Gryf i Amigo to dwa zespoły z powiatu kartuskiego, które w miniony weekend zdobyły komplet punktów w B klasie. Piłkarze z Goręczyna pokonali na wyjeździe rezerwy Raduni, a zespół z Przyjaźni w derbach gminy Żukowo wygrał z Chwaszczynem. Inne starcie rywali zza miedzy, czyli Gowidlina i Sulęczyna, padł remis, natomiast swoje spotkania z rywalami spoza powiatu przegrali piłkarze z Żukowa i Gołubia.
B klasa, gr. IV - wyniki 5. kolejki
Huragan Nowe Polaszki – Orzeł Gołubie 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Krzysztof Łagowski (47.), 2:0 Bartosz Szyc (60.).
Czerwona kartka: Patryk Rocławski – Huragan (71.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Mateusz Bucior (74. Szymon Julke), Tadeusz Cyman, Robert Jereczek, Lucjan Jóskowski, Michał Mejer, Dominik Niklas, Kamil Puzdrowski, Krzysztof Setny, Piotr Zaborowski, Patrycjusz Zarach.
GKS II Żukowo – GTS Przywidz 2:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Tesmer (38.), 1:1 Łukasz Pawlicki (42.), 1:2 Krzysztof Lasota (76.), 2:2 Łukasz Pawlicki (78.), 2:3 Roman Czaiński (90+2).
Żukowo: Adam Wróbel - Tomasz Bogucki, Maciej Celiński – Jakubowicz, Tomasz Chrupek, Malik Guller (56. Adam Wojtyłowicz), Tomasz Lamk, Ryszard Miotk, Łukasz Pawlicki, Michał Sidor, Maciej Sosnowski, Przemysław Wojciechowski.
FC Gowidlino – Słupia Sulęczyno 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Krzysztof Bronk (55.), 1:1 Mariusz Naczk (73.).
Gowidlino: Igor Tarasiuk - Piotr Cybulla, Aleksander Formela, Paweł Kolke, Jacek Konkel, Mariusz Maszk (81. Maciej Lis), Mariusz Naczk, Rafał Reclaf, Jakub Różnicki, Bartek Treder, Jarosław Wenta.
Słupia: Waldemar Hinc - Krzysztof Bronk, Tomasz Gojtowski (46. Adam Gostkowski), Mariusz Gostkowski, Szymon Hinc, Andrzej Kreft (83. Tomasz Kreft), Norbert Plichta (46. Mateusz Kmiecik), Dawid Smentoch (70. Mariusz Zielonka), Łukasz Stefański, Krzysztof Stenka, Krzysztof Zblewski.
Amigo Przyjaźń – KS Chwaszczyno 5:2 (3:1)
Bramki: 0:1 Andrzej Sirocki (21.), 1:1 Grzegorz Choszcz (23.), 2:1 Sebastian Szymański (26.), 3:1 Bartosz Choszcz (27.), 3:2 Andrzej Sirocki (47.), 4:2 Grzegorz Choszcz (81.), 5:2 Bartosz Choszcz (83.).
Amigo: Marcin Papis - Grzegorz Choszcz, Bartosz Choszcz (90+1. Maciej Ciszek), Patryk Kunkel, Krzysztof Makurat, Damian Nowakiewicz, Tomasz Sikora, Kamil Skierka, Sebastian Szymański (69. Ireneusz Skrzyński), Grzegorz Szyrowski (59. Maciej Krause), Bartłomiej Żołnowski.
Chwaszczyno: Paweł Szlas - Wojciech Herka (46. Marek Liszewski), Łukasz Kowalski, Adrian Król (75. Michał Sendacki), Łukasz Krześniak, Marek Krześniak, Bartosz Kwidziński, Jakub Paluch (46. Patryk Sendecki), Artur Radziak, Patryk Reszka (79. Mariusz Radoń), Andrzej Sirocki.
Radunia II Stężyca – Gryf Goręczyno 1:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Szymon Lahuta (4.), 0:2 Tomasz Nikel (60.), 1:2 Bartosz Stencel (89.), 1:3 Grzegorz Suchoparski (90+5.).
Radunia: Sebastian Turzyński - Karol Akerman, Krzysztof Cichosz, Filip Kerlin, Jakub Naczk, Michał Pek, Daniel Rompa, Bartosz Stencel, Przemysław Szulfer, Jordan Szulist, Paweł Wiczkowski (70. Sebastian Mosz).
Gryf: Tomasz Brillowski - Patryk Drążkiewicz (64. Tomasz Buczyński), Arkadiusz Elas, Łukasz Gliwa (58. Artur Supernak), Karol Góra, Błażej Kluge, Radosław Kostka (53. Marek Szalewski), Szymon Lahuta, Wojciech Magulski, Tomasz Nikel, Paweł Radomski (80. Grzegorz Suchoparski).
⇒ Zobacz wyniki, składy i zdjęcia z 4. kolejki B klasy
Tabela B klasy
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Huragan Nowe Polaszki |
4 |
13:0 |
12 |
2 |
GKS II Sierakowice |
4 |
9:2 |
10 |
3 |
Słupia Sulęczyno |
5 |
16:10 |
10 |
4 |
Amigo Przyjaźń |
5 |
10:9 |
9 |
5 |
Gryf Goręczyno |
4 |
7:2 |
7 |
6 |
KS Chwaszczyno |
4 |
6:7 |
6 |
7 |
Radunia II Stężyca |
5 |
10:8 |
6 |
8 |
Orzeł Gołubie |
5 |
6:7 |
6 |
9 |
FC Gowidlino |
4 |
8:12 |
4 |
10 |
GTS Przywidz |
5 |
6:16 |
3 |
11 |
GKS II Żukowo |
5 |
7:25 |
0 |
Komentarze (0)