Amator Kiełpino wysunął się na prowadzenie w II grupie A klasy. Podopieczni Marisuza Lamka rozbili 8:1 Wisłę Długie Pole i wykorzystali fakt, że mają na koncie więcej meczów od rywali z czołówki. Z liderem grupy I zrównał się KS Chwaszczyno - dzięki bramce Stawiarskiego w 93. minucie meczu w Mrzezinie dogonili Pomorską Akademię Sportową. Wygrał też KS Mściszewice, gromiąc GKS II Kowale 7:2. Gryf Goręczyno i KS Sulmin nie poprawiły dorobku punktowego.
Grupa I
Start Mrzezino - KS Chwaszczyno 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Kamil Stawiarski (90+3.).
Chwaszczyno: Przemysław Kuchta - Piotr Wentk (82. Adrian Król), Patryk Waleczkowski (70. Marek Krześniak), Łukasz Krześniak, Jakub Bruhn (77. Wojciech Łupak), Filip Robakowski, Daniel Langowski, Tomasz Mroziński, Andrii Nevkrytyi, Kamil Bistroń (70. Piotr Mielewczyk), Sebastian Gołębiewski (57. Kamil Stawiarski).
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Pomorze Akademia Sportowa |
19 |
46 |
140:30 |
2 |
Klub Sportowy Chwaszczyno |
19 |
46 |
57:30 |
3 |
Start Mrzezino |
17 |
36 |
47:23 |
4 |
Solar Władysławowo |
18 |
36 |
59:29 |
5 |
OKS Janowo |
19 |
35 |
69:48 |
6 |
Eko-Prod Szemud |
19 |
31 |
42:36 |
7 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 |
29 |
45:35 |
8 |
MKS II Władysławowo |
19 |
28 |
64:57 |
9 |
Celtic Reda |
18 |
26 |
37:46 |
10 |
Pomorzanin ERRA Gdynia |
18 |
25 |
54:45 |
11 |
KTS-K Wikęd II Luzino |
18 |
23 |
31:34 |
12 |
Zatoka 95 Puck |
19 |
13 |
37:80 |
13 |
LZS Dragon Bojano |
18 |
6 |
14:71 |
14 |
Klif Chłapowo |
19 |
0 |
11:143 |
Grupa II
KS Mściszewice – GKS II Kowale 7:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Karol Adamiuk (21.), 2:0 Marcel Kogutowski (25.), 3:0 Daniel Wójcik (31.), 4:0 Kewin Sidor (46.), 5:0 Kewin Sidor (47.), 6:0 Radosław Bakulski (50.), 7:2 Radosław Bakulski (79.).
Mściszewice: Krystian Snochowski - Daniel Wójcik (52. Adam Łaszkiewicz), Radosław Bakulski, Sebastian Hinca, Karol Adamiuk, Kewin Sidor, Marcel Kogutowski (52. Jaś Dera), Aleks Hillar, Bartłomiej Bemowski (57. Mateusz Kozikowski), Dawid Łukasik, Paweł Ignacek.
Stoczniowiec Gdańsk - Gryf Goręczyno 4:0 (2:0)
Gryf: Krzysztof Jeliński - Witold Tomaczkowski, Paweł Wojtala, Bartłomiej Węsiora, Szymon Stromski, Aleksander Niklas, Szymon Lahuta, Piotr Gliwa (46. Paweł Radomski), Łukasz Gliwa, Szymon Potrykus (56. Radosław Kostka), Patryk Drążkiewicz.
KS Sulmin - Jaguar II Gdańsk 2:4 (1:1)
Bramki: 1:1 Dominik Wenta (39.), 2:1 Kacper Wyszyński (45.).
Sulmin: Mateusz Kołodziejczak - Kacper Wenta, Mariusz Chojnacki (39. Oskar Zdolski), Łukasz Arent, Dominik Wenta, Kacper Wyszyński, Oskar Piernicki, Alan Twardowski (65. Kamil Klawikowski), Karol Majchrzak, Jacek Fularczyk (89. Leszek Hinz), Arkadiusz Prochoń.
Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino 1:8 (1:2)
Bramki: 1:1 Eryk Wróbel (9.), 1:2 Mateusz Kaszyński (35.), 1:3 Michał Papina (51.), 1:4 Michał Papina (54.), 1:5 Nikodem Czaja (56.), 1:6 Mateusz Kaszyński (67.), 1:7 Michał Papina (79.), 1:8 Mariusz Mejna (88.).
Amator: Patryk Wróbel - Błażej Wróbel, Michał Papina, Mariusz Mejna, Dawid Lamk (74. Tomasz Lamk), Karol Kosek, Michał Klaman, Remigiusz Gac, Mateusz Kaszyński (82. Igor Grota), Nikodem Czaja, Eryk Wróbel.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
21 |
48 |
78:34 |
2 |
Gedania II Gdańsk |
20 |
48 |
71:17 |
3 |
Tres Osiczanka Osice |
20 |
45 |
64:29 |
4 |
Stoczniowiec Gdańsk |
19 |
42 |
52:18 |
5 |
KS Mściszewice |
19 |
42 |
56:27 |
6 |
Orzeł Straszyn |
20 |
37 |
34:26 |
7 |
GTS Rotmanka |
21 |
34 |
45:48 |
8 |
GKS II Kowale |
19 |
26 |
37:49 |
9 |
Jaguar II Gdańsk AP |
20 |
25 |
56:46 |
10 |
Wisła Długie Pole |
19 |
17 |
35:64 |
11 |
Portowiec Gdańsk |
20 |
15 |
31:71 |
12 |
Sokół Ełganowo |
20 |
14 |
24:48 |
13 |
KS Sulmin |
19 |
14 |
26:58 |
14 |
Gryf Goręczyno |
20 |
13 |
26:58 |
15 |
FC Gowidlino |
19 |
6 |
23:65 |
Komentarze (1)
• Wujek Sam 27.05.2021, 07:39 Zgłoś naruszenie
Kiełpino już nie prowadzi, Gedania II rozbiła Ełganowo i wyszła na prowadzenie, ma 3-punktową przewagę nad Amatorem