Trzy z pięciu ekip z powiatu kartuskiego grających w miniony weekend w B klasie odniosło zwycięstwa. W II grupie Amigo skromnie wygrało w Gdyni, a Chwaszczyno triumfowało w Gdańsku mimo że pół meczu musiało radzić sobie w dziesiątkę. W grupie IV Gowidlino przedłużyło do pięciu serię zwycięstw i utrzymało pozycję lidera.
B klasa, grupa II – 13. kolejka
Jaguar II Gdańsk - Klub Sportowy Chwaszczyno 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Patryk Reszka (23.), 0:2 Kamil Bistroń (66.).
Czerwona kartka: Kamil Stawiarski – KSCh (45.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski (63. Karol Cieślik), Kamil Bistroń (74. Łukasz Klein), Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Artur Radziak (88. Wojciech Herka), Patryk Reszka (86. Adrian Król), Patryk Sendecki, Kamil Stawiarski, Patryk Waleczkowski (46. Jakub Bruhn).
Pomorzanin Gdynia - GKS II Żukowo 4:2 (4:1)
Bramki: 1:0 Jan Fedorowicz (1.), 2:0 Filip Rozborski (8.), 3:0 Jan Fedorowicz (17.), 4:0 Adam Dobruń (29.), 4:1 Tomasz Nowosad (31.), 4:2 Krzysztof Sidor (89.).
Żukowo: Maciej Korabiewski - Henryk Hirsz, Kamil Kosior, Przemysław Wojciechowski, Patryk Teca, Tomasz Chrupek, Malik Guller, Tomasz Nowosad, Michał Sidor, Krzysztof Sidor, Maciej Sosnowski.
KP Gdynia - Amigo Przyjaźń 0:1 (0:1)
Bramka: Sebastian Żołnowski (19.).
Czerwona kartka: Michał Brylowski – KPG (74.).
Amigo: Mateusz Socha - Adrian Skierka, Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Kamil Skierka, Sebastian Szymański (77. Bartłomiej Szostek), Grzegorz Szyrowski (80. Mateusz Połom), Łukasz Toporski (88. Robert Duraj), Sebastian Żołnowski (69. Ireneusz Skrzyński), Bartłomiej Żołnowski.
UKS 82 Klukowo - Zaspa Gdańsk 0:3
Sztorm II Kosakowo - Celtic Reda 0:2
OKS Janowo - Morena Gdańsk 17:1
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
OKS Janowo |
13 |
30 |
70:21 |
2 |
Celtic Reda |
13 |
29 |
46:18 |
3 |
Jaguar II Gdańsk |
13 |
29 |
73:29 |
4 |
KS Chwaszczyno |
13 |
28 |
34:15 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
13 |
27 |
34:22 |
6 |
Pomorzanin Gdynia |
14 |
23 |
41:26 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
14 |
20 |
34:52 |
8 |
KP Gdynia |
13 |
13 |
26:45 |
9 |
Sztorm II Kosakowo |
14 |
12 |
32:40 |
10 |
Morena Gdańsk |
13 |
10 |
25:64 |
11 |
GKS II Żukowo |
13 |
9 |
17:57 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
14 |
3 |
13:56 |
B klasa, grupa IV - 13. kolejka
Grom Kleszczewo - Orzeł Gołubie 1:0 (1:0)
Bramka: Remigiusz Litkowski (20.).
Czerwona kartka: Piotr Zaborowski – Orzeł (90+1. - druga żółta).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Paweł Radomski, Dominik Kulwikowski, Mateusz Bucior (62. Damian Gronda), Robert Jereczek, Lucjan Jóskowski, Radosław Kabała, Michał Mejer, Krzysztof Setny, Dawid Wiczkowski, Piotr Zaborowski.
FC Gowidlino - Multistal System Bytonia 4:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Mariusz Naczk (27.), 2:0 Kamil Wenta (38.), 3:0 Damian Kolke (49.), 4:0 Piotr Wróblewski (74.), 4:1 Sebastian Pienschke (83.).
Gowidlino: Arkadiusz Kolke - Kamil Wenta (46. Damian Kolke), Aleksander Formela, Patryk Górniak, Jacek Konkel, Błażej Kreft (60. Piotr Wróblewski), Kamil Krefta (46. Marcin Krefta), Mariusz Naczk (56. Robert Gliszczyński), Rafał Reclaf, Jarosław Wenta, Kacper Zengerski.
Ceramik Łubiana - Santana Wielki Klincz 1:5
Budmar Bytonia - Huragan Nowe Polaszki 2:8
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
FC Gowidlino |
10 |
25 |
31:10 |
2 |
Santana Wielki Klincz |
10 |
23 |
32:11 |
3 |
Huragan Nowe Polaszki |
10 |
16 |
23:19 |
4 |
Orzeł Gołubie |
10 |
15 |
17:17 |
5 |
Grom Kleszczewo |
10 |
13 |
13:19 |
6 |
MultiStal System Bytonia |
10 |
12 |
21:24 |
7 |
Ceramik Łubiana |
10 |
12 |
17:23 |
8 |
Budmar Bytonia |
9 |
9 |
19:28 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
9 |
2 |
10:32 |
Komentarze (0)