Osiem wskazuję już licznik kolejnych zwycięstw odniesionych przez KS Chwaszczyno. Lider I grupy A klasy pokonał tym razem sąsiadów z Szemudu. Do derbowych starć doszło też w grupie II, w której Mściszewice dopiero po golu w końcówce pokonały Gryfa, a Amator wygrał w Gowidlinie 4:3. Zespół z Kiełpina dzięki temu awansował na pozycję lidera. Jeden punkt zarobił Sulmin remisując z rezerwami ekipy z Kowal.
A klasa, grupa I
Eko – Prod Szemud – KS Chwaszczyno 1:4 (0:2)
Bramki: 0:1 Jakub Bruhn (5.), 0:2 Piotr Wentk (26.), 0:3 Łukasz Krześniak (47.), 0:4 Piotr Wentk (87.).
Chwaszczyno: Przemysław Kuchta - Sebastian Gołębiewski (61. Kamil Stawiarski), Andrii Nevkrytyi, Jakub Bruhn (67. Kamil Bistroń), Łukasz Krześniak, Bartosz Kwidziński (79. Wojciech Łupak), Daniel Langowski (22. Andrzej Sirocki), Tomasz Mroziński, Artur Radziak (72. Marek Krześniak), Filip Robakowski, Piotr Wentk.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Klub Sportowy Chwaszczyno |
12 |
30 |
36:16 |
2 |
Start Mrzezino |
11 |
27 |
31:12 |
3 |
Pomorze Akademia Sportowa |
11 |
27 |
83:13 |
4 |
OKS Janowo |
11 |
22 |
36:24 |
5 |
MKS II Władysławowo |
12 |
19 |
37:33 |
6 |
Solar Władysławowo |
10 |
18 |
39:17 |
7 |
Sokół Bożepole Wielkie |
11 |
16 |
30:28 |
8 |
Pomorzanin ERRA Gdynia |
11 |
16 |
32:23 |
9 |
Celtic Reda |
12 |
14 |
20:40 |
10 |
Eko-Prod Szemud |
11 |
13 |
23:22 |
11 |
Zatoka 95 Puck |
11 |
13 |
28:41 |
12 |
KTS-K Wikęd II Luzino |
10 |
11 |
13:21 |
13 |
LZS Dragon Bojano |
11 |
3 |
9:41 |
14 |
Klif Chłapowo |
12 |
0 |
10:96 |
A klasa, grupa II
KS Mściszewice – Gryf Goręczyno 1:0 (0:0)
Bramka: Daniel Wójcik (90.).
Czerwona kartka: Radoslaw Bakulski (64.).
Mściszewice: Krzysztof Kożyczkowski - Tomasz Gródek, Dawid Łukasik, Kamil Szewczyk (46. Daniel Wójcik), Karol Adamiuk, Radosław Bakulski, Bartłomiej Bemowski, Maciej Grygorowicz, Aleks Hillar, Marcel Kogutowski, Kewin Sidor.
Gryf: Tomasz Brillowski - Patryk Drążkiewicz, Tomasz Flisikowski, Łukasz Gliwa, Szymon Lahuta, Mateusz Neubauer (30. Szymon Potrykus), Tomasz Nikel (59. Szymon Mateja), Szymon Stromski, Marek Szalewski, Paweł Wojtala, Piotr Żybko (69. Bartłomiej Węsiora).
FC Gowidlino – Amator Kiełpino 3:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Dawid Lamk (16.), 1:1 Jarosław Wenta (39.), 1:2 Grzegorz Keliński (42.), 1:3 Dawid Lamk (47.), 1:4 Mariusz Mejna (62.), 2:4 Szymon Dawidowski (79.), 3:4 Piotr Wróblewski (80.).
Gowidlino: Damian Cybulla - Dominik Konkel, Michał Dawidowski (74. Karol Reclaw), Szymon Dawidowski, Patryk Górniak (57. Kamil Wojda), Damian Kolke (68. Robert Gliszczyński), Jacek Konkel (68. Mariusz Maszk), Błażej Kreft, Marcin Łabuński, Mariusz Naczk (74. Piotr Wróblewski), Jarosław Wenta.
Kiełpino: Mateusz Kaszyński - Nikodem Czaja (8. Grzegorz Armatowski, 79. Mikołaj Wunsz), Remigiusz Gac, Patryk Gojtowski, Sebastian Kąkol, Grzegorz Keliński, Michał Klaman, Dawid Lamk, Mariusz Mejna, Mateusz Miłosz, Łukasz Szymichowski.
KS Sulmin – GKS II Kowale 2:2
Szczegóły niebawem.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Amator Kiełpino |
12 |
29 |
45:16 |
2 |
Gedania II Gdańsk |
12 |
29 |
32:8 |
3 |
Stoczniowiec Gdańsk |
12 |
27 |
32:11 |
4 |
KS Mściszewice |
12 |
26 |
33:19 |
5 |
Orzeł Straszyn |
12 |
24 |
23:13 |
6 |
Tres Osiczanka Osice |
11 |
23 |
37:18 |
7 |
GTS Rotmanka |
12 |
22 |
27:24 |
8 |
GKS II Kowale |
12 |
20 |
23:24 |
9 |
Jaguar II Gdańsk AP |
13 |
16 |
39:31 |
10 |
Sokół Ełganowo |
12 |
11 |
18:28 |
11 |
Portowiec Gdańsk |
12 |
10 |
20:48 |
12 |
Wisła Długie Pole |
12 |
8 |
20:39 |
13 |
KS Sulmin |
12 |
5 |
15:43 |
14 |
FC Gowidlino |
12 |
5 |
16:36 |
15 |
Gryf Goręczyno |
12 |
3 |
13:35 |
Komentarze (0)