Radunia Stężyca utrzymała się na szczycie III ligi mimo remisu z Mieszkiem, GKS Przodkowo przez pauzę stracił miejsce na podium IV ligi, a w okręgówce swoją pozycję o dwa oczka poprawił Sporting Leźno, loty obniżył GKS Sierakowice, a lokaty Cartusii 1923 Kartuzy i KS-u Kamienicy Królewskiej pozostały bez zmian.
III liga
⇒ Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno 0:0
Wda Świecie - Sokół Kleczew 4:5
Chemik Moderator Bydgoszcz - Gwardia Koszalin 1:2
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin 3:0
Wierzyca Decka Pelplin - KKS Lech II Poznań 1:4
Górnik Konin - Polonia Środa Wlkp. 3:1
Świt Szczecin – KKS Włókniarz 1925 Kalisz 0:1
Bałtyk Gdynia - Bałtyk Koszalin 1:2
Kotwica Kołobrzeg - KP Starogard Gdański 1:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Radunia Stężyca |
12 |
26:9 |
27 |
2 |
Sokół Kleczew |
12 |
22:15 |
26 |
3 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
12 |
23:11 |
26 |
4 |
KP Starogard Gdański |
12 |
22:7 |
25 |
5 |
Mieszko Gniezno |
12 |
31:17 |
24 |
6 |
Bałtyk Gdynia |
12 |
22:10 |
23 |
7 |
KKS Lech II Poznań |
11 |
22:11 |
23 |
8 |
Kotwica Kołobrzeg |
12 |
21:18 |
21 |
9 |
Polonia Środa Wlkp. |
12 |
17:17 |
19 |
10 |
Gwardia Koszalin |
12 |
14:19 |
13 |
11 |
Świt Szczecin |
12 |
6:13 |
12 |
12 |
Jaroota Jarocin |
12 |
8:13 |
12 |
13 |
Bałtyk Koszalin |
12 |
17:29 |
12 |
14 |
Górnik Konin |
11 |
12:16 |
11 |
15 |
Wierzyca Decka Pelplin |
12 |
16:26 |
8 |
16 |
Wda Świecie |
12 |
15:26 |
7 |
17 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
12 |
12:30 |
6 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
12 |
9:28 |
4 |
IV liga
Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 4:0
GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 4:0
Wda Lipusz - Arka II Gdynia 1:1
Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 0:1
Pogoń Lębork - Gryf Słupsk S.A. 0:2
KTS-K Wikęd Luzino - Jantar Ustka 1:1
GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 0:4
Bytovia II Bytów - Orkan Rumia 1:2
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
13 |
35:12 |
34 |
2 |
Stolem Gniewino |
14 |
45:20 |
29 |
3 |
Grom Nowy Staw |
13 |
35:14 |
27 |
4 |
GKS Przodkowo |
13 |
29:13 |
26 |
5 |
Lechia II Gdańsk |
13 |
32:17 |
26 |
6 |
KTS-K Wikęd Luzino |
13 |
21:15 |
24 |
7 |
Wda Lipusz |
14 |
24:22 |
21 |
8 |
Powiśle Dzierzgoń |
13 |
22:22 |
21 |
9 |
Arka II Gdynia SSA |
13 |
33:25 |
19 |
10 |
Jantar Ustka |
13 |
21:37 |
17 |
11 |
GKS Kowale |
13 |
17:18 |
14 |
12 |
Gedania Gdańsk |
13 |
19:27 |
14 |
13 |
Orkan Rumia MKS |
12 |
16:24 |
13 |
14 |
Bytovia II Bytów |
14 |
14:28 |
13 |
15 |
Jaguar Gdańsk |
13 |
13:21 |
13 |
16 |
Kaszubia Kościerzyna |
13 |
17:30 |
12 |
17 |
GKS Kolbudy |
14 |
21:36 |
10 |
18 |
Anioły Garczegorze |
13 |
7:25 |
8 |
19 |
Pogoń Lębork |
13 |
11:26 |
7 |
Klasa okręgowa
⇒ Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Cartusia 1923 Kartuzy 0:1
⇒ GSS Potok Pszczółki – KS Kamienica Królewska 2:1
⇒ GKS Sierakowice - Sporting Leźno 1:3
MKS Władysławowo - Zenit Łęczyce 4:1
Bałtyk II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański 1:4
Gedania II Gdańsk - Sztorm Mosty 0:2
Orlęta Reda - FSP Portowiec Gdańsk 3:1
Polonia Gdańsk - Wietcisa Skarszewy 1:2
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
11 |
36:10 |
28 |
2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 |
28:17 |
26 |
3 |
Orlęta Reda |
11 |
29:22 |
25 |
4 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
11 |
26:15 |
22 |
5 |
GSS Potok Pszczółki |
11 |
25:17 |
19 |
6 |
Sporting Leźno |
11 |
20:22 |
17 |
7 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
11 |
24:19 |
17 |
8 |
Wietcisa Skarszewy |
11 |
21:19 |
16 |
9 |
Bałtyk II Gdynia |
11 |
37:25 |
15 |
10 |
Sztorm Mosty |
11 |
19:28 |
15 |
11 |
Zenit Łęczyce |
11 |
25:27 |
14 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
11 |
14:24 |
8 |
13 |
FSP Portowiec Gdańsk |
11 |
18:25 |
8 |
14 |
GKS Sierakowice |
11 |
14:25 |
8 |
15 |
Gedania II Gdańsk |
11 |
10:26 |
8 |
16 |
Polonia Gdańsk |
11 |
10:35 |
3 |
Komentarze (0)