Rozpoczęła się już runda wiosenna w piłkarskiej B klasie. W grupie II zwycięsko w rundę rewanżową weszła druga drużyna GKS-u Żukowo i Amigo Przyjaźń, a po golu w doliczonym czasie gry przegrało Chwaszczyno i straciło miejsce na podium. W IV grupie lider z Gowidlina wygrał pewnie derby w Gołubiu, a Słupia uległa u siebie Ceramikowi.
B klasa, grupa II – 12. kolejka
GKS II Żukowo - Sztorm II Kosakowo 1:0 (0:0)
Bramka: Krzysztof Sidor (90.).
Żukowo: Maciej Korabiewski - Henryk Hirsz, Przemysław Wojciechowski, Patryk Teca, Janusz Biankowski, Malik Guller (58. Dawid Szadaj), Tomasz Nowosad (17. Michał Sidor), Łukasz Pawlicki (46. Adam Sleziński), Krzysztof Sidor, Maciej Sosnowski, Rafał Wrzeszcz.
Amigo Przyjaźń - Zaspa Gdańsk 5:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Damian Jurczak (55.), 2:0 Adrian Skierka (64.), 3:0 Sebastian Szymański (66.), 4:0 Bartosz Choszcz (72.), 5:0 Damian Jurczak (84.).
Bramki: Mateusz Socha - Adrian Skierka (68. Robert Duraj), Ireneusz Skrzyński (68. Grzegorz Szyrowski), Bartosz Choszcz, Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz (77. Bartłomiej Szostek), Kamil Skierka, Sebastian Szymański, Łukasz Toporski, Bartłomiej Żołnowski.
KS Chwaszczyno - OKS Janowo 2:3 (2:3)
Bramki: 1:0 Kamil Stawiarski (3.), 1:1 Adrian Bukowski (6.), 2:1 Kamil Stawiarski (9.), 2:2 Adrian Bukowski (17.), 2:3 Sebastian Neumann (90+1.).
Chwaszczyno: Sylwester Skrzyński - Sebastian Gołębiewski, Kamil Bistroń, Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Artur Radziak (64. Adrian Król), Patryk Reszka, Patryk Sendecki, Kamil Stawiarski (89. Karol Cieślik), Patryk Waleczkowski (46. Łukasz Klein).
Morena Gdańsk - Pomorzanin Gdynia 1:3
Celtic Reda - UKS 82 Klukowo 7:0
KP Gdynia - Jaguar II Gdańsk 3:7
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Jaguar II Gdańsk |
12 |
29 |
73:27 |
2 |
OKS Janowo |
12 |
27 |
53:20 |
3 |
Celtic Reda |
12 |
26 |
44:18 |
4 |
KS Chwaszczyno |
12 |
25 |
32:15 |
5 |
Amigo Przyjaźń |
12 |
24 |
33:22 |
6 |
Pomorzanin Gdynia |
13 |
20 |
37:24 |
7 |
Zaspa Gdańsk |
13 |
17 |
31:52 |
8 |
KP Gdynia |
12 |
13 |
26:44 |
9 |
Sztorm II Kosakowo |
13 |
12 |
32:38 |
10 |
Morena Gdańsk |
12 |
10 |
24:47 |
11 |
GKS II Żukowo |
12 |
9 |
15:53 |
12 |
UKS 82 Klukowo |
13 |
3 |
13:53 |
B klasa, grupa IV – 12. kolejka
Słupia Sulęczyno - Ceramik Łubiana 0:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Bober (19.), 0:2 Łukasz Bober (52.), 0:3 Maciej Galas (84.).
Słupia: Patryk Zielonka - Sebastian Stencel, Dawid Zander, Dawid Kulas, Szymon Wilma, Filip Orlikowski, Krzysztof Klasa (88. Marcin Jeliński), Krzysztof Bronk (56. Przemysław Toruńczak), Adam Gostkowski, Szymon Hinc, Krzysztof Stenka (80. Dominik Jenta).
Orzeł Gołubie - FC Gowidlino 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Kacper Zengerski (26.), 0:2 Jarosław Wenta (58.), 0:3 Kacper Zengerski (86.), 0:4 Jarosław Wenta (90+4.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Mateusz Bucior (59. Marcin Zarach), Mateusz Cyman, Robert Jereczek (70. Damian Gronda), Lucjan Jóskowski, Michał Mejer, Kamil Puzdrowski, Krzysztof Setny (90. Karol Olszewski), Dawid Wiczkowski (81. Damian Regliński), Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach.
Huragan Nowe Polaszki - Multistal System Bytonia 1:1
Santana Wielki Klincz – KS Grom Kleszczewo 6:0
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
FC Gowidlino |
9 |
22 |
27:9 |
2 |
Santana Wielki Klincz |
9 |
20 |
27:10 |
3 |
Orzeł Gołubie |
9 |
15 |
17:16 |
4 |
Huragan Nowe Polaszki |
9 |
13 |
15:17 |
5 |
MultiStal System Bytonia |
9 |
12 |
20:20 |
6 |
Ceramik Łubiana |
9 |
12 |
16:18 |
7 |
Grom Kleszczzewo |
9 |
10 |
12:19 |
8 |
Budmar Bytonia |
8 |
9 |
17:20 |
9 |
Słupia Sulęczyno |
9 |
2 |
10:32 |
Komentarze (0)