Radunia Stężyca zgubiła punkty, ale zachowała pozycję wicelidera, nie straciła nic do KP Starogard Gd. i zachowała przewagę nad Kotwicą Kołobrzeg; GKS Przodkowo po kolejnym zwycięstwie jest coraz wyżej w tabeli IV ligi; w okręgówce Cartusia 1923 Kartuzy spadła z fotela lidera, pnie się w górę Sporting Leźno, zostawiając za plecami Kamienicę Królewską i GKS Sierakowice - takie są efekty ostatnich meczów drużyn z powiatu w piłkarskich ligach od III do V.
III liga
⇒ Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 2:2
Pogoń II Szczecin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz - Sokół Kleczew 0:3
Górnik Konin - KP Starogard Gdański 0:0
Wierzyca Decka Pelplin - Mieszko Gniezno 4:0
Gwardia Koszalin - KKS Lech II Poznań 1:0
Wda Świecie - Bałtyk Gdynia 0:2
Jarota Jarocin - Polonia Środa Wlkp. 0:1
Świt Szczecin - Bałtyk Koszalin 1:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
KP Starogard Gdański |
8 |
18:3 |
20 |
2 |
Radunia Stężyca |
8 |
19:6 |
20 |
3 |
Bałtyk Gdynia |
8 |
13:4 |
17 |
4 |
Kotwica Kołobrzeg |
8 |
15:8 |
17 |
5 |
KKS Lech II Poznań |
8 |
13:9 |
14 |
6 |
Sokół Kleczew |
8 |
12:10 |
14 |
7 |
Mieszko Gniezno |
8 |
22:15 |
14 |
8 |
KKS Włókniarz 1925 Kalisz |
8 |
11:6 |
14 |
9 |
Świt Szczecin |
8 |
6:8 |
11 |
10 |
Polonia Środa Wlkp. |
8 |
11:13 |
10 |
11 |
Górnik Konin |
8 |
8:12 |
8 |
12 |
Wierzyca Decka Pelplin |
8 |
9:11 |
7 |
13 |
Gwardia Koszalin |
8 |
8:13 |
7 |
14 |
Wda Świecie |
8 |
8:15 |
7 |
15 |
Jarota Jarocin |
8 |
4:7 |
6 |
16 |
Chemik Moderator Bydgoszcz |
8 |
9:20 |
6 |
17 |
Bałtyk Koszalin |
8 |
9:20 |
5 |
18 |
Pogoń II Szczecin |
8 |
6:21 |
1 |
IV liga
⇒ GKS Przodkowo - Arka II Gdynia 5:1
Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw 0:4
Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 1:1
Stolem Gniewino - KYS-K Wikęd Luzino 3:1
GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze 0:0
Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia 3:3
Gryf Słupsk S.A. - Powiśle Dzierzgoń 5:0
Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna 0:2
Wda Lipusz - GKS Kowale 1:0
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
Gryf Słupsk |
10 |
29:9 |
27 |
2 |
Grom Nowy Staw |
9 |
29:11 |
22 |
3 |
Wda Lipusz |
10 |
23:18 |
20 |
4 |
GKS Przodkowo |
10 |
23:12 |
19 |
5 |
Lechia II Gdańsk |
10 |
22:13 |
17 |
6 |
Powiśle Dzierzgoń |
9 |
17:12 |
17 |
7 |
Stolem Gniewino |
10 |
22:16 |
17 |
8 |
Arka II Gdynia SSA |
9 |
22:17 |
14 |
9 |
KTS-K Wikęd Luzino |
9 |
14:11 |
14 |
10 |
GKS Kowale |
9 |
12:9 |
11 |
11 |
Jaguar Gdańsk |
10 |
10:16 |
10 |
12 |
Bytovia II Bytów |
10 |
10:20 |
10 |
13 |
Jantar Ustka |
9 |
16:28 |
10 |
14 |
Gedania Gdańsk |
10 |
14:23 |
8 |
15 |
GKS Kolbudy |
10 |
15:25 |
8 |
16 |
Orkan Rumia MKS |
9 |
11:19 |
7 |
17 |
Pogoń Lębork |
9 |
9:18 |
7 |
18 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 |
12:22 |
6 |
19 |
Anioły Garczegorze |
9 |
5:16 |
5 |
Klasa okręgowa, grupa I
⇒ Zenit Łęczyce - Cartusia 1923 Kartuzy 3:2
⇒ KS Kamienica Królewska – FSP Portowiec Gdańsk 1:1
⇒ GSS Potok Pszczółki - Sporting Leźno 1:2
⇒ GKS Sierakowice - Gedania II Gdańsk 2:2
MKS Władysławowo - Sztorm Mosty 3:0
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie - Wietcisa Skarszewy 2:0
Orlęta Reda - Czarni Pruszcz Gdański 2:1
Polonia Gdańsk - Bałtyk II Gdynia 3:8
|
|
mecze |
bramki |
punkty |
1 |
MKS Władysławowo |
7 |
24:6 |
16 |
2 |
Cartusia 1923 Kartuzy |
7 |
18:9 |
15 |
3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 |
15:10 |
14 |
4 |
GSS Potok Pszczółki |
7 |
18:10 |
13 |
5 |
Zenit Łęczyce |
7 |
21:16 |
13 |
6 |
Orlęta Reda |
6 |
15:15 |
13 |
7 |
Wietcisa Skarszewy |
7 |
15:10 |
10 |
8 |
Orzeł 1955 Trąbki Wielkie |
7 |
17:15 |
10 |
9 |
Sporting Leźno |
7 |
13:17 |
10 |
10 |
Bałtyk II Gdynia |
6 |
24:13 |
9 |
11 |
Sztorm Mosty |
7 |
10:24 |
6 |
12 |
KS Kamienica Królewska |
7 |
9:15 |
6 |
13 |
GKS Sierakowice |
7 |
9:15 |
5 |
14 |
Gedania II Gdańsk |
7 |
6:18 |
5 |
15 |
FSP Portowiec Gdańsk |
7 |
10:16 |
4 |
16 |
Polonia Gdańsk |
6 |
5:20 |
2 |
Komentarze (1)
• Kazek 24.09.2018, 15:37 Zgłoś naruszenie
KKr i Sierka umacniają się w dole tabeli, będzie dalej prawdopodobnie jeszcze gorzej.