Dnia 16.11.2019 r. odbyła się druga kolejka Halowej Ligi Juniorów roczników 2008 i 2010. W drugim terminie w roczniku 2010 nie zagrali GKS Kowale i APK Jedynka Kartuzy, które w tym terminie nie mogli rywalizować.
W roczniku 2008 po czterech meczach na prowadzeniu z kompletem zwycięstw jest KS Skorzewo, które]y w drugiej kolejce nie bez problemów pokonało Vigo Tuchom 3:2 oraz GAP Spartę Gdańsk 4:1. Oba mecze w tej rundzie wygrało też FC Gowidlino, a pierwsze punkty zdobyły Vigo Tuchom oraz KS II Skorzewo. W najciekawszym i zarazem ostatnim meczu tej kolejki Amator Kiełpino zremisował ze Sportingiem Leźno 1:1. Natomiast w pierwszym swoim spotkaniu tego dnia zespół z Kiełpina rozbił Spartę Gdańsk aż 13:0 i aż pięć bramek zdobył lider klasyfikacji strzelców Kacper Bojanowski.
W lidze rocznika 2010 z kompletem punktów prowadzą Wierzyca Stara Kiszewa i KS Skorzewo. W meczu na szczycie drużyn do tej pory niepokonanych Wierzyca Stara Kiszewa pewnie pokonała Amator Kiełpino 6:1. Tą porażkę Amator powetował sobie w meczu o miejsce trzecie w tabeli na tę chwilę z Czarnymi Pruszcz Gdański wygrywając 8:2, a aż pięć bramek strzelił Nikodem Lamk. Taką samą skutecznością popisał się zawodnik Czarnych Andrzej Mąka w wygranym meczu 7:3 z Vigo Tuchom.
Trzecia kolejka odbędzie się w sobotę 14.12.2019 r. W godzinach przedpołudniowych zagra rocznik 2008 i najciekawiej zapowiadają się mecze drugiego Amatora Kiełpino, który wpierw podejmie lidera KS Skorzewo, a następnie trzecie FC Gowidlino. Rocznik 2010 rywalizować będzie po południu i w meczu na szczycie zagrają mające komplet punktów Wierzyca Stara Kiszewa i KS Skorzewo. Drużyna ze Skorzewa w ostatnim meczu tego dnia podejmie ponadto trzeci Amator Kiełpino.
Halowa Liga Juniorów - wyniki 2. kolejki
Rocznik 2008
KS Skorzewo – Vigo Tuchom 3 : 2 (2 : 0)
Wiktor Piaskowski, Fabian Ugowski, Dawid Kujawski – Wiktor Wanke, Michał Borzecki
Vigo Tuchom – KS II Skorzewo 5 : 2 (4 : 2)
Marcel Brozio (2), Paweł Wierzyński, Wiktor Wanke, Tomasz Heise – Izabela Kujawska, Adam Lis
KS Skorzewo – GAP Sparta Gdańsk 4 : 1 (1 : 1)
Miłosz Dobek (2), Michał Zaborowski, Dawid Kujawski – Maksymilian Godycki-Ćwirko
KS II Skorzewo – Amator II Kiełpino 2 : 0 (0 : 0)
Piotr Kozikowski, Maksymilian Lubecki
Vigo Tuchom – FC Gowidlino 2 : 6 (1 : 1)
Wiktor Wanke, Dominik Kasyna – Gabriel Stolc (2), Tomasz Brzeski (2), Ksawery Kotłowski, Szymon Polejowski
GAP Sparta Gdańsk – Amator Kiełpino 0 : 13 (0 : 7)
Krystian Worzała (5), Kacper Bojanowski (4), Małgorzata Pettke, Jan Pettke, Oliwia Pipiórka, Piotr Klawikowski
KS II Skorzewo – Sporting Leźno 1 : 7 (1 : 3)
Piotr Kozikowski – Leon Zega (3), Igor Malinowski (2), Wojciech Sułek, Jan Pasiut
Amator II Kiełpino – FC Gowidlino 1 : 8 (1 : 3)
Brajan Stencel – Ksawery Kotłowski (3), Tomasz Brzeski (3), Filip Klejna, Gabriel Stolc
Sporting Leźno – Amator Kiełpino 1 : 1 (1 : 1)
Leon Zega – Jan Pettke
Tabela
1. KS Skorzewo 12 ; 19 : 5
2. Amator Kiełpino 10 ; 29 : 1
3. FC Gowidlino 9 ; 17 : 4
4. Sporting Leźno 7 ; 17 : 5
5. Vigo Tuchom 3 ; 9 : 11
6. KS II Skorzewo 3 ; 5 : 24
7. Amator II Kiełpino 1 ; 1 : 19
8. GAP Sparta Gdańsk 1 ; 1 : 25
Strzelcy
9 goli - Kacper Bojanowski (Amator Kiełpino)
7 goli - Igor Malinowski (Sporting Leźno), Krystian Worzała (Amator Kiełpino)
6 goli - Ksawery Kotłowski (FC Gowidlino)
5 goli - Tomasz Brzeski (FC Gowidlino), Leon Zega (Sporting Leźno)
Terminarz trzeciej kolejki - 14.12.2019 r.
1. 09.00 KS Skorzewo – Amator II Kiełpino
2. 09.35 KS II Skorzewo – FC Gowidlino
3. 10.10 Amator Kiełpino - KS Skorzewo
4. 10.45 GAP Sparta Gdańsk - KS II Skorzewo
5. 11.20 KS Skorzewo – Sporting Leźno
6. 11.55 Amator II Kiełpino – Vigo Tuchom
7. 12.30 FC Gowidlino – Amator Kiełpino
8. 13.05 Vigo Tuchom – GAP Sparta Gdańsk
9. 14.15 Vigo Tuchom – Sporting Leźno
Rocznik 2010
Wierzyca Stara Kiszewa – Vigo Tuchom 6 : 0 (3 : 0)
Kamil Wenta (2), Maksymilian Koliński, Wiktor Troka, Olaf Mollin, Alan Bronk
Czarni Pruszcz Gdański – TS Nowa Karczma 6 : 3 (2 : 2)
Jakub Kiecak, Alan Jurczyk (2), Nikodem Kozierkiewicz, Nikodem Tucholski – Franciszek Klejna (2), Dawid Pałubicki
Amator Kiełpino – Wierzyca Stara Kiszewa 1 : 6 (0 : 3)
Nikodem Lamk – Maksymilian Koliński, Cezary Kuczyński, Wiktor Troka, Kamil Wenta, Olaf Mollin, Alan Bronk
Vigo Tuchom – Czarni Pruszcz Gdański 3 : 7 (2 : 3)
Jacek Szlachecki (2), Szymon Falik – Andrzej Mąka (5), Jakub Truszczyński (2)
KS Skorzewo – TS Nowa Karczma 4 : 2 (2 : 1)
Aleks Węsierski, Aleksander Bednarek, Maciej Węsierski, Dominik Cibulla – Dawid Pałubicki, Franciszek Klejna
Czarni Pruszcz Gdański – Amator Kiełpino 2 : 8 (1 : 1)
Nikodem Kozierkiewicz, Alan Jurczyk – Nikodem Lamk (5), Dawid Klawikowski (2), Zbigniew Wójtowicz
KS Skorzewo – Vigo Tuchom 5 : 2 (5 : 2)
Maciej Węsierski (2), Grzegorz Burandt, Aleksander Lis, Aleksander Bednarek – Filip Czemko, Jacek Szlachecki
Tabela
1. Wierzyca Stara Kiszewa 12 ; 24 : 3
2. KS Skorzewo 12 ; 22 : 6
3. Amator Kiełpino 9 ; 18 : 9
4. Czarni Pruszcz Gdański 9 ; 19 : 27
5. APK Jedynka Kartuzy 6 ; 14 : 10
6. GKS Kowale 0 ; 3 : 10
7. Vigo Tuchom 0 ; 5 : 18
8. TS Nowa Karczma 0 ; 8 : 26
Strzelcy
8 goli - Nikodem Lamk (Amator Kiełpino)
7 goli - Andrzej Mąka (Czarni Pruszcz Gdański), Maciej Węsierski (KS Skorzewo)
6 goli - Aleksander Bednarek (KS Skorzewo), Maksymilian Koliński (Wierzyca Stara Kiszewa), Wiktor Troka (Wierzyca Stara Kiszewa)
5 goli - Alan Gdaniec (APK Jedynka Kartuzy), Dawid Klawikowski (Amator Kiełpino), Kamil Wenta (Wierzyca Stara Kiszewa)
Terminarz trzeciej kolejki - 14.12.2019 r.
1. 13.40 GKS Kowale - Vigo Tuchom
2. 14.50 GKS Kowale – TS Nowa Karczma
3. 15.25 Vigo Tuchom – Amator Kiełpino
4. 16.00 Wierzyca Stara Kiszewa – KS Skorzewo
5. 16.35 Vigo Tuchom - TS Nowa Karczma
6. 17.10 Wierzyca Stara Kiszewa – GKS Kowale
7. 17.45 Amator Kiełpino – KS Skorzewo
Amator Kiełpino
Komentarze (0)