Bramkostrzelne były w miniony weekend zespoły z B klasy. Aż dziewięć bramek zaaplikował swoim rywalom Amator II Kiełpino, po pięć strzeliły rezerwy Cartusii Kartuzy i Orzeł Gołubie. Skromniej, ale wygrały też Pomorzanin Banino i Słupia Sulęczyno.
B klasa, grupa II
GKS Żukowo – pauza
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Korona Cedry Małe |
8 |
21 |
66:13 |
2 |
Morena Gdańsk |
7 |
16 |
23:20 |
3 |
GTS Juszkowo |
7 |
13 |
20:15 |
4 |
Czarni II Pruszcz Gdański |
7 |
11 |
27:19 |
5 |
KS Grabiny-Zameczek |
7 |
10 |
21:17 |
6 |
Wisła Steblewo |
6 |
10 |
18:23 |
7 |
GKS Żukowo |
6 |
10 |
24:15 |
8 |
UKS 82 Klukowo |
8 |
8 |
16:35 |
9 |
GTS Pruszcz Gdański |
6 |
7 |
13:18 |
10 |
GKS Trąbki Wielkie |
7 |
7 |
16:24 |
11 |
GTS Rokitnica |
6 |
2 |
10:39 |
12 |
Pomerania Gdańsk |
7 |
1 |
8:24 |
B klasa, grupa III
Cartusia II Kartuzy – GKS II Sierakowice 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Igor Grzymkowski (8.), 2:0 Jakub Toruńczak (33.), 3:0 Jakub Toruńczak (67.), 4:0 Robert Radomski (70.), 4:1 Robert Domaros (73.), 5:1 Jakub Toruńczak (80.).
Cartusia: Michał Bogdziewicz (81. Bartosz Płotka) - Mateusz Fierka, Filip Ptach, Filip Kitowski, Igor Grzymkowski (65. Maciej Hoeft), Bartłomiej Teca (75. Dawid Tusk), Łukasz Riegel, Robert Radomski (81. Lucjan Lubocki), Artur Szymański, Jakub Toruńczak, Kacper Kobiela (58. Paweł Raczyński).
Sierakowice: Michał Tryba - Dawid Mielewczyk (46. Tymoteusz Król), Dawid Klejna, Rafał Kunikowski (66. Kacper Labuda), Jakub Joskowski, Tomasz Lis, Robert Domaros, Jakub Dejk (46. Seweryn Stencel), Ignacy Wolski, Przemysław Okuniewski, Aleksander Mróz.
Orzeł Gołubie – KS Dąbrówka Linia 5:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Kamil Puzdrowski (20.), 2:0 Jeremiasz Kulwikowski (44.), 2:1 Grzegorz Szreder (54.), 3:1 Dominik Niklas (66.), 4:1 Kamil Puzdrowski (82.), 5:1 Dominik Niklas (90+1.).
Orzeł: Maciej Wiczkowski - Filip Meier (73. Miłosz Brylowski), Błażej Kulwikowski, Artur Mach, Mateusz Bucior, Jakub Burandt (62. Kacper Cichosz), Robert Jereczek (62. Dominik Niklas), Jeremiasz Kulwikowski, Kamil Puzdrowski (85. Wojciech Dawidowski), Piotr Zaborowski (77. Mikołaj Leyk), Patrycjusz Zarach.
Amigo Przyjaźń – GKS II Żukowo 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Tomasz Chrupek (5.), 1:1 Patryk Borowski (87.).
Amigo: Marcin Papis - Kacper Kleisa, Patryk Borowski, Grzegorz Choszcz, Damian Jurczak, Damian Nowakiewicz, Adrian Skierka, Kamil Skierka, Mateusz Socha, Sebastian Szymański, Grzegorz Szyrowski (60. Bartłomiej Żołnowski).
Żukowo: Janusz Grzybowski - Jakub Poklękowski, Adam Gostkowski Krawczyk, Tomasz Chrupek, Kamil Kosior (58. Patryk Grohs), Tomasz Nowosad (21. Jakub Formela), Łukasz Pawlicki (66. Michał Sidor), Wojciech Poroszewski, Maciej Sosnowski (70. Filip Tomaszuk), Przemysław Wojciechowski, Rafał Wrzeszcz (86. Henryk Hirsz).
Pomorzanin Banino - Huragan Nowe Polaszki 3:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Kamil Cichy (13.), 2:1 Dawid Lewańczyk (69.), 3:1 Mateusz Zabiełło (74.).
Pomorzanin: Rafał Knobel - Michał Lewańczyk (90. Artur Kowalczyk), Mateusz Zabiełło, Łukasz Morawski, Dawid Lewańczyk, Kamil Cichy (90. Dennis Jendernalik), Adam Treppa, Marcin Bieroń, Mateusz Kamiński, Mateusz Mianowski (90+2. Piotr Brach), Adam Wielewicki.
Remus Mirachowo - Słupia Sulęczyno 0:1 (0:0)
Bramka: Szymon Wilma (79.).
Remus: Bartek Hinca - Maciej Witke, Damian Gronda, Norbert Drywa, Mateusz Białk, Nikodem Pastalenc (82. Maciej Bobkowski), Julian Kunikowski, Aleksander Wydrowski, Krzysztof Setny, Lucjan Jóskowski, Fabian Lewna (57. Maksymilian Cirocki).
Słupia: Michał Jereczek - Jakub Węsierski (67. Dawid Kulas), Konrad Dułak, Nikodem Kotkowski (46. Karol Olszewski), Szymon Wilma, Krzysztof Bronk (88. Piotr Warmowski), Adam Gostkowski, Krzysztof Klasa, Filip Orlikowski, Przemysław Toruńczak (67. Przemysław Recław), Dawid Zander.
Amator II Kiełpino - Ceramik Łubiana 9:1 (3:1)
Bramki: 1:0 Leszek Renowski (2.), 2:0 Leszek Renowski (4.), 3:1 Mariusz Mejna (31.), 4:1 Mariusz Mejna (55.), 5:1 Piotr Chlechowicz (59.), 6:1 Mariusz Mejna (75.), 7:1 Mariusz Mejna (86.), 8:1 Nikodem Czaja (88.), 9:1 Marek Klawiter (89.).
Amator: Teofil Wezel (46. Paweł Łykowski) - Jacek Szymichowski, Grzegorz Armatowski (79. Tomasz Sonntag), Piotr Chlechowicz (61. Marek Klawiter), Nikodem Czaja, Krzysztof Kaszyński, Sebastian Kąkol, Mariusz Mejna, Leszek Renowski (69. Jakub Gollnau), Kacper Szczesny (74. Olaf Necel), Łukasz Szymichowski.
|
|
mecze |
punkty |
bramki |
1 |
Cartusia II Kartuzy |
8 |
22 |
32:9 |
2 |
Amator II Kiełpino |
8 |
19 |
32:13 |
3 |
Orzeł Gołubie |
8 |
17 |
16:8 |
4 |
Amigo Przyjaźń |
8 |
14 |
23:9 |
5 |
Słupia Sulęczyno |
8 |
13 |
16:14 |
6 |
Pomorzanin Banino |
8 |
11 |
13:18 |
7 |
GKS II Sierakowice |
8 |
10 |
15:14 |
8 |
KS Dąbrówka Linia |
8 |
9 |
15:23 |
9 |
Huragan Nowe Polaszki |
8 |
9 |
19:28 |
10 |
Remus Mirachowo |
8 |
7 |
9:17 |
11 |
GKS II Żukowo |
8 |
4 |
8:22 |
12 |
Ceramik Łubiana |
8 |
3 |
8:31 |
Komentarze (0)