
Sokół Bożepole Wielkie |
9 |
15 |
21:21 |
7 |
KTS-K Wikęd II Luzino |
8 |
14 |
16:9 |
8 |
Celtic Reda |
9 |
11 |
14:30 |
9 |
Eko-Prod Szemud |
9 |
10 |
18:16 |
10 |
MKS II Władysławowo |
8 |
10 |
18:27 |
11 |
Zatoka 95 Puck |
8 |
9 |
20:29 |
12 |
Pomorzanin ERRA Gdynia |
7 |
7 |
16:19 |
13 |
LZS Dragon Bojano |
8 |
6 |
8:27 |
14 |
Kaszubia Starzyno |
7 |
3 |
14:35 |
15 |
Klif Chłapowo |
9 |
0 |
7:71 |
A klasa, grupa II
Stoczniowiec Gdańsk - Amator Kiełpino 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Dawid Lamk (42.), 0:2 Mateusz Kaszyński (70.).
Amator: Patryk Wróbel - Filip Skierka (87. Leszek Renowski), Remigiusz Gac, Patryk Gojtowski, Mateusz Kaszyński (90+4. Teofil Wezel), Grzegorz Keliński, Łukasz Kitowski, Michał Klaman, Tomasz Lamk, Dawid Lamk, Błażej Wróbel.
Portowiec Gdańsk - Gryf Goręczyno 3:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Szymon Stromski (5.).
Gryf: Tomasz Brillowski - Patryk Drążkiewicz, Tomasz Flisikowski, Łukasz Gliwa (46. Paweł Radomski), Błażej Kluge (59. Witold Tomaczkowski), Marcin Kolka, Szymon Lahuta (76. Mateusz Neubauer), Szymon Stromski (61. Michał Kitowski), Bartłomiej Węsiora, Paweł Wojtala (86. Aleksander Niklas), Piotr Żybko.
Wisła Długie Pole - FC Gowidlino 2:2 (2:0)
Bramki: 2:1 Damian Kolke (80.), 2:2 Damian Kolke (90.).
Gowidlino: Damian Cybulla (73. Karol Reclaw) - Dominik Konkel, Michał Dawidowski (63. Marcin Łabuński), Patryk Górniak, Damian Kolke, Kamil Krefta, Dawid Krol (46. Jacek Konkel), Mariusz Maszk, Mariusz Naczk (58. Mikołaj Zengierski), Jarosław Wenta, Kamil Wenta (63. Krzysztof Dampc).
KS Sulmin - Sokół Ełganowo 2:4 (2:0)
Bramki: 1:0 Seweryn Wenta (12.), 2:0 Dominik Wenta (17.).
Czerwona kartka: Tomasz Barbarowicz (53.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Tomasz Barbarowicz, Piotr Kędzierski, Maciej Miąskowski (81. Leszek Hinz), Kacper Wyszyński (85. Mateusz Osiński), Łukasz Arent (34. Jacek Wietrzykowski), Paweł Chylak (74. Michał Klawa), Mariusz Halman, Seweryn Wenta, Kacper Wenta, Dominik Wenta.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
9 |
22 |
37:11 |
2 |
Gedania II Gdańsk |
8 |
21 |
27:5 |
3 |
Orzeł Straszyn |
8 |
19 |
16:8 |
4 |
KS Mściszewice |
8 |
16 |
25:17 |
5 |
GTS Rotmanka |
9 |
16 |
18:18 |
6 |
GKS II Kowale |
8 |
15 |
17:16 |
7 |
Stoczniowiec Gdańsk |
8 |
15 |
23:9 |
8 |
Tres Osiczanka Osice |
7 |
13 |
29:17 |
9 |
Sokół Ełganowo |
8 |
10 |
15:21 |
10 |
Jaguar II Gdańsk AP |
9 |
10 |
21:23 |
11 |
Portowiec Gdańsk |
8 |
7 |
14:33 |
12 |
FC Gowidlino |
9 |
5 |
10:26 |
13 |
Wisła Długie Pole |
8 |
4 |
14:31 |
14 |
KS Sulmin |
8 |
4 |
10:24 |
15 |
Gryf Goręczyno |
9 |
3 |
12:29 |
Komentarze (1)
• kibic 30.09.2020, 18:07 Zgłoś naruszenie
co sie dzieje z Greczynem